Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
booolooo

booolooo

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12961
  • Znaleziska 1511
  • Mikroblog 11450
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 82
kwas_dezoksyrybonukleinowy
kwas_dezoksyrybonukleinowy
05.08.2024, 13:22:18
  • 8
Kamikaze zesrali się na metr przed kiblem, 0:2 w setach i 22:24 w 3 secie to bardzo niebezpieczny wynik
#paryz2024 #siatkowka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

booolooo
booolooo 05.08.2024, 14:55:22 via Wykop
  • 0
@kwas_dezoksyrybonukleinowy: masz jakiś gif albo filmik z tego momentu? Nie mogę znaleźć, a mnie zaciekawiło
  • Odpowiedz
m.....n
konto usunięte 23.07.2024, 17:07:28
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

booolooo
booolooo 23.07.2024, 19:14:11 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo 18.07.2024, 13:53:51
  • 0
#perfumy
Ted Lapidus ma ktoś? 10ml bym chciał nabyć na testy.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przemek-ja
przemek-ja
18.07.2024, 14:08:50 via Android
  • 2
10 to za mało by z nim obcować, no i cena jest w miarę przyziemna bo w okolicach 100 zl
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo 17.07.2024, 16:47:55
  • 3
#pracbaza #heheszki
Nie lubisz tego ziomka co odgrzewa rybę w mikrofali? U mnie BHPiwec gotuję rybie na parze w biurze budowy i jebię niesamowicie xD
booolooo - #pracbaza #heheszki
Nie lubisz tego ziomka co odgrzewa rybę w mikrofali? U...

źródło: IMG-20240717-WA0003

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

random_guest
random_guest
random_guest
17.07.2024, 16:50:17 via Wykop
  • 1
Nie lubisz tego ziomka co odgrzewa rybę w mikrofali?


@booolooo: Nie używam mikrofali, ale nie lubie ludzi którzy jedzą w pracy ryby z puchy, a później mówią do mnie jakbym miał problemy ze słuchem.
  • Odpowiedz
BeneGesslerit
BeneGesslerit
17.07.2024, 18:33:06 via Wykop
  • 0
@booolooo: Trochę przegięcie. Ja biorę do pracy paprykarz, a czasami szproty podwędzane w oleju i mam wyrzuty sumienia potem. Nikt mi nie zwrócił uwagi, mimo, że rybę mam 2 razy w tygodniu, bo lubię. Ryby na parze bym nie robił, bo to przegięcie.
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo 15.07.2024, 18:28:57
  • 3
Jadę sobie do Włoch, przetestować pizze
booolooo - Jadę sobie do Włoch, przetestować pizze

źródło: 20240609_155242

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytmirka
cytmirka
15.07.2024, 18:37:32 via iOS
  • 1
@booolooo Testowałam dwie pizze we Włoszech i jednak bardziej mi smakują polskie podróby XD Te włoskie są mega tłuste albo tak trafiłam
  • Odpowiedz
Rasteris
Rasteris
15.07.2024, 19:12:32 via Wykop
  • 0
@booolooo: do których Włoch? Tych pod Warszawą?
  • Odpowiedz
siemawpadajdomejkuchni
siemawpadajdomejkuchni
12.07.2024, 17:44:07
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

booolooo
booolooo 12.07.2024, 23:12:02 via Wykop
  • 0
@siemawpadajdomejkuchni: Mogłoby być i tak cały rok.
Wolę się spocić, umęczyć, niż żyć w tej zasranej zimie.
Klima za niewielką kasę ogarnia warunki do wypoczynku.
Ubieranie się i brak możliwości aktywności zimą w-----a
  • Odpowiedz
cotozazycie
cotozazycie
cotozazycie
09.07.2024, 13:55:35
  • 2
Można w ogóle jakoś oszacować czy starym amochodem dojadę bez niespodzianek ok 1500km?

Diesel z 2008r. 200k oryginalnego przebiegu. Wymieniony olej, rozrząd, nowe opony i ustawiona zbieznosc. Chyba wymienię jeszcze klocki.

#motoryzacja #samochody
#pytanie
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

booolooo
booolooo 09.07.2024, 19:26:27 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo 10.07.2024, 19:03:00 via Wykop
  • 0
@vieniasn: wiem po fakcie, nauczyłem się.
Jednak po tej prawie śmierci, jeżdżę nowymi autami bez potrzeby przeglądu, ot chyba los stwierdził, że jeszcze trochę pożyje
  • Odpowiedz
SVCXZ
SVCXZ
07.07.2024, 19:39:23
  • 18
To się trochę nałaziłem po #tatry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie ma co ukrywać, spodobało mi się.
SVCXZ - To się trochę nałaziłem po #Tatry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie ma co ukrywać, spodobało...

źródło: Screenshot_20240707_082412_Connect

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

booolooo
booolooo 08.07.2024, 07:05:22 via Wykop
  • 3
@variat: Jak masz kondycje, żeby zrobić taki dystans w takim tempie, to zajebiście duża przyjemność ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziś mogę tylko powspominać takie trasy w tym tempie xD
10:30:10 40.25 km 3,432 m - jedna z moich kilku długich tras.
  • Odpowiedz
dziobnij2
dziobnij2
07.07.2024, 12:39:45
  • 36
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

booolooo
booolooo 07.07.2024, 17:54:45 via Wykop
  • 0
@cichy-spokojny-grzeczny: Sushi spoko jakoś ciekawostka kulinarna i przegryzka na stole dla chętnych.
Przekąska.
Danie główne to to nie jest.
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
01.07.2024, 11:46:52
  • 107
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

booolooo
booolooo 01.07.2024, 16:03:06 via Wykop
  • 0
@trebeter: w Chinach safety za drogie, żeby wprowadzić na maszynach, ludzkie życie lub zdrowie tańsze xD
W Polskim poważnym przemyśle safety jest ponad każdym niczym homelander.
  • Odpowiedz
Wasacz1996
Wasacz1996
27.06.2024, 17:40:47
  • 412
I komu to przeszkadzało?
#pogoda #polska
Wasacz1996 - I komu to przeszkadzało?
#pogoda #polska

źródło: IMG_8645

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

booolooo
booolooo 27.06.2024, 19:42:42 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
arinkao
arinkao
25.06.2024, 18:26:12
  • 232
Pizza na całą blachę.
Miała być taka a'la lata 90'. Więcej zdjęć w komentarzach (づ•﹏•)づ. Było grubo...
#arinkaofood

#gotujzwykopem #jedzenie #pizza
arinkao - Pizza na całą blachę.
 Miała być taka a'la lata 90'. Więcej zdjęć w komenta...

źródło: 20240624_224931

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

booolooo
booolooo 25.06.2024, 20:23:24 via Wykop
  • 1
@arinkao: Taka domowa pizza to inny rodzaj pizzy.
Robię se w piecu efeuno neapolitane albo classice, a i tak, gdzieś tam w sercu, ta sucha, na grubym z kukurydzą zapieczonym serem na wierzchu od mamy jest lepsza niż to wszystko... Sentyment.
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu
25.06.2024, 19:11:23
  • 656
Nie macie wrażenia, że ostatnio Lewandowski wykonując karne wygląda jak ktoś, kto próbuje parodiować jego styl strzelania jedenastek?

Gdzieś musi być granica tego zatrzymywania się i Lewy najwyraźniej się uparł, że musi ją znaleźć, az ktoś z FIFA nie wytrzyma i powie "dość".

#mecz #pilkanozna #heheszki #sport #lewandowski
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

booolooo
booolooo 25.06.2024, 19:49:48 via Wykop
  • 124
@archubuntu: Jak to oglądałem, po fakcie, karykatura.
Lewy miał szczęście.
  • Odpowiedz

1750

Kierowca BMW próbuje spowodować wypadek!

Kierowca BMW próbuje spowodować wypadek!

BMW o numerach rejestracyjnych KR 7VP42, auto należące do firmy MPunkt Niezależny Serwis BMW ul. Nad Drwiną 2a, 30-741 Kraków celowo zajeżdża drogę i hamuje przed moją maską. Powód? Nie uciekłem z lewego pasa, kiedy z daleka poganiał mnie długimi światłami. Marka oczywiście przypadkowa ;)

carv
z
wykop.pl
dodany: 17.06.2024, 23:13:00
  • 480
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    motoryzacja
  • #
    bmw
  • #
    stopcham
  • #
    bandycidrogowi
booolooo
booolooo 18.06.2024, 20:43:38 via Wykop
  • 1
@seven_one_eight: zmieniam pas, wrzucam kierunek, upewniam się, że mogę.

A prawidlowo: upewniam się, że mogę, wrzucam kierunek, zmieniam pas.

Zdecydowanie tych pierwszych jest więcej i przez to, że zachowuje szczególną ostrożność jeszcze żyje.

Na filmie mistrz lewego pasa, nie umie w autostrady. Kierowca bmw przesadził, nigdy tak nie robię.

829

Pierwszy weekend po zmianach. Turyści chwalą elektrycznego busa, górale wściekli

Pierwszy weekend po zmianach. Turyści chwalą elektrycznego busa, górale wściekli

Blisko 300 koniom, które wożą turystów do Morskiego Oka, ma być lżej. Górale tego nie lubią.

severh
z
onet.pl
dodany: 03.06.2024, 20:41:20
  • 243
  • #
    polska
  • #
    zakopane
  • #
    konie
  • #
    turystyka
  • #
    gory
booolooo
booolooo 04.06.2024, 22:49:04 via Wykop
  • 0
@Syler: Plusik.
Wybierasz dobrze oceniana kwaterę w Zakopcu lub okolicy i jest świetnie.
Ostatnio, na majówkę pokój dla dwójki + pies za 160zl doba, a ponad 30m2. Da się. Choć racja, z reguły w Zakopcu każdy chce Cie naciągnąć na jak najwięcej kasy xD

913

Ceny fast foodów rosną szybciej niż inflacja. Wyższe ceny zwiększają zyski

Ceny fast foodów rosną szybciej niż inflacja. Wyższe ceny zwiększają zyski

Ceny fast foodów w ostatnich latach poszybowały w górę, ale w niektórych restauracjach rosły znacznie szybciej niż w innych. McDonald's podnosił je w znacznie większej skali niż KFC, Pizza Hut czy Starbucks. Wyższe ceny = większe zyski dla koncernów!

Szewczenko
z
dlahandlu.pl
dodany: 20.05.2024, 13:21:18
  • 649
  • #
    gastronomia
  • #
    fastfood
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    inflacja
  • #
    ciekawostki
booolooo
booolooo 20.05.2024, 18:27:43 via Wykop
  • 3
@Cephalopoda_Ammonoidea: o to prawda. Sprawdzony kebab, a jak nie ma opcji to wolę już hotdoga z Orlenu albo burgera (robią swoje dobre burgery) niż pierwszego lepszego kebsa w trasie.

Kebab w trasie nie sprawdzony to tylko problemy xdd
booolooo
booolooo 20.05.2024, 18:30:55 via Wykop
  • 59
@mamabijeatataniezyje: ja też, piec za 2.4k zwrócił mi się 2 lata temu, kupiony 4 lata
booolooo - @mamabijeatataniezyje: ja też, piec za 2.4k zwrócił mi się 2 lata temu, ku...

źródło: 20240519_173739

Pobierz
booolooo
booolooo 21.05.2024, 07:32:07 via Wykop
  • 0
@Zxr9: Ciasto zrobiłem na o-------l i dlatego trochę słabiej wygląda + ostatnio wypiekam bardziej spolszczoną wersję, a nie neapolitane.
booolooo
booolooo 21.05.2024, 12:18:53 via Wykop
  • 2
@qwelukasz: @Zxr9 @seebek95 Proporcje ciasta: https://www.klubmilosnikowpizzy.pl/kalkulator-pizzy/ Jedną pizzę robie z ok. 220-270g ciasta. Jak to dokładnie zrobić? Filmiki z YT, pełno jest ludzi co pokazują przepisy.

@kryminalnykwadrans Effeuno HA wersja 500 stopni z dokupionym biscotto. Normalnie 3,2kW z wtykiem do gniazda 230v.
booolooo
booolooo 01.04.2024, 16:10:45
  • 3
#burza
Już myślałem, że to od tv mi się światło odbija i tak błyska w szybie, ale nie, sezon otwarty xD
booolooo - #burza
Już myślałem, że to od tv mi się światło odbija i tak błyska w szyb...

źródło: Screenshot_20240401_180942_Chrome

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 25
  • Strona 11 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.11.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.01.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.05.2026

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 22.07.2018

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking