hej. Myślę nad pracą sezonową za granicą. Szukam kogoś, kto był niedawno w Belgii, Holandii. Chciałbym trafić do jak najlepszego miejsca, na ile to możliwe. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Chodzi mi stricte o dane biura pracy, takie które jak najmniej wykorzysta mnie i moją dziewczynę xd. Jedno znalazłem, ale doszły mnie słuchy o 1500 euro miesięcznie, co wydaje mi się śmieszną stawką. #praca #pracazagranica #belgia #
1500 euro miesięcznie, co wydaje mi się śmieszną stawką
@beaudenui: podsumowując - Nie znasz języka, nie znasz realiów, nie masz zakwaterowania, nie masz w ręku fachu ponad przenoszenie kartonu z miejsca A na miejsce B, mimo to 1500euro to mało dla wschodnio europejskiego uchodźcy? XD Podpowiem ci, że nawet tego 1500 euro nie zobaczysz.
@beaudenui: Akurat Belgia się nie opłaca pod względem podatkowym. Mi za pracę w biurze dwa lata temu proponowali stawkę, która w Holandii jest nawet nielegalna, bo dużo poniżej minimalnej. Jak babka się zapytała jakie mam oczekiwania finansowe, a ja jej powiedziałam ile zarabiam i że chcę zarabiać więcej to aż jej głupio było nawet mówić jaką stawkę oni dają... I nawet nie namawiała, bo jej zwyczajnie było wstyd. A mam i expa
moja sabina. Mój pierwszy samochód. Było z nią już kilka przygód, ale uwielbiam na nią patrzeć. Planuje dystanse, myślę że dobrze będą siedzieć. Wspaniały moment, gdy mijasz się z drugim pilotem i się pozdrawiacie… #saab #pokazauto
jaką pracę za granicą polecacie? aby było jak najlżej fizycznie. Znam niemiecki w stopniu podstawowym, zaawansowany angielski. Pewnie typowo fizyczna praca. Co myślicie o stanowiskach typu order picker?Znacie może jakieś agencje warte uwagi? #praca #zagranico
@Zly_On: wiem, bo już byłem. Ale to była praca przy obróbce mięsa, z-------l konkretny. Więc robię research aby znaleźć coś gdzie najmniej mnie zajadą :)
@beaudenui: zależy od Twoich preferencji. Ja np. Z moim adhd nie potrafiłbym robić na taśmie czy innym magazynie (chyba że z jakąś fajną ekipą, gdzie praca idzie z sensem a nie sam ze słuchawkami) dlatego wolałbym jeździć samochodem.
byłem pierwszy raz u psychiatry. Przepisała mi Sertralinę i Cloranxen(na możliwe skutki uboczne wdrażania Sert). Nigdy nie brałem SSRI. Wsm to nawet nie powiedziała mi diagnozy, coś tam wspominała o tym że wszystko wskazuje na depresję. #sertralina #leki #ssri #benzodiazepiny
ludzie, a szczególnie Madrytczoki mają wyjątkowo wąskie myślenie. Rodri, który gra na najbardziej niewdzięcznej pozycji zagrał perfekcyjny sezon. Był wiodącym elementem City i Hiszpanii na mistrzostwach Europy. Gdy Modric zdobywał balona, to siedzieli cichutko. #mecz
jako kibic Bayernu, z czystym sumieniem mówię że Vini zasługuje na złotego balona, mimo że nie jestem jego zwolennikiem nawet w jednym procencie. #mecz #realmadryt
@beaudenui: podsumowując - Nie znasz języka, nie znasz realiów, nie masz zakwaterowania, nie masz w ręku fachu ponad przenoszenie kartonu z miejsca A na miejsce B, mimo to 1500euro to mało dla wschodnio europejskiego uchodźcy? XD
Podpowiem ci, że nawet tego 1500 euro nie zobaczysz.
Mi za pracę w biurze dwa lata temu proponowali stawkę, która w Holandii jest nawet nielegalna, bo dużo poniżej minimalnej. Jak babka się zapytała jakie mam oczekiwania finansowe, a ja jej powiedziałam ile zarabiam i że chcę zarabiać więcej to aż jej głupio było nawet mówić jaką stawkę oni dają... I nawet nie namawiała, bo jej zwyczajnie było wstyd.
A mam i expa
źródło: image
Pobierz