Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko151
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bboymc
bboymc

bboymc

Dołączył 18 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32627
  • Znaleziska 19851
  • Mikroblog 12776
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 6

243

Zmarnowane miliony złotych. Inwestycja kolejowa rządu PiS stoi niemal pusta

Pokaż treści 18+

Zmarnowane miliony złotych. Inwestycja kolejowa rządu PiS stoi niemal pusta

8 mln złotych na kolejowe perony w Patrzykowie w powiecie konińskim. Wiceminister infrastruktury pisze o zmarnowanych pieniądzach i czasie.

Kolekcjoner_dusz
z
rp.pl
dodany: 06.08.2024, 08:20:41
  • 44
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    inwestycje
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
bboymc
bboymc
bboymc 07.08.2024, 06:48:49 via Wykop
  • 2
@fujiyama: Jesteś przesiąknięty PiSowską propagandą. Po pierwsze, radzę zapoznać się dokładnie z sytuacją PKP Cargo i zobaczyć, dlaczego bankrutuje. W internecie i na YouTube jest setki materiałów na ten temat. Możesz nawet odpalić kanał Zero, który jest propisowski, i zobaczyć, co oni mówią na ten temat. Po drugie, dzisiaj ogłoszono przetarg na budowę drogi do elektrowni, czyli elektrownia jest budowana: https://www.money.pl/gospodarka/polski-atom-gddkia-szuka-wykonawcow-drogi-do-pierwszej-elektrowni-jadrowej-7057255665150496a.html

190

GUS: 4,2 proc. wzrost cen towarów i usług

GUS: 4,2 proc. wzrost cen towarów i usług

Jak podaje Główny Urząd Statystyczny (GUS), ceny towarów i usług konsumpcyjnych wzrosły o 4,2 procent w porównaniu z analogicznym miesiącem ubiegłego roku. W stosunku do poprzedniego miesiąca wzrosły o 1,4 procent. A

PolonPL
z
polon.pl
dodany: 01.08.2024, 10:37:46
  • 26
  • #
    ekonomia
  • #
    gopsodarka
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
bboymc
bboymc
bboymc 02.08.2024, 10:43:42 via Wykop
  • 0
@MadJack47: Tylko firmy płacą tyle ile płaciły. Chyba nie rozumiesz jak działają ceny prądu. Powiem więcej, obecnie płacą 2-3 razy mniej niż w 2022.

320

W Stanach kradną już nawet domowe kable ładowania elektryków

Pokaż treści 18+

W Stanach kradną już nawet domowe kable ładowania elektryków

Kradzieże grubych kabli stacji szybkiego ładowania były problemem od lat, ale teraz złodzieje krążą po przedmieściach i wyrywają kable za które dostaną z 15 dolców.

macz
z
fox5vegas.com
dodany: 28.07.2024, 13:36:09
  • 94
  • #
    ev
  • #
    samochodyelektryczne
  • #
    usa
  • #
    przestepczosc
  • #
    kradziez
  • #
    zlodzieje
bboymc
bboymc
bboymc 29.07.2024, 05:08:27 via Android
  • 1
@KonserwatywnyMocny Kabel się blokuje w porcie ładowania. Nigdy nie miałeś styczności z elektrykami skoro tego nie wiesz.
bboymc
bboymc
bboymc 29.07.2024, 07:08:27 via Wykop
  • 0
@KtosKtoSamNieWiesz: Przecież bateria nie jest bezpośrednio ładowana tym prądem. Widać, że nie masz pojęcia o temacie.

260

Polska ma opóźnienie w sprawie uniwersalnych ładowarek. Może być kara od Unii

Polska ma opóźnienie w sprawie uniwersalnych ładowarek. Może być kara od Unii

Polskie władze spóźniają się z wdrożeniem unijnych przepisów, które mają zagwarantować konsumentom uniwersalną ładowarkę do wszystkich urządzeń mobilnych. Komisja Europejska przeszła do drugiego etapu procedury o naruszenie unijnego prawa i ostrzegła, że jeżeli polskie władze w ciągu 2 miesięcy...

Szewczenko
z
rmf24.pl
dodany: 25.07.2024, 12:35:52
  • 159
  • #
    europa
  • #
    polska
  • #
    technologia
bboymc
bboymc
bboymc 26.07.2024, 07:21:15 via Wykop
  • 2
@mARTin_ZRH: Gadasz bzdury. Zwykle conajmniej 20W działa na każdej ładowarce, a to już sporo.
bboymc
bboymc
bboymc 17.10.2023, 15:02:21
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przemko1976
Przemko1976
Przemko1976
17.10.2023, 15:08:22 via Wykop
  • 2
@bboymc: o ja j---e, to chyba każda gmina tyle miała przy tej oficjalnej frekwencji 74 %. To był właśnie PiS, obiecamy , damy a potem się będziemy martwić, albo ncyastępcy
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc
Autor
17.10.2023, 15:11:28 via Wykop
  • 2
Niech Kaczafi wyskakuje z kasy i spłaca swoje zobowiązania ze swoich partyjnych pieniędzy.
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 17.10.2023, 07:36:44
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bajnor
Bajnor
17.10.2023, 07:37:55 via Wykop
  • 6
@bboymc: to jakiś bzdurny kalkulator nie mający nic wspólnego z prawdziwym rozkładem mandatów po obecnych wyborach
  • Odpowiedz
trollasek
trollasek
17.10.2023, 07:53:23 via Wykop
  • 2
@Bajnor: nie bzdurny tylko bazujący na poprzednich wyborach.
Dobry do szacunków przy wynikach exit pool, a nie tych ostatecznych...
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 16.10.2023, 19:05:49
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorciqch
Dorciqch
16.10.2023, 19:06:18 via Android
  • 1
@bboymc to dobrze
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE
16.10.2023, 19:06:26 via Wykop
  • 4
@bboymc: nie wygląda to dobrze dla kaczystów
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 27.04.2023, 06:57:17
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bboymc
bboymc
bboymc
Autor
27.04.2023, 12:45:15 via Wykop
  • 0
@bboymc:
bboymc - @bboymc:

źródło: telegram-cloud-photo-size-4-5931310395547565206-y

Pobierz
  • Odpowiedz
wiecejszatana
wiecejszatana
27.04.2023, 13:53:13 via Wykop
  • 0
@bboymc:
wiecejszatana - @bboymc:

źródło: hitler-idaho-charles-krafft-164011-290596

Pobierz
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 27.04.2023, 06:56:22
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....e
konto usunięte 27.04.2023, 07:01:19 via Wykop
  • 5
@bboymc: chyba #krzysztofkrawczyk
  • Odpowiedz
NEGAN_
NEGAN_
27.04.2023, 07:15:24 via Wykop
  • 1
@bboymc: wojny nie ma
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 25.04.2023, 13:05:24
  • 5
#lewandowska Bawi mnie to, że Lewy przeprowadził się do Barcelony przez Lewandowską, o czym sama powiedziała w wywiadzie. Mógł strzelać sobie bramki dla Niemca i żyć spokojnie. https://sport.tvp.pl/68948490/pilka-nozna-anna-lewandowska-zdradzila-jaki-miala-wplyw-na-transfer-roberta-do-fc-barcelona
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....9
S.....9
konto usunięte 25.04.2023, 13:39:52 via Wykop
  • 1
@bboymc: On mocno naciskał na transfer właśnie tam gdzie ma dom. Celem był Real Madryt. Jeszcze w czasie gry w BVB był taki temat jak im 4 bramki strzelił. Zidane podobno go nie chciał. Zidane miał koncepcję, żeby Benzema wtedy bez formy, nie odszedł. Uratował trochę go, bo o ile Jović to żadna konkurencja, to RL9 z formą z Niemiec posadziłby wtedy na ławce Francuza, a na koniec zmusił do
  • Odpowiedz

779

Raport: Apple śledzi użytkowników mimo ustawień prywatności

Raport: Apple śledzi użytkowników mimo ustawień prywatności

Niezależni badacze stwierdzili, że Apple gromadzi dane na temat użytkowników iPhone'ów nawet, jeżeli ci wybrali ustawienia prywatności blokujące pozyskiwanie danych analitycznych.

bboymc
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 13.11.2022, 10:15:21
  • 343
  • #
    technologia
  • #
    apple
  • #
    iphone
  • #
    swiat

12

Apple zostało pozwane za śledzenie użytkowników

Apple zostało pozwane za śledzenie użytkowników

Apple jest pozwany za naruszenie ustawy California Invasion of Privacy Act po tym, jak udowodniono, że wyłączenie iPhone Analytics nie powstrzymuje Apple przed śledzeniem Ciebie.

bboymc
z
phonearena.com
dodany: 13.11.2022, 10:11:25
  • 0
  • #
    swiat
  • #
    apple
  • #
    iphone
  • #
    technologia
bboymc
bboymc
bboymc 13.11.2022, 10:07:32
  • 1
https://gizmodo.com/apple-iphone-privacy-analytics-class-action-suit-1849774313
https://www.phonearena.com/news/apple-sued-for-tracking-its-users-using-native-ios-apps_id143657
https://appleinsider.com/articles/22/11/12/apple-getting-sued-over-app-store-user-data-collection

Apple zostało pozwane za śledzenie użytkowników nawet, wtedy kiedy mają stosowane opcje wyłączone w telefonie.

#apple #iphone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bboymc
bboymc
bboymc 14.01.2022, 09:58:19
  • 2
Opłaciłem prepaida w orange na 7 lat do przodu. Teraz czuję jakbym miał prawdziwy unlimited internet w telefonie. Wątpię, aby przez te 7 lat pojawiła się jakaś tańsza oferta.
#orange #telefony #gsm #play #plus
bboymc - Opłaciłem prepaida w orange na 7 lat do przodu. Teraz czuję jakbym miał praw...

źródło: comment_1642154252O46z28HnehCAqQYJZZOWuw.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mutozostaw
mutozostaw
14.01.2022, 10:03:12
  • 2
@bboymc: ten bonus na 155 dni będzie schodził jako pierwszy? nieźle
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc
Autor
14.01.2022, 10:08:29
  • 2
@Quirang: Orange Free, 7 pakietów 2 TB za 360 zł na rok — łącznie 2520 zł
@mutozostaw: tak, schodzi jako pierwszy, za 29 zł mogę przedłużyć jego ważność na 365 dni i chyba to zrobię
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 12.06.2021, 16:04:22
  • 17
#krakow
bboymc - #krakow

źródło: comment_1623513857qarPtvxClOjMA6dakn8tGR.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bboymc
bboymc
bboymc
Autor
12.06.2021, 16:05:58
  • 3
bboymc

źródło: comment_1623513956rIWUbYYrszzRuaSfZz5uTq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni
GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni
12.06.2021, 16:09:25 via Android
  • 0
@bboymc #bhpfailure
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 06.03.2021, 11:09:20
  • 0
Szukam kogoś, kto mi da zaproszenie na jakimś dobrym polskim trackerze

#polishsource #polishtracker #torrent #torrentleech
bboymc - Szukam kogoś, kto mi da zaproszenie na jakimś dobrym polskim trackerze

#p...

źródło: comment_16150289380d5gNaBDqoRCr27feLYk4m.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szumek
szumek
06.03.2021, 11:40:11
  • 1
@NaopaK: Jak się pochwalisz swoim dorobkiem jak autor wpisu.
  • Odpowiedz
tormen
tormen
tormen
20.03.2021, 07:05:28
  • 0
@NaopaK: jeśli jeszcze potrzebujesz (polishtracker) - wyślij maila na priv
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 03.02.2021, 01:13:45
  • 2
Pograłem dzisiaj trochę Viego i całkowicie rozumiem, dlaczego ten champion ma 44% winrate. Muszę nim się dwa razy mocniej napocić niż takim Olafem, by cokolwiek zrobić. Po dzisiejszym dniu chyba już nie będę nim grał, aż nie dadzą mu jakiegoś buffa.
#leagueoflegends
bboymc - Pograłem dzisiaj trochę Viego i całkowicie rozumiem, dlaczego ten champion m...

źródło: comment_1612314712Kj2MgRzZwxdroxbDGEsGfF.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sinti
Sinti
03.02.2021, 01:24:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bboymc: weird flex but ok
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc
Autor
03.02.2021, 22:03:14
  • 0
@Tasanga: Jego dash to jest żart. Nie przechodzi nawet przez najmniejszą przeszkodę. Jego E to kolejny żart. Wszyscy od razu wiedzą, że idzie.
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 27.01.2021, 01:29:27
  • 6
#leagueoflegends
bboymc - #leagueoflegends

źródło: comment_1611710966rCTs24dFQJnqh69yz61264.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu01
cinu01
27.01.2021, 12:00:39
  • 1
@bboymc: skryptujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc
Autor
27.01.2021, 17:15:46
  • 1
@sawapawa: support, zawsze bota tym xerathem się ustawi to łatwiej wygrać
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 11.01.2021, 12:22:02
  • 6
Szkic mapy lola mojego autorstwa.

#leagueoflegends
bboymc - Szkic mapy lola mojego autorstwa.

#leagueoflegends

źródło: comment_16103677114ogAoLWhDHukvU4wpot12D.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bboymc
bboymc
bboymc
Autor
11.01.2021, 12:23:08
  • 0
Wcześniejsza wersja.
bboymc - Wcześniejsza wersja.

źródło: comment_1610367766h1RrjZgmeHVpb8P6TT93jW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 19.10.2020, 13:44:54
  • 0
Chyba mój rekord na URF. W komentarzu zadany damage.

#leagueoflegends
bboymc - Chyba mój rekord na URF. W komentarzu zadany damage.

#leagueoflegends

źródło: comment_1603115080NxPADe7kSq5rFuOSQrnQ0A.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukas120
lukas120
19.10.2020, 14:55:05
  • 1
@Furyat: jaki support jak to urf
  • Odpowiedz
t.....a
t.....a
konto usunięte 19.10.2020, 16:47:48
  • 2
@bboymc: ach, uwielbiam graczy jhina, oni maja jeszcze wiekszy autyzm niz gracze yasuo. najmniejszy dmg, zazwyczaj najwiecej wyjebek, 1mln punktow masterii. zgaduje ze byl najwiekszym toksykiem w teamie (mimo ze to urf)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • Strona 14 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.10.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.09.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking