Wpis z mikrobloga

@bboymc: no nie wiem, Xeratha abusowałem kiedyś na midzie i później na supku jak zacząłem grac rankedy i teraz to kupa troche xD

jedyny pewny win jest jak zawsze one shotuje typa ze stunkiem (kiedys na supku tak sie robiło wystarczyło zbierać kille i fale minionków które szły sie walić bo nooby nie potrafiły grać. Później stałeś na midzie i jak tylko złapali twojego typa w jungli czy gdziekolwiek RRRRRRRRRR i
@bboymc: Jaką postać banujesz grając nim jako support? Też mainuje Xeratha i jedyna postać na którą nie potrafię grać to Yuumi xD Ostatnio coraz bardziej popularny jest też Swain z którym generalnie nie mam problemów ale za każdym razem mój ADC daje się łapać w każdą klatkę i linia przegrana...
@chudykbr: Twitcha. Nie potrafię grać na niewidzialne championy z dużym damage. W Yummi po prostu nigdy nie strzelam i o ile do pierwszego powrotu nie jestem w stanie jej adc zabić to później dzięki temu że niczego nie pudłuję to bez problemu sobie z nią radzę bo nie ma ona tyle many na leczenie.