Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bboymc
bboymc

bboymc

Dołączył 18 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32742
  • Znaleziska 19877
  • Mikroblog 12865
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 6
bboymc
bboymc
bboymc 15.05.2019, 06:58:21
  • 0
http://insideracing.com/index.php/formula-1/7291-williams-preparing-to-replace-kubica-with-f2-leader-latifi #kubica
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pablonzo
pablonzo
15.05.2019, 07:00:05 via Android
  • 1
@bboymc news z przed paru dni. W tym sezonie raczej nie ma szans.
  • Odpowiedz
BJXSTR
BJXSTR
15.05.2019, 09:09:56 via Android
  • 0
@bboymc. Latifi nie ma superlicencji, temat walkowany wiele razy, zamtkam
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 14.10.2018, 16:10:19
  • 1
https://www.youtube.com/watch?v=rPbvg1QjGiY
#morawiecki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3

Za hajs podatników baluj

Za hajs podatników baluj

Start-up Jobllegro otrzyma wsparcie finansowe, merytoryczne i infrastrukturalne o wartości miliona zł. Za pieniądze z akceleratora eduLAB powstanie rekrutacyjna platforma informatyczna.

bboymc
z
dziennikwschodni.pl
dodany: 10.05.2018, 11:04:22
  • 0
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    technologia
  • #
    finanse
bboymc
bboymc
bboymc 28.11.2017, 12:14:42
  • 7
#dobrazmiana

Z powodu wielu niejasności z nową ustawą podatkową firma w której pracuję zawiesza wypłacanie pensji z autorskimi kosztami uzyskania przychodów do czasu uzyskania interpelacji podatkowej.

Czyli zamiast podwyższonych kosztów uzyskania mam obniżone do 0 a pracuję jako programista.

Dziękuję PiS. To + wyższy ZUS to jakieś podwyższenie podatków o 20 000 zł w skali roku a mówili, że nie będą.
bboymc - #dobrazmiana

Z powodu wielu niejasności z nową ustawą podatkową firma w k...

źródło: comment_KNW8mfmwATADJ8rz0QW5aq4XExU1lSPP.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nartenlener
Nartenlener
28.11.2017, 12:17:10
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kaczor
kaczor
28.11.2017, 12:22:11
  • 1
@bboymc: my dowalili 20k ZUS w 2018 bo mam UOP ...
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 25.11.2017, 10:31:53
  • 3
#krakow ktoś przy samym wyjeździe z Krakowa pali śmieci i czuć bardzo gryzący dom https://photos.app.goo.gl/wWswh2wNwOa0uisO2 coś takiego jest legalne? Zdjęcia zawierają dane lokalizację w exifach zrobione przed chwilą
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vateras131
vateras131
25.11.2017, 10:36:46
  • 5
@bboymc:
Jeśli jestes pewien że pali smieci to zglaszaj bo legalne to nie jest
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 08.10.2017, 17:57:42 via Android
  • 1
#rower#rower szukam jakiegoś solidnego rowera ze wspomaganiem elektrycznym i dużym niewidocznym akumulatorem, coś jak skymaster raptor. Moglibyście mi coś polecić?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....O
P.....O
konto usunięte 08.10.2017, 18:11:33
  • 0
@bboymc: Szukasz Roweru czy rowera?
  • Odpowiedz
demoos
demoos
09.10.2017, 06:22:06 via Android
  • 0
@bboymc: najlepiej to kupic zestaw i samemu zmontowac. zdecydowanie taniej
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 27.09.2017, 07:09:31
  • 3
#bojowkawindowsphone #windowsphone #ios #android Bill Gates wymienił swój telefon z Windows Phone na Androida. https://www.cnet.com/news/bill-gates-uses-android-phone/
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sodomek
sodomek
27.09.2017, 18:02:03
  • 0
@bboymc: Przerażające wiadomości
  • Odpowiedz
Zeugma
Zeugma
28.09.2017, 09:01:27
  • 3
@bboymc: Nie dziwi mnie to. Mój następny telefon też pewnie będzie na Andku, bo jak bym nie lubił interfejsu Microsoftu to mam dosyć tego, że po tylu latach ciągle sprawia wrażenie bety w które wiecznie coś nie działa jak powinno.
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 19.07.2017, 11:13:35
  • 22
#pracbaza Kandydat do pracy przyszedł w garniturze dzisiaj (upał 32 stopni, studenciak). Nawet starszy manager zabrał głos. "On nie potrzebnie się tak o---------ł. On tutaj przyszedł sprzedawać coś czy klepać kod. Później będzie i tak siedział w gaciach i tak." #programista15k
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m4tus
m4tus
19.07.2017, 11:16:02
  • 11
@bboymc: Szczęście, że przyszedł sam na rozmowę a nie z którymś z rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hatespinner
Hatespinner
21.07.2017, 09:14:05
  • 3
Jeżeli w twojej firmie jest dress code i masz kontakt z klientem to współczuję. Nie ma gorzej dla programisty


@bboymc: Tez tak myslalem jak robilem w gownokorpie za grosze. xD
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 12.07.2017, 06:43:17
  • 1
https://www.theverge.com/2017/7/11/15952654/microsoft-windows-phone-end-of-support
#bojowkawindowsphone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bboymc
bboymc
bboymc 25.04.2017, 12:16:40
  • 1
#afera

Gdybym miał strzelać to atakujący wziął nazwy użytkowników z tego resta
http://www.wykop.pl/ajax/suggest/?search_text=@te
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bboymc
bboymc
bboymc 25.04.2017, 11:31:19
  • 1
#afera Osiągnięcie banan już nie jest takie prestiżowe :(
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bboymc
bboymc
bboymc 23.04.2017, 10:32:24
  • 2
http://www.wykop.pl/link/3709293/hasla-uzytkownikow-wykop-pl/ hasło zmienione :/
#afera
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klossser
klossser
23.04.2017, 10:35:31
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

bboymc
bboymc
bboymc 23.04.2017, 06:37:45
  • 1
http://mobtech.interia.pl/news-microsoft-sprzedaje-smartfony-z-androidem,nId,2384770
#bojowkawindowsphone
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G.....z
G.....z
konto usunięte 25.04.2017, 08:01:02
  • 0
@bboymc: W końcu ban. :-)
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc
Autor
25.04.2017, 10:00:32
  • 0
@Ganicjusz: jaki ban?
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 26.01.2017, 12:04:46
  • 2
#kiciochpyta chciałbym kupić dziewczynie pierścionek zaręczynowy ale kompletnie się na tym nie znam :C Nie mam kompletnie kogo poprosić o radę, co myślicie o czymś takim http://i.imgur.com/VZd5p0x.jpg ? ktoś mógłby dać mi jakieś rady? propozycje?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Toniezarzutka
Toniezarzutka
26.01.2017, 12:09:57
  • 2
@robertx: nosze pierścionek z dosc mocno wystającym kamieniem, w niczym nie przeszkadza :)
  • Odpowiedz
noitakto
noitakto
26.01.2017, 12:14:33 via iOS
  • 0
@bboymc: białe złoto jest bardziej uniwersalne, ale za to prostota w połączeniu z brylantem nigdy nie wyjdzie z mody.
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 01.12.2016, 15:13:16 via Android
  • 1
#bojowkawindowsphone #windowsphone #android #ios http://antyweb.pl/windows-smartfony-2020/
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G.....z
G.....z
konto usunięte 01.12.2016, 18:09:58
  • 0
@bboymc: Nawet nie wchodzę w linki od Ciebie xDDDDDD
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc
Autor
02.12.2016, 15:41:35
  • 0
@Ganicjusz: Ahh zapomialem :) Społeczność użytkowników Windows Phone tak mała, że każdy się zna.
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 03.11.2016, 13:53:13
  • 2
#bojowkawindowsphone Widzieliście najnowsze statystyki? Spadek globalnego rynku z 2.3% do poniżej 0.3%. To chyba już koniec. Teraz to już żadna firma na pewno niczego na windows phone nie napisze.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szyn44
Szyn44
Szyn44
03.11.2016, 14:09:07 via iOS
  • 1
@bboymc: Windows idzie w stronę Blackberry, widać to nawet po statystykach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
dancap
dancap
dancap
05.11.2016, 15:08:41
  • 0
@bboymc: Takie chodzą legendy :)
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 01.11.2016, 20:30:32 via Android
  • 2
#bojowkawindowsphone http://msmobile.pl/microsoft-usuwa-setki-tysiecy-aplikacji-ze-sklepu-windows
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarov
Zarov
01.11.2016, 20:40:26
  • 0
@bboymc: wow. Albo to byle jakie apki albo nie wiem o ich istnieniu.
  • Odpowiedz
JezelyPanPozwoly
JezelyPanPozwoly
01.11.2016, 20:55:40
  • 2
@bboymc:

Jak się okazuje liczba usuniętych aplikacji w kilku krajach przekroczyła już liczbę ponad 100,000 pozycji

człowiek nie wiedział, że nawet tyle było :D
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 27.10.2016, 09:04:25
  • 1
#bojowkawindowsphone #bojowkaios prawie iPhone :P
bboymc - #bojowkawindowsphone #bojowkaios prawie iPhone :P

źródło: comment_ifqlV8wowMS1Br3KRYpQ7HaaXL40vfER.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sihill_pl
Sihill_pl
27.10.2016, 09:08:11
  • 3
@bboymc: no bo to port z iOS jest
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc
Autor
27.10.2016, 09:16:16
  • 1
z tego co widziałem to działa nieporównywalnie wolniej niż natywnie na iOS, jednak co natywnie to natywnie
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 23.10.2016, 05:27:43
  • 31
Dlaczego oni tak kłamią? #bojowkawindowsphone
bboymc - Dlaczego oni tak kłamią? #bojowkawindowsphone

źródło: comment_FbBFDjIOc4O8MVG9hpUGIh54IU2HMvzF.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AvantaR
AvantaR
23.10.2016, 05:47:12 via iOS
  • 1
Ale taguj #heheszki
  • Odpowiedz
B.....o
B.....o
konto usunięte 23.10.2016, 10:53:23
  • 0
@dancap: setki tysięcy aplikacji? Lumia 535 nigdy ci się nie znudzi?
  • Odpowiedz
bboymc
bboymc
bboymc 31.07.2016, 04:37:52 via iOS
  • 32
#pokemongo
bboymc - #pokemongo

źródło: comment_KGCnFtKkfL8BLpuCuwpLKybtuth1sXUE.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nietopies
nietopies
31.07.2016, 05:29:04
  • 143
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ruszka
ruszka
31.07.2016, 07:43:44 via Android
  • 100
@bboymc:

Jesteś z-----y, typ człowieka, który jest tak zakompleksiony, że musi innym psuć gre.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • Strona 16 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.10.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.09.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking