Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko130
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bartolini222
bartolini222

bartolini222

Dołączył 5 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33
  • Znaleziska 21
  • Mikroblog 12
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
  • Dodane (0)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (12)
adam-adam1
adam-adam1
adam-adam1
05.06.2023, 13:37:42
  • 93
#danielmagical Nikola farmazoni
adam-adam1 - #danielmagical Nikola farmazoni
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

surdelos
surdelos
surdelos
05.06.2023, 13:41:57 via Wykop
  • 82
@adam-adam1: Jo jak mieszkała w mieście rodzinnym to tam nie było patologi dopiero jak trafiła na urzędnicza
  • Odpowiedz
Mcbreed92
Mcbreed92
05.06.2023, 13:46:09 via Wykop
  • 60
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
m.....e
m.....e
konto usunięte 06.05.2023, 11:38:00
  • 121
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OSH1980
OSH1980
06.05.2023, 11:39:18 via Wykop
  • 541
@muchatse: skoro okłamała raz, okłamie kolejny. Dla mnie to dyskwalifikacja.
  • Odpowiedz
W.....n
W.....n
konto usunięte 06.05.2023, 11:45:33 via Android
  • 494
@muchatse z kim wy się ludzie związujecie, trochę szacunku do siebie, bo ona to już do ciebie nie ma szacunku
  • Odpowiedz
d_____b
d_____b
19.04.2023, 19:19:07
  • 15
ktoś tu sie martwi o Maria a przecież on jest w doskonalej kondycji, fizycznie się bardzo poprawił, widać jak wyrósł z koszulki

#danielmagical
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szagatunia
szagatunia
19.04.2023, 19:20:25 via Wykop
  • 13
@d_____b: rośnie jak na drożdżach
  • Odpowiedz
Nicky23
Nicky23
27.03.2023, 19:08:54
  • 107
#mecz
Nicky23 - #mecz

źródło: lewandowski-tanczy-essa-tany-tany

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szyfon
Szyfon
27.03.2023, 19:10:55 via Wykop
  • 1
@Nicky23: ale macha łapskami
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
27.03.2023, 19:50:14 via Wykop
  • 15
@Nicky23: Santos serio zamiast powołać jakiegoś napastnika wziął tiktokera?
  • Odpowiedz
AudytorEnergetyczny
AudytorEnergetyczny
31.10.2022, 15:18:03
  • 117
Mirki, będzie długo i nie będzie TLDR.

Właśnie skończyłem wylewać na siebie szampana, w trakcie, gdy Żona wcierała we mnie konfetti. Nasza firma kończy właśnie 10 lat.

Jakie te lata były? Różne. Były momenty, w których czułem się jak król świata. Były momenty, gdy biłem się z myślami czy tak niestandardowa (szeroka) forma consultingu, jaką świadczymy ma sens...

Doskonale
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
31.10.2022, 15:21:08
  • 10
@AudytorEnergetyczny:
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam
thority - @AudytorEnergetyczny:
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie...

źródło: comment_1667229644TFd7llZfzt1toI3TYlFkQ8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
zooshi
zooshi
31.10.2022, 17:05:09 via Zakop
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
rysiekryszard
rysiekryszard
09.10.2022, 23:40:04
  • 164
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rysiekryszard
rysiekryszard
Autor
09.10.2022, 23:48:39
  • 188
@krytyk__wartosciujacy: z hipokryzją, że "dzielimy obowiązki po równo, ale jak coś jest "męskie", to już nie porówno".

Poza tym, gwarantuję ci, że nie ma dzisiaj już takiego czegoś jak typowo męskie obowiązki. Kobiety mają taki sam dostęp do informacji i edukacji jak mężczyźni. Jak położyć gładź czy naprawić kran mogą tak samo się dowiedzieć jak mężczyźni i naprawić. Noszenie 30 kg worków gipsowych? Gwarantuję ci, że dla mężczyzny, który pracuje
  • Odpowiedz
yhbgrobdoivbvwamsv
yhbgrobdoivbvwamsv
yhbgrobdoivbvwamsv
10.10.2022, 03:17:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 82
@krytyk__wartosciujacy: No ale to co opisujesz to nie jest partnerski podział obowiązków, tylko tradycyjny
  • Odpowiedz
kurazjajami
kurazjajami
29.09.2022, 14:19:44
  • 12798
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....e
konto usunięte 29.09.2022, 14:26:00
  • 924
@kurazjajami: nie masz dobrego humoru, tylko pragniesz atencji.
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
29.09.2022, 14:27:31
  • 735
@mamabijeatataniezyje: może mieć i to i to

Nie mam problemu z żebroplusami i chętnie je daje, jeżeli ktoś faktycznie później wpłaci pieniądze na szczytny cel

To nie wpis typu "nawiedził cię gołąb szczęścia, zaplusuj a będziesz miał to o czym pragniesz"
  • Odpowiedz
K_eM1
K_eM1
01.08.2022, 15:04:55 via Android
  • 1012
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
01.08.2022, 15:08:17
  • 866
@K_eM1: Nie, w USA za puszczenie gdziekolwiek sygnału alarmowego płaci się bardzo duże pieniądze. Sygnał alarmowy jest święty, bo ludzie nie mogą się do niego przyzwyczaić. Czasem się niektórym firmom zachciewało dawać w reklamach, to ich odpowiedni urząd szybko przekonywał, że nie było warto ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
01.08.2022, 15:24:57
  • 1004
@Zoyav: Owszem jest, przyzwyczaja ludzi do tego, że alarmami można nawalać na lewo i prawo. Alarm nie powinien być czymś, do czego ludzie się przyzwyczajają. W naszym kraju jakby nagle z czapy puścić alarm, to większość pomyśli, co to za święto znowu, a nie że rakiety im w miasto lecą.
Alarm powinien mieć ustalone dni testowe, które znają wszyscy obywatele i nigdy indziej poza rzeczywistym zagrożeniem nie są używane. W
  • Odpowiedz
Kriten33
Kriten33
24.02.2022, 13:42:43
  • 7517
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nigdywiecejtypie
nigdywiecejtypie
24.02.2022, 13:44:03
  • 597
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ArmaturaGramatura
ArmaturaGramatura
ArmaturaGramatura
24.02.2022, 13:49:13
  • 286
@Kriten33: dałem 444 plusy
ArmaturaGramatura - @Kriten33: dałem 444 plusy

źródło: comment_164571053927PYedBd6LJUefRu7aGQEy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Karling
Karling
Karling
18.08.2021, 10:48:55
  • 3427
Miałem tydzień temu rozmowę o pracę. Trwała godzinę, dużo śmieszków ale też i gadania o expie, wiedzy itp. Po wszystkim powiedzieli, że super wypadłem i oferta maksymalnie do piątku (był wtorek). W piątek nic, w poniedziałek nic. Dzisiaj dzwonię do nich. 1 telefon - głucho, no ok może zajęty, 2 też poczta głosowa po paru sygnałach. Po godzinie znowu dzwonie - abonent niedostępny (czyli poleciałem na blacklist).
Was ludzie z #hr
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WatchYourBack
WatchYourBack
18.08.2021, 10:50:04 via Android
  • 1476
@Karling serio twój numer wrzucili na czarną żebyś się przypadkiem nie dodzwonił? Jaja.
  • Odpowiedz
Karling
Karling
Karling
Autor
18.08.2021, 10:56:37
  • 2110
@WatchYourBack: Odebrał xDDDDDDDDDD. "Ale ja teraz jestem zapracowany nie moge rozmawiac elo". Czyli 1 numer na 100% trafił na czarno xD.
  • Odpowiedz
s.....i
s.....i
konto usunięte 04.07.2021, 05:26:15
  • 2847
Nie wiem czemu, ale mi się to przeczytało głosem Walaszka XD

#heheszki #humorobrazkowy #motoryzacja #olx
s.....i - Nie wiem czemu, ale mi się to przeczytało głosem Walaszka XD 

#heheszki ...

źródło: comment_162537633281StyPeAfpCwUF5FtBRbd6.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....0
M.....0
konto usunięte 04.07.2021, 05:30:51
  • 704
@skitarii: no w sumie mi też się skojarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
k.....y
k.....y
konto usunięte 04.07.2021, 06:41:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2340
@skitarii:
- ok to w takim razie wezmę całość
- to będzie razem 400
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
evilonep
evilonep
03.02.2021, 15:12:42
  • 2743
PLUSUJĄ WSZYSCY co HOLDUJĄ #gme xD Równo za rok zawołam pulsujących i zobaczymy ilu nas wytrwało. Kurs akcji na moment wpisu $88.30
#gielda
evilonep - PLUSUJĄ WSZYSCY co HOLDUJĄ #GME xD Równo za rok zawołam pulsujących i zoba...

źródło: comment_1612365130QqvWxojfvJbYq8g4Do1dXz.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirkax
mirkax
03.02.2021, 15:15:56
  • 962
@evilonep: Pozdrawiam moje dzieci, przepraszam za długi. Kocham Was
  • Odpowiedz
bobek
bobek
03.02.2021, 15:16:51 via iOS
  • 664
@evilonep: Wołaj co miesiąc bo przy takiej akcji rok to za długo
  • Odpowiedz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.11.2023

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking