Wpis z mikrobloga

dlaczego #rozowepaski są takie uparte czy sam nie wiem jak to nazwać. Laska mnie oszukała, mówiąc, że nigdzie nie wyjeżdża na majówkę no ale ups, wydało się. Oczywiście nie ma problemu z tym, że mnie oszukała, tylko z tym, że ją przyłapałem i tym jak się do niej odzywam bo komunikując jej swoje niezadowolenie, użyłem słowa "#!$%@?", aby to podkreślić. Oczywiście nie poczuwa się do żadnych przeprosin, tylko skupia się na: a ty jak się do mnie odzywasz? xDD. Jak można mieć tak mało pokory. Przecież to już nie jest kwestia pewności siebie, tylko panoszącej się idiotki, która odwraca kota ogonem byleby nie przyznać się do błędu. To mi się po prostu w głowie nie mieści bo ja byłem chyba taki uparty jako dziesięciolatek.

#bekazpodludzi #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 51
  • Odpowiedz
@muchatse takie odwracanie kota ogonem czyli wpierw oszukiwanie a później robienie z siebie ofiary to bardzo często objaw zaburzenia narcystycznego. Olej Karyne i uciekaj daleko sprawdzając tylko czy nie wróci ona jak bumerang bo tacy lubią wracać.
  • Odpowiedz
  • 5
zaburzenia narcystycznego.


@NiebieskiMiszmasz: właśnie o tym czytam i dokładnie takie zachowanie wykazuje. Pamiętam jak kiedyś zarysowała komuś auto i dzwoni do mnie aby uzyskać aprobatę do tego, że #!$%@?ła z miejsca zdarzenia xD
  • Odpowiedz