Wpis z mikrobloga

@evilonep: To ja sobie napiszę wiadomość XD „Wurmlochu mam nadzieję, że już nigdy więcej nie zagrałeś na giełdzie bo byłeś tak głupi i pazerny, że kupiłeś dwie akcje GME po 340$. Dodatkowo liczę, że wiosną sprzedałeś swoje akcje CDR z 3 krotnym zyskiem.”
  • Odpowiedz
@evilonep: Reddit wycisnął kurs z rozsądnych $20 do prawie $500 co było epickie, ale liczenie na to, że poleci to dalej powyżej $1000 to bujanie w obłokach. Spóźniłeś się, czekaj na kolejną okazję.
  • Odpowiedz
@evilonep: nie zainwestowałem w to ani złotówki ale cicho liczę na to że kurs pójdzie ostro w góre i tw wszystkie śmieszki przymkną papy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@evilonep: nic nie inwestowałem i pewnie będę żałował tak jak z Bitcoinem. Chociaż tutaj nie ma przesłanek fundamentalnych. Akcje firmy, która jest stacjonarnymi sklepami z grami. Lepiej zainwestować w SP500, tam gdzie są stabilni giganci technologiczni. Jak cała gospodarka rośnie to i ja zarobię. Jak będzie kryzys, to trudno.

W książkach piszą, żeby kupować ETF-y, na mirko piszą, żeby ich nie kupować. Ja nie wiem co to, więc nie robię nic
  • Odpowiedz