Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
artwizard
artwizard

artwizard

Dołączył 16 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 436
  • Znaleziska 36
  • Mikroblog 400
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 124
  • Dodane (1)
  • Komentowane (12)
  • Plusowane (387)
Napletes
Napletes
03.05.2021, 12:12:27
  • 523
Mirki mam pytanie co do #gotujzwykopem burrito robi się z ryżem czy bez? Bo widze co przepis to inaczej #kiciochpyta #jedzenie
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiepoprawnaDziewczyna
NiepoprawnaDziewczyna
03.05.2021, 12:23:51
  • 27
@Napletes: Ryż nie jest tradycyjnym składnikiem burrito. Wielu widzi go jako niepotrzebny wypełniacz.
  • Odpowiedz
Napletes
Napletes
Autor
03.05.2021, 12:27:57
  • 102
Po co mi te plusy jak nadal nie wiem z czym jest prawdziwe burrito
  • Odpowiedz
Dziczek3000
Dziczek3000
03.05.2021, 11:37:58
  • 628
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OdcienZieleni
OdcienZieleni
OdcienZieleni
03.05.2021, 11:42:13 via Android
  • 51
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
03.05.2021, 12:33:10
  • 50
@Dziczek3000: Ech Kasia, ile ja kroków na moim mibandzie nabiłem przez ciebie...
  • Odpowiedz
l.....q
l.....q
konto usunięte 03.05.2021, 11:32:24
  • 771
Jak to jest, że niektórzy od razu dostają bana za multi, a inni siedzą nawet po pare lat z multikontami bez bana xD
#wykop #moderacjacontent #moderacja #pytanie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piottix
Piottix
03.05.2021, 11:47:03
  • 30
@lucaseq: WCISKAJ AZ5
  • Odpowiedz
l.....q
l.....q
konto usunięte
Autor
03.05.2021, 11:48:24
  • 32
@Piottix:
l.....q - @Piottix:

źródło: comment_16200425023m5ejuBD5IWcsE0KcXNe9f.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
TomoNebunu
TomoNebunu
03.05.2021, 07:46:47
  • 452
Jak to się dzieje że mem z ponad 300 plusami nie jest w gorących, znowu wykop shadowbanuje? Oj, brzydko, brzydko.

https://www.wykop.pl/wpis/57232239/ - taki ładny meme, a nie ma go w gorących

#afera #wykop
TomoNebunu - Jak to się dzieje że mem z ponad 300 plusami nie jest w gorących, znowu ...

źródło: comment_1620028006N4roDykhAxvfhsMx7xPSxX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dkornas
dkornas
30.04.2021, 18:36:12
  • 237
Lądujesz w Albanii, na lotnisku bus, kierowca nie wie, kiedy odjeżdża. OK, ważne, że pojedzie. W końcu jak rusza to gna bijąc rekord za rekordem. Fajka za fajką. Po 2 godzinach pytasz się go dokąd jedzie, on że nie wie, nie ma przystanku końcowego. A gdzie chcecie? No do noclegu X. A gdzie ten nocleg? No sami nie wiemy, nie ma adresu. OK, bierze numer telefonu. Podwozi pod drzwi, życzy przyjemnej podróży.
dkornas - Lądujesz w Albanii, na lotnisku bus, kierowca nie wie, kiedy odjeżdża. OK, ...

źródło: comment_1619807209VNb3FuC1CfHSi6Di9WLzJB.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Felonious_Gru
Felonious_Gru
30.04.2021, 18:39:01
  • 5
podjeżdżasz na piękną plażę taxą, kierowca sam z siebie nadrabia drogi, żeby pokazać najlepsze widoki z góry.


@dkornas: to zupełnie jak każdy taksówkarz widząc, że obcy w mieście. Nie wiem co w tym dziwnego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
dkornas
dkornas
Autor
30.04.2021, 18:41:37
  • 9
@Felonious_Gru: No nie wiem, ustaliliśmy dwa miejsca za 15zł na pół godziny jazdy, pojeździliśmy 2h po okolicy. Tutaj ceny ustalasz wcześniej.
  • Odpowiedz
TomoNebunu
TomoNebunu
03.05.2021, 07:54:54
  • 819
No, drugi raz dzisiaj muszę się potwierdzać, tak, ja to ja.

#afera #wykop
TomoNebunu - No, drugi raz dzisiaj muszę się potwierdzać, tak, ja to ja.

#afera #w...

źródło: comment_1620028457DrIbJmeQxxNfGg0fdG8lBp.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....m
konto usunięte 03.05.2021, 07:57:16 via iOS
  • 93
@TomoNebunu: Pierwszy raz widze cos takiego na oczy
  • Odpowiedz
kamieniarz
kamieniarz
03.05.2021, 08:12:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
TomoNebunu
TomoNebunu
03.05.2021, 02:36:20
  • 695
TomoNebunu

źródło: comment_1620009379J8eH6gILVC5KkOjbIc9yes.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brajanusz_hejterowy
Brajanusz_hejterowy
03.05.2021, 02:39:50
  • 16
@TomoNebunu: te, zielonka, a skąd ty znasz rumuna z ibm? Przecież jak była afera z nim to ciebie jeszcze na wykopie nie było (ง✿﹏✿)ง
  • Odpowiedz
C.....7
C.....7
konto usunięte 03.05.2021, 02:46:52
  • 30
@Brajanusz_hejterowy: multikonto, mowi to Panu coś?
  • Odpowiedz
m_n_g
m_n_g
29.04.2021, 13:58:56
  • 90
Pany, przeglądając internet znalazłem takie bezeceństwa ktoś z #inzynieria #stolarstwo #budownictwo #budujzwykopem czy nawet #stepujacybudowlaniec wie jak to powinno wyglądać prawidłowo?
mng - Pany, przeglądając internet znalazłem takie bezeceństwa ktoś z #inzynieria #sto...

źródło: comment_16197047277zAqHYeNssvPy3f80lGNu4.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NullPointerException
NullPointerException
29.04.2021, 14:01:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 106
@m_n_g: prawidłowo powinno wyglądać nieco inaczej. Jeśli pomogłem to zostaw plusika. Miłego dnia i smacznej kawusi!
  • Odpowiedz
phty
phty
29.04.2021, 14:15:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@m_n_g: Bobry to jednak bardzo zdolne zwierzęta, natura jest piękna.
  • Odpowiedz
Capri-Sonne
Capri-Sonne
28.04.2021, 15:52:48
  • 162
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Capri-Sonne
Capri-Sonne
Autor
28.04.2021, 16:27:28
  • 16
@UberSoldat: może powinienem był doprecyzować, że jest na to społeczne przyzwolenie. Ewolucja była i jest brutalna, ale cywilizacja którą człowiek stworzył dąży do likwidacji tych mechanizmów adaptacyjnych w imię ideałów. Chciałem napisać, że kalekich dzieci się już nie morduje, ale z drugiej strony w większości się takie dzieci abortuje na poziomie płodu, więc no... jeszcze daleka droga przed nami. Może ten bodypositiv w końcu zrobi coś sensownego i zamiast utwierdzać
  • Odpowiedz
DJtomex
DJtomex
28.04.2021, 16:49:56
  • 42
@Capri-Sonne:

podczas prawyborów w USA Trump cisnął Bloomberga że jest niski, śledziłem trochę kampanię i nie przypominam sobie żeby kogoś to specjalnie oburzało. Teraz wyobraź sobie że Trump cisnąłby jakiejś kandydatce na prezydenta że jest gruba ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nawet Trump by sobie na coś takiego nie pozwolił.
  • Odpowiedz
banani
banani
27.04.2021, 13:06:09
  • 141
#neuropa i mainstream o tym nie wspomni :/ a Grzegorz Braun to jest bohater

#rzeszow
banani - #neuropa i mainstream o tym nie wspomni :/ a Grzegorz Braun to jest bohater
...

źródło: comment_16195284473F50P8j1ScbHFtcQOwFWm0.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

joolekk
joolekk
joolekk
27.04.2021, 13:10:10
  • 48
@banani: przez pierwsze 3 zdania myślałem że ten tekst jest na serio xD
  • Odpowiedz
O.....z
O.....z
konto usunięte 27.04.2021, 13:15:03
  • 24
@joolekk: Nikt przy zdrowych zmysłach najpierw śmieje się z Brauna, a potem zaczyna go popierać. Raczej zawsze jest na odwrót.
  • Odpowiedz
pangkor
pangkor
25.04.2021, 13:38:25
  • 1038
#rower #gravel #wmordewiatr
Bronowice - Ojców - Dolina Będkowska - Bronowice - 53km

Ale mnie spiździło dzisiaj ale plan zrobiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pangkor - #rower #gravel #wmordewiatr
Bronowice - Ojców - Dolina Będkowska - Bronowi...

źródło: comment_1619357879W71DGrr6Ds6GFuIdrrD4II.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LegoCiemnyLas
LegoCiemnyLas
25.04.2021, 13:46:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 102
@SheriffOfficeWykopaliskoDepartament: chyba przespałeś ostatnie 5 lat, gravel to taka szosa w teren, jak ktoś chce szeroką kierownicę to sobie kupuje mtb
  • Odpowiedz
x.....7
x.....7
konto usunięte 25.04.2021, 14:14:25
  • 93

Komentarz usunięty przez moderatora

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.02.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.07.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking