Szukam smartfona dla brata. Co wybrać do 2000zł? Z wymagań to amoled, porządna bateria i sensowny aparat. Xiaomi raczej odpada, bo miał już dwa i chce coś innego. A no i iphone też :D Myślałem na Samsung Galaxy S20 FE (nie wiem, czy to ważne, że to zeszłoroczny model). Nada się? #telefony #smartfon #samsung #kiciochpyta #android
@ango199169: Sprawdzałeś jaki czas wysyłki deklaruje sprzedawca czy też patrzyłeś na ten czas przewidywany, który wylicza allegro na podstawie średniego czasu wysyłek?
Kupiłem używany kontroler ddj-400 i mam kilka pytań: 1. Jak to jest z licencją? Gdy chciałem aktywować to dostałem komunikat, że klucz już był użyty. Jeśli nie da rady, to po co w ogłoszeniach o tym w ogóle piszą? 2. Jak się nagrywa set? xD 3. Jak idealnie dopasować tempo, co do setnej bez beat sync? Lekko przesuwam, a i tak ciężko trafić :/ #dj
@ango199169: 1) Pobierz najnowszą wersję rekordboxa, od pewnego czasu sprzęt jest kluczem i kod już nie jest potrzebny. Wcześniej odbywało się to tak, że przy sprzedaży trzeba było klucz wyrejestrować i można było wtedy go wprowadzić na nowym komputerze. 2) Na samej górze po lewej nad waveformami masz opcje widoku, jedną z nich jest nagrywanie. 3) Moim zdaniem te suwaki są zbyt krótkie, aby się dało. Możesz zobaczyć jaki masz
Jakie małe autko wybrać do max. 30k? Coś w rozmiarze golfa albo nawet mniejsze. Zależy mi, aby miało chociaż te 100KM, automatyczną klimę oraz przynajmniej tylne czujniki parkowania. Jakieś modele i silniki są szczególnie polecane? Szukam i szukam już nie wiem ile, ale dalej nie wiem co wybrać :/ #samochody #motoryzacja
Mam problem już z drugim sprzętem (albo z samym sobą). Kupiłem Aune T1S i teoretycznie wszystko działa, no ale.. nie odczuwam w ogóle różnicy względem integry w Lenovo Legion Y540. Podobnie sytuacja miała się z iFi Zen Dac, więc podejrzewam, że to może coś u mnie jest nie tak, jakieś ustawienia, czy coś. Moglibyście mnie naprowadzić co ustawić konkretnie w systemie oraz np. w programie AIMP? Do tego nie działa mi również
@ango199169: Jak to pomoże to kiedyś jednemu mireczkowi opisywałem:
„Hacivata mam 20.11.19/05.02 oraz 20169/05-01. I przyznam, że ten pierwszy - starszy wypust wydaje się być trochę głośniejszy i sam aromat głębszy, ale trwałość obu na identycznym poziomie.”
@ango199169: gardenstate to najlepsze co się przytrafiło Anjunabeats od długiego czasu. Ten album jest kolejnym dowodem na to jak wszechstronnym i utalentowanym producentem jest Marcus Schössow. Śledzę jego dokonania od kiedy usłyszałem jego "Chase My Rabbit" na ISOS6 i wciąż utrzymuje światowy poziom. Z niecierpliwością czekam też na wydanie "Gratitude", które można było usłyszeć podczas ABGT450 w secie A&B.
Drugi raz walczyłem z Sifem. Zrobiło mi się mega smutno, gdy mając mało hp zaczął się przewracać i kuleć :( Za pierwszym razem nawet tego nie zauważyłem. #darksouls
Jaki kontroler wybrać do nauki miksowania? Tylko nie jakaś zabawka xd I co lepsze: serato, czy rekordbox? Na pierwszy rzut oka po filmikach na yt serato wydaje się bardziej przejrzyste dla początkującego. #dj
@ango199169: Za 700 może uda ci się dorwać używany ddr-400 razem z licencją. Nawet jak stwierdzisz, że to nie dla ciebie to odsprzedaż.
Z własnego doświadczenia wybrałem pioneera + rekordboxa by na przyszłość na deckach być przyzwyczajonym do sprzętu i mieć poustawiane kawałki w sofcie. Zdarza się, że kawałki są źle przeanalizowane i pogazują błędne bpmy. W trance to raczej będzie problem marginalny. Więc z tego powodu odrzuciłbym sprzęty od serato.
Przymierzam się do #fotowoltaika w #slaskie Ktoś miał do czynienia z Rem Energy? Nie chcą pieniędzy od razu, tylko proponują w zamian abonament. W sensie płatność co miesiąc. To normalne? Może polecacie kogoś szczególnie? Okolice #tychy #oswiecim #bierun
Myślałem na Samsung Galaxy S20 FE (nie wiem, czy to ważne, że to zeszłoroczny model). Nada się?
#telefony #smartfon #samsung #kiciochpyta #android