Ktoś pamięta, czy rok temu na Black Friday była jakaś promocja na #perfumy od Alexandria Fragrance? Albo po ile był 1981x? Drugie pytanie: bliżej Virgin Island Water jest Hawaii Volcano, czy Hawaii Volcano Intense?
@ango199169: rok temu ogólnie było -25% na wszystkie zapachy na Alexandrii UK.
Nie wachałem VIW ani Hawaii Volcano Intense. Kupiłem za to zwykle Hawaii Volcano i pachnie zakebiscie, szkoda tylko, że nie mam aż tylu okazji, żeby go nosić częściej... Niestety tylko na wakacje do ciepłych krajów mi pasuje, angielska pogoda raczej mu nie sprzyja xd
#sekiro skończone, jednak platyny tym razem nie będzie. Podoba mi się tempo rozgrywki i mechanika parowania. Według mnie gra się łatwiej niż w #bloodborne co nie znaczy, że ogólnie jest łatwo, bo np. ostatni boss trochę krwi mi napsuł. Mimo ukończenia dwóch gier od FromSoftware, jakoś nie mogę się zmusić do ogrania soulsów..
Pykam sobie w #sekiro i nawet nie najgorzej mi idzie, ale nie umiem ugryźć tego bezgłowego :/ Spotkałem dwóch i łoją mnie niemiłosiernie, całe konfetti w p---u :D Ten boss taki mocny jest, czy ja taki cieńki?
@ango199169: Mała Charlotte musiała zostać dostarczona Tannhausowi, aby ten nie nosił w sobie bólu po stracie rodziny. Gdyby Charlotte nie trafiła w jego ręce to Tannhaus dzieliłby światy w nieskończoność (w obu światach budowałby wehikuł czasu przez co każdy by rozdzielał na dwa kolejne).
Moje aktualna lista.. klonazepam biorę od dwóch dni i wczorajszego dnia prawie nie pamiętam, a dzisiaj też większość dnia przespana. Dobrze, że mam L4. Przynajmniej się trochę uspokoiłem. #psychiatria
Używał ktoś #sluchawki Galaxy Buds z zegarkiem np. #garmin ? Czy mając zegarek na lewej ręce też wam ciągle przerywa połączenie, tak, że nie da się słuchać? Dopiero wczoraj z ciekawości założyłem na prawą rękę i w ciągu godziny ani raz nie przerwało połączenia.. To jedyny sposób? Jakoś nie jestem przyzwyczajony do noszenia zegarka na prawej ręce :/
@ango199169: Miałem tak jak wcześniej słuchawki były sparowane z innymi urządzeniami. Wystarczyło zrobić reset słuchawek (na stronie producenta znalazłem jak to zrobić) i sparować od nowa z zegarkiem.
@baremoto97: a to chyba Cię zmora nocna nawiedziła :D też kilka razy miałem coś podobnego, czasem ktoś nade mną stoi tylko, a czasem właśnie też ręce wyciąga
@ango199169: Ten serial za całokształt jest u mnie top1. Muzyka, drama, historie, odcinki Matta, piękne ujęcia, przekaz całej historii, droga przebyta przez bohaterów prowadząca do zrozumienia, odcinki Matta, bez żadnych zbędnych fillerów - wszystko ma swoje miejsce, muzyka oraz odcinki Matta ( ͡°͜ʖ͡°). Grzech oglądać do kotleta i bez skupienia.
@azmar: moim ulubionym sezonem jest drugi, mnóstwo zapadających w pamięć scen O, taka na przykład - https://www.youtube.com/watch?v=ncC0lTS1el4 Cholera, żałuję że już to oglądałam i nie mam na razie ochoty na powtórkę
@Lefty spróbuj dać drugą szansę pozostawionym ( ͡°͜ʖ͡°)
Pomóżcie. Kolega chce kupić #perfumy dziewczynie. Byli w douglasie i wybrali Chloe Chloe, czy jakoś tak. Problem w tym, że nie zwrócili uwagi, czy wąchali EDP, czy EDT. Może ktoś zna te zapachy, który bardziej polecany? Nie widzi im się jechać jeszcze raz sprawdzać :D
Hej, kupiłem słuchawki Sennheiser HD 25 i dźwięk jest spoko, zarówno z laptopa jak i smartfona, ale tak się zastanawiam, czy może warto dokupić do nich jakiś wzmacniacz, ma to sens? I jeszcze jedno, mam stare słuchawki Creative Aurvana Live, w których niestety trzeszczy prawa słuchawka :/ czy takie usterki się naprawia, czy nadają się już tylko do kosza? #sluchawki #audioboners
@sadfasfgags432raf: hej, jest jakaś alternatywa dla Dragonfly Black (max 300zł), bo tak patrzę to ceny tego wzmacniacza poleciały ostro w górę :/ słuchawki głównie używane z laptopem
#ps4 #bloodborne ukończone, widziałem wysokie oceny, ale nie spodziewałem tak dobrej gry. Mimo zakończenia nadal mam ochotę grać, ale poczekam na jakąś promkę plusa, bo jednak offline to nie to samo. Klimat w tej grze jest genialny, muzyka również na wysokim poziome. Polecam nie tylko fanom studia From Software, ale nawet takim niedzielnym grajkom jak ja, bo naprawdę warto :) PS. Przy Logariusie miałem momenty zwątpienia ( ͡
@ango199169: Tez niedawno skonczyłem, nie spodziewałem się, że tak będę dobrze się bawił. A Logarius to chyba najtrudniejszy boss podstawki, męczyłem się niemożebnie
#ps4 #bloodborne Moja pierwsza gra od From Software. Macie jakieś porady dla nowicjusza? Na razie pokonałem trzech bossów, a od Bestii Żądnej Krwi uciekłem :D W ogóle jak gracie w tego typu gry? Odkrywacie wszystko samodzielnie, czy może czytacie jakieś porady na temat gry, mechanik, świata?
@ango199169: Polecam sobie eksplorować, nie przebiegać na pałę, tylko jednak zabijać mobki, przynajmniej przez pierwsze przejście w danej lokacji. Jak jesteś na trzecim bossie to powinno pójść już z górki, najważniejsze to się nie poddawać i nie brać każdej śmierci tak bardzo do siebie, będziesz ginął, czasami stracisz echa no i trudno. A i poradników generalnie bym nie korzystał póki nie trafisz na ścianę. Ewentualnie możesz sobie ogarnąć questy npc
Wiem, że ogólnie są nieciekawe czasy i pewnie zdarzają się opóźnienia, ale zapytam, bo może ktoś miał podobny problem. Otóż od wczoraj mam status "Doręczono", ale oczywiście paczki brak. Jednak najbardziej dziwi mnie, że jest tam podany "UP Tychy 1", a ja nie jestem z Tychów, tylko z miejscowości sąsiadującej z Tychami. Niby minęły dopiero dwa dni, ale to jednak paczka priorytetowa, no i ten status.. Spotkał się ktoś z taką sytuacją?
@ango199169: Zgłoś nadawcy, że nie otrzymałeś przesyłki. UP Tychy 1, to nazwa placówki, która doręczyła daną przesyłkę (czyli miejsce gdzie zatrudniony jest kurier który dostarczył paczkę). Nie musi to być najbliższa placówka.
Szukam czegoś na wiosnę - lato, miałby ktoś coś z tej listy do odlania: Bvlgari Aqva Amara Chanel Bleu de Chanel EDT Creed Green Irish Tweed Ferrari Bright Neroli Giorgio Armani Acqua di Giò
Drugie pytanie: bliżej Virgin Island Water jest Hawaii Volcano, czy Hawaii Volcano Intense?
Nie wachałem VIW ani Hawaii Volcano Intense. Kupiłem za to zwykle Hawaii Volcano i pachnie zakebiscie, szkoda tylko, że nie mam aż tylu okazji, żeby go nosić częściej... Niestety tylko na wakacje do ciepłych krajów mi pasuje, angielska pogoda raczej mu nie sprzyja xd