Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
a__s

a__s

Dołączył 12 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 75077
  • Znaleziska 59421
  • Mikroblog 15656
  • Obserwujący 1073
  • Obserwowane 193
Gienek-Kielbasa
Gienek-Kielbasa
12.12.2025, 15:45:15
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a__s
a__s 12.12.2025, 22:00:33 via Wykop
  • 0
@Gienek-Kielbasa: Powiedz mi lepiej co poprawiłbyś w obecnej? :)
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
09.12.2025, 18:10:22
  • 1
tez wam sie psuje #wykop ? mialem problem z wejsciem na strone na pc
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a__s
a__s 09.12.2025, 19:19:25 via Wykop
  • 0
@gerwazy-oko: Jak jest teraz? Widać poprawę?
  • Odpowiedz
a__s
a__s 12.12.2025, 21:59:15 via Wykop
  • 0
@barnej_zz: Co było przyczyną problemu? Czyściłeś ciasteczka?
  • Odpowiedz

444

"Nagle zapadła cisza". Łukasz Żak aż schował twarz w rękach. Trwa PROCES

Pokaż treści 18+

"Nagle zapadła cisza". Łukasz Żak aż schował twarz w rękach. Trwa PROCES

Podczas rozprawy Łukasza Żaka odtworzono nagrania, które zszokowały wszystkich obecnych na sali sądowej. Zwrócono uwagę również na postawę Łukasza Żaka. "Fakt" twierdzi, że nawet on patrzył na sceny na ekranie z wyraźnym poruszeniem, a "w pewnym momencie schował twarz w rękach".

konto usunięte
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 10.12.2025, 12:22:58
  • 111
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    kryminalne
a__s
a__s 11.12.2025, 00:50:12 via Wykop
  • 113
Czemu jemu grozi do 30 lat a temu drugiemu jak mu tam -Majtczak?- do 8 lat tylko ?


@etatowy-szyderca: Żak w momencie spowodowania wypadku miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, wcześniej był karany, prowadził po alkoholu, znacznie przekroczył prędkość, doprowadził do śmierci człowieka, a kilka innych osób trafiło do szpitala, w dodatku uciekł z miejsca wypadku. Grozi mu od 5 do 30 lat więzienia - jako, że to nie pierwszy
fornson23
fornson23
10.12.2025, 18:06:20
  • 393
Według mnie każde dziecko powinno się zapoznać z religią i chodzić do kościoła. Ok, gdy podrośnie, może zostać wojującym ateistą, protestantem, memiarzem żółtego papieża, whatever. Ale nauki Chrystusa uczą etyki i to zostaje do końca życia. Według mnie Ewangelie są najlepszymi książkami uczącymi etyki i moralności człowieka, nawet jak to uznamy, że są pod płaszczykiem wiary (jak dzieci wierzą w Św. Mikołaja) #religia #dzieci #rodzicielstwo #
fornson23 - Według mnie każde dziecko powinno się zapoznać z religią i chodzić do koś...

źródło: duchowosc-i-religia-rece-zlozone-do-modlitwy-na-swieta-biblie-w-koscielnym-pojeciu-wiary_1150-12945

Pobierz
  • 274
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a__s
a__s 10.12.2025, 23:10:03 via Wykop
  • 1
@fornson23: Ewangelie są dla wielu osób ważną inspiracją moralną, ale nie ma podstaw, by uznawać je za jedyne albo najlepsze źródło etyki dla wszystkich dzieci. W różnych kulturach rozwijają się inne, równie skuteczne systemy wartości - od humanizmu po etykę buddyjską czy konfucjańską. Dziecko może wyrosnąć na etycznego, wrażliwego człowieka także bez praktyk religijnych, o ile w domu uczy się empatii, odpowiedzialności i szacunku. Narzucanie jednej ścieżki „dla każdego” pomija
  • Odpowiedz
gabrysianowa
gabrysianowa
09.12.2025, 08:37:46
  • 11
kiedy podsumowanie roku
@a__s @wykop #wykop @Moderacja #moderacja @m__b #makewykopgreatagain
gabrysianowa - kiedy podsumowanie roku
@a_s @wykop #wykop @Moderacja #moderacja @m_b ...

źródło: 417

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a__s
a__s 09.12.2025, 13:04:22 via Wykop
  • 4
@gabrysianowa: Przed samą Wigilią, będziemy informować :)
  • Odpowiedz
Megalogin
Megalogin
03.12.2025, 21:07:26
  • 1
Siemanko #poznan Czy można gdzieś w pobliżu lotniska zaparkować za darmo na ulicy bez problemów? Czy lepiej zarezerwować parking na lotnisku? #flightradar24 #samoloty
Megalogin - Siemanko #poznan Czy można gdzieś w pobliżu lotniska zaparkować za darmo ...

źródło: 5955

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a__s
a__s 03.12.2025, 21:56:12 via Wykop
  • 8
3 tygodnie


@Megalogin: Bezpieczniej (dla Ciebie) będzie jeśli weźmiesz miejsce na strzeżonym parkingu. To zwiększy szanse, że po powrocie auto nadal będzie kompletne - i że w ogóle będzie ;)
  • Odpowiedz
a__s
a__s 03.12.2025, 22:19:20 via Wykop
  • 1
Skodę ukradną


@Megalogin: Skoro to skoda, to nic jej nie grozi ;) Widziałam, że ludzie często zostawiają samochody przy Bukowskiej (tej wewnętrznej, za ekranami) :)
a__s - >Skodę ukradną

@Megalogin: Skoro to skoda, to nic jej nie grozi ;) Widziałam,...

źródło: Poznan

Pobierz
  • Odpowiedz
plackojad
plackojad
03.12.2025, 09:46:27
  • 14
Taka potwarz! W 10-tą rocznicę założenia konta (była wczoraj)!
Wchodzę szczęśliwy na Wykopalisko (chwilę potem, gdy przeczytałem powiadomienie o odznaczeniu)...
a tu promocja masy serowej bez rodzynek!
https://wykop.pl/link/7845261/przepis-na-savillum
Że niby (według @moll ) taką jadali starożytni Rzymianie...
I jeszcze @a__s to wykopała! ( ͡
@moll 293

Przepis na Savillum

więcej
plackojad - Taka potwarz! W 10-tą rocznicę założenia konta (była wczoraj)! 
Wchodzę s...

źródło: unnamed

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a__s
a__s 03.12.2025, 09:55:45 via Wykop
  • 2
@plackojad: Jeśli to Cię pocieszy to wiedz, że ja nie jestem rodzynkowym wrogiem. Lubię rodzynki, na przykład w czekoladzie ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale za przepisy Moll zawsze wykop.

Gratuluję 10 rocznicy! (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
03.12.2025, 07:33:00
  • 1
Oczywiście zamiast galerii (mega potrzebnej) pobudowali osiedle deweloperskie xD #poznan
jmuhha - Oczywiście zamiast galerii (mega potrzebnej) pobudowali osiedle deweloperski...

źródło: 1000022323

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a__s
a__s 03.12.2025, 09:41:13 via Wykop
  • 5
Oczywiście zamiast galerii (mega potrzebnej)


@jmuhha: W okolicy jest przecież Poznania ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
PrawaRenka
PrawaRenka
01.12.2025, 14:16:44
  • 84
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a__s
a__s 01.12.2025, 18:04:00 via Wykop
  • 1
@PrawaRenka: Przecież taki imbirek to na góra dwa dni wystarczy ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
AudreyHorne51
AudreyHorne51
01.12.2025, 00:08:32
  • 70
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a__s
a__s 01.12.2025, 10:31:42 via Wykop
  • 2
@AudreyHorne51: Podeślij nam proszę grafikę tutaj: https://wykop.pl/kontakt - zespół pomoże Ci ogarnąć szybko ten temat :)
  • Odpowiedz
Dorciqch
Dorciqch
29.11.2025, 07:13:58
  • 443
Świat się dzisiaj nie wczytuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oknonalidla #szczecin
Dorciqch - Świat się dzisiaj nie wczytuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oknonalidla #szczecin

źródło: temp_file8589038139457099639

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a__s
a__s 29.11.2025, 11:02:34 via Wykop
  • 3
Świat się dzisiaj nie wczytuje


@Dorciqch: Nie ma tak brzydkiego dnia, którego nie naprawiłby pasztecik z barszczem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
enten
enten
enten
28.11.2025, 19:18:07
  • 53
Witajcie, jako że nasz ratusz jest juz bardzo stary i nie miał jeszcze żadnego nowoczesnego remontu wrzucam moją propozycje jak można go unowocześnić aby był spójny z architekturą wrocławskiego starego miasta. Moja propozycja idealnie wpasowuje się w widoczny w tle budynek dawnego Banku Zachodniego. Co o tym sądzicie?
Nowa propozycja pozwoliłaby również na powiększenie przestrzeni mieszkalno-usługowej wewnątrz i lepsze jego doswietlenie.

#nieruchomosci #wroclaw #architektura #polska
enten - Witajcie, jako że nasz ratusz jest juz bardzo stary i nie miał jeszcze żadneg...

źródło: nowy ratusz 2

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a__s
a__s 28.11.2025, 19:24:57 via Wykop
  • 24
@enten: Myślę, że wymaga jeszcze kilku poprawek - marnujesz sporo przestrzeni, gdybyś zrobił go szerszym i wyższym, to uzyskałbyś kilkanaście dodatkowych nano-kawalerek ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
a__s
a__s 28.11.2025, 20:49:29 via Wykop
  • 0
Odpiszesz mi na pytanie, które zadałem na pw


@lycaon_pictus: takie informacje możesz zdobyć w tym miejscu: https://wykop.pl/kontakt
  • Odpowiedz
masz_fajne_donice
masz_fajne_donice
24.11.2025, 19:49:39
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a__s
a__s 25.11.2025, 13:45:47 via Wykop
  • 1
Ale bardzo łatwo może być tak, że sam sport to za mało.


@Ucik: Zgadzam się z Tobą. Twierdzenie, że sportem można uleczyć depresję, to spłycanie tematu. Sport jak najbardziej może wspierać leczenie, ale kluczowa jest też odpowiednia dieta, opieka specjalistów, którzy dobiorą właściwe metody leczenia oraz wsparcie bliskich, które odbudowuje zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. I przede wszystkim zrozumienie, że leczenie depresji jest procesem, który trwać może miesiącami.
  • Odpowiedz
Wrrronika
Wrrronika
23.11.2025, 02:29:41
  • 455
Całe szczęście, że moja mama nie lubiła karpia
Wrrronika - Całe szczęście, że moja mama nie lubiła karpia

źródło: 1000063392

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a__s
a__s 23.11.2025, 21:27:25 via Wykop
  • 2
wszyscy tak mieliśmy :)


@ostatni_login: Nie wszyscy.
W moim domu nie wolno było krzywdzić zwierząt. Tymczasem przetrzymywanie karpi w zatłoczonych zbiornikach, transportowanie ich w reklamówkach, a później trzymanie w wannie przed uśmierceniem to zwyczaj niehumanitarny i całkowicie zbędny. Przyjęliśmy go jako element świątecznej tradycji, choć w rzeczywistości wcale nią nie jest.
  • Odpowiedz
a__s
a__s 23.11.2025, 23:19:22 via Wykop
  • 2
już się pierwszy płatek śniegu spłakał.


@Erimar: Nikt tu się nie spłakał. Dyskusja polega na tym, że ludzie o rożnych poglądach, zdaniach, doświadczeniach - rozmawiają. Jeśli przerasta cię to, że różni ludzie mają różne poglądy, to zastanów się czy dobrze adresujesz słowa "płatek śniegu" ;))
  • Odpowiedz
Gours
Gours
Gours
18.11.2025, 15:16:02
  • 301
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a__s
a__s 18.11.2025, 17:53:50 via Wykop
  • 4
pytanie, czy zawsze tak nie było. Tylko ludzie nie mieli, gdzie wypisywać swoich mądrości.


@nith: Nie - nie zawsze. Owszem, gdy sieć zaczęła się upowszechniać (2005-2008), pojawił się zalew materiałów lekkich, niepoważnych, często bez większej wartości. Ale mimo wszystko mieściły się one zazwyczaj w granicach rozsądku i prawa.

Tymczasem to, czego jesteśmy świadkami w ostatnich 3–4 latach, to zupełnie inna skala zjawiska. Na panelach moderacyjnych widać to aż nadto: radykalizacja
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
16.11.2025, 13:16:27
  • 6106
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 383
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a__s
a__s 16.11.2025, 17:42:19 via Wykop
  • 6
jesteś za przywróceniem handlu w niedziele w pełnym wymiarze


@programista30k: W dyskusji o handlu w niedzielę ważniejsze od tego, kto kiedy robi zakupy, są realne skutki ekonomiczne. Otwarcie sklepów w siódmy dzień tygodnia to większa aktywność gospodarcza, więcej godzin pracy, a w konsekwencji - dodatkowe miejsca zatrudnienia. To szczególnie istotne tam, gdzie nadal występuje wyższe bezrobocie i brakuje stabilnych ofert pracy.
Nie można też ignorować wpływu na lokalne firmy usługowe
  • Odpowiedz
Xvenowski
Xvenowski
Xvenowski
11.11.2025, 18:53:41
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a__s
a__s 15.11.2025, 22:55:51 via Wykop
  • 0
Przecież marketing to nie jest trudna dziedzina i jak jesteś chociaż w miare ogarnięty to ogarniesz takie stanowisko pracy i bez studiów.


@Xvenowski: Marketing „na poziomie ogarnięcia” a profesjonalny marketing to dwie bardzo różne rzeczy. Marketing to ogromny obszar - performance marketing, SEO/SEM, analityka, e-commerce, brand management, PR, marketing produktowy. W wielu z tych dziedzin trzeba znać statystykę, modele atrybucji, podstawy UX, narzędzia takie jak GA4, Data Studio, Ads Manager
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
13.11.2025, 08:56:22
  • 3
Powiem wam że 2.5zł za rogala z dino to uczciwa cena. A jak się serce raduje widząc że to obniżka z 9zł.

(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#poznan #cebuladeals #dino
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a__s
a__s 13.11.2025, 10:36:52 via Wykop
  • 4
potrafią kosztować 4zł!


@niecodziennyszczon: Chyba z żabki ;) Ja ostatnio spotykam ceny 10-20 zł.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 19
  • Strona 7 z 19
  • >

Ania

  • AS Wykopu - zaawansowany system ocieplania wizerunku administracji. Masz pytania, sugestie, uwagi dotyczące Wykopu? Odezwij się! Chętnie Ci pomogę.
  • Poznań
  • https://www.wykop.pl/

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.12.2016

    Komentator
  • VIP
    od 29.04.2016

    VIP
  • Ekshibicjonista
    od 12.05.2018

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 15.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.10.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.05.2017

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 21.04.2016

    Pozytywnie Zakręcony

Autorskie tagi

  • #aswykopu
  • #wykopchangelog

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia