1. W ramach zabawy wydaj w grudniu na krypto 290 zł (jakieś 70 USD wtedy) i 240 zł za sprzętowy portfel. Ja się jednak lubię uczyć na błędach ale robię to tak by te błędy nie były zbyt kosztowne. 2. Wyciągnij z tego na cold wallet ok. 60 USD w krypto 3. Zostaw na 4 mc 4. Zaloguj się by sprawdzić ile z tego ci zostało
@jegertilbake jeśli tylko cofnął byś się w czasie i krzyknął 'panie prezydencie elekcie proszę nie odwracać głowy przez sekundę' to byśmy właśnie finalizowali odbiór osobisty
37-letnia Ukrainka przyjeżdżała luksusowym mercedesem do sklepu budowlanego w Warszawie. W sklepie nie robiła jednak zakupów, a kradła elektronarzędzia. Straty sklepu oszacowano na blisko 10 tys. zł.
Jeśli kogoś boli wasza sytuacja na rynku krypto to poprawię wam humor. Pierwszy screen to mój portfel 3 msc temu, drugi w komentarzu to sytuacja obecnie.
Mój breakeven to 220k PLN. Mimo że kupowałem btc po 25k usd, a solane po 14 usd to jestestem dość mocno w dupie z powodu eth (do którego rotowalem cześć btc jakiś czas temu) oraz fatalnego performance altcoinow.
@Giga_Przegryw tak, ludzie zawsze będą chciwi. Nawet jeśli chwilowo sentyment jest kiepski to długofalowo kasyno się znowu zapełni, a obecnie nie widzę lepszego chaina do takiej zabawy
jak zacząć bawić się w inwestycje? mam trochę kaski odłożonej w Euro, nie na tyle dużo, żeby kupić mieszkanie, ale jednak szkoda, żeby bezczynnie na koncie leżały (ew 30 tyś pln poduszki finansowej "pod ręką") Zastanawiam się nad akcjami i krypto, ostatnio krypto ma spadki to może warto kupić w dole jakieś krypto i trzymać (nie zależy mi na szybkim zwrocie), a akcje może na stronce Freedom24 widziałem, że kanał "Dla pieniędzy"
Piękny jest ten płacz kryptowaluciarzy xD Przecież krypto służą podobno do płacenia nimi a nie do spekulacji. Społeczność krypto zresztą sprzedała anonimowość patrz monero na rzecz śmiesznego kasyna i pełnej kontroli xD Żeby stracić na krypto to trzeba mieć talent #kryptowaluty
Przestało lecieć boczniakiem na tych samych widełkach cenowych to coś już mu to wróżenie z kutasa nie wychodzi. Zaraz zapostuje znowu i powie, że jednak złapał longa na $78k po czym spadnie poniżej $78k to powie, że mu wycięło na break even.
Jeśli zastanawiasz się, czy obecna parabola logarytmiczna BTC w kontekście wielowymiarowej dekompozycji fal Eliotta w strukturze kwantowo-fiskalnej nie imploduje w wyniku rekursywnej ekstrapolacji węzłów likwidacyjnych na poziomie wyższej instancji on-chain, to znaczy, że jeszcze nie rozumiesz dlaczego rekurencyjny arbitrage DeFi przy zastosowaniu backpropagation neural consensus layer daje zerową entropię cenową przy założeniu stochastycznego swapu z niskim slippage
@dexter-morgan 'sprzedane, zapłacone podatki i czekam na kolejne okazje' dalej nie rozumiem po co płacić podatki. No chyba że twardo planowałeś wyjść z rynku częścią kapitału.
@UczesanyPedryl jedno nie wyklucza drugiego, dalej akceptuje nawet 100% strat. Moje portfolio trochę się zmieniło, aczkolwiek dalej wygląda podobnie (oprócz proporcji eth-btc)
@De_Fault imo to jest kapitulacja na ten moment rynku, trzeba pamiętać że nie jesteśmy teraz w bessie, tylko praktycznie na ostatniej prostej hossy na kryptowalutach. Wystarczy że AI, S&p500, btc przestanie pompować albo po prostu w USA rozpocznie się recesja i można powiedzieć że ostatni gasi światło.
1. W ramach zabawy wydaj w grudniu na krypto 290 zł (jakieś 70 USD wtedy) i 240 zł za sprzętowy portfel. Ja się jednak lubię uczyć na błędach ale robię to tak by te błędy nie były zbyt kosztowne.
2. Wyciągnij z tego na cold wallet ok. 60 USD w krypto
3. Zostaw na 4 mc
4. Zaloguj się by sprawdzić ile z tego ci zostało
źródło: Zrzut ekranu 2025-03-12 o 15.06.02
PobierzDodatkowo po co ci były takie 'testy' skoro masz wykres i możesz zobaczyć jak btc działa jako Store of value w dowolnym jego przedziale
Przykładowo na solane fee będziesz miał na poziomie grosza
Z kolei jak chcesz twardo trzymać cenę to masz stable coiny które możesz wrzucić np w lending aby zarabiały na ciebie parę procent w skali roku.
A btc jak na razie i tak świetnie się sprawdza jako Store of value, wystarczy oddalić wykres. Ale oczywiście trzeba