Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Zaid

Zaid

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5697
  • Znaleziska 2355
  • Mikroblog 3342
  • Obserwujący 42
  • Obserwowane 24
kepak
kepak
12.03.2025, 14:11:09
  • 2
#heheszki #kryptowaluty

1. W ramach zabawy wydaj w grudniu na krypto 290 zł (jakieś 70 USD wtedy) i 240 zł za sprzętowy portfel. Ja się jednak lubię uczyć na błędach ale robię to tak by te błędy nie były zbyt kosztowne.
2. Wyciągnij z tego na cold wallet ok. 60 USD w krypto
3. Zostaw na 4 mc
4. Zaloguj się by sprawdzić ile z tego ci zostało
kepak - #heheszki #kryptowaluty

1. W ramach zabawy wydaj w grudniu na krypto 290 zł ...

źródło: Zrzut ekranu 2025-03-12 o 15.06.02

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaid
Zaid 12.03.2025, 16:23:07 via Android
  • 0
@kepak coo, dlaczego uważasz że doge coin do tego mają się bardziej nadać?

Dodatkowo po co ci były takie 'testy' skoro masz wykres i możesz zobaczyć jak btc działa jako Store of value w dowolnym jego przedziale
  • Odpowiedz
Zaid
Zaid 12.03.2025, 16:29:47 via Android
  • 0
@kepak nie, to tak nie działa :) cena będzie zależna od opłat sieci z której korzystasz.

Przykładowo na solane fee będziesz miał na poziomie grosza

Z kolei jak chcesz twardo trzymać cenę to masz stable coiny które możesz wrzucić np w lending aby zarabiały na ciebie parę procent w skali roku.

A btc jak na razie i tak świetnie się sprawdza jako Store of value, wystarczy oddalić wykres. Ale oczywiście trzeba
  • Odpowiedz
stasiu84
stasiu84
12.03.2025, 13:33:55
  • 4
#kryptowaluty co za śmieć
stasiu84 - #kryptowaluty co za śmieć

źródło: IMG_1910

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaid
Zaid 12.03.2025, 13:36:04 via Android
  • 0
@stasiu84 officer, I can't pump
  • Odpowiedz
Zaid
Zaid 11.03.2025, 18:23:17
  • 5
Dobra to teraz BTC za 100k, ETH za 2k i jesteśmy w domu ( ͡º ͜ʖ͡º)

#kryptowaluty #bitcoin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaid
Zaid
Autor
11.03.2025, 18:48:55 via Android
  • 1
@jegertilbake jeśli tylko cofnął byś się w czasie i krzyknął 'panie prezydencie elekcie proszę nie odwracać głowy przez sekundę' to byśmy właśnie finalizowali odbiór osobisty
  • Odpowiedz

576

Przyjeżdżała mercedesem, żeby zmylić ochronę. Kradła elektronarzędzia

Przyjeżdżała mercedesem, żeby zmylić ochronę. Kradła elektronarzędzia

37-letnia Ukrainka przyjeżdżała luksusowym mercedesem do sklepu budowlanego w Warszawie. W sklepie nie robiła jednak zakupów, a kradła elektronarzędzia. Straty sklepu oszacowano na blisko 10 tys. zł.

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 11.03.2025, 09:56:29
  • 119
  • #
    kradziez
  • #
    policja
Zaid
Zaid 11.03.2025, 15:11:14 via Android
  • 19
@miszczumsc w sensie że obcokrajowcy dostają niższe wyroki niż Polacy?

530

Sondaż: Skok poparcia dla Konfederacji.

Sondaż: Skok poparcia dla Konfederacji.

W najnowszym badaniu IBRiS dla Rzeczpospolitej Konfederacja przebiła już 17 proc. poparcia.

konto usunięte
z
rp.pl
dodany: 10.03.2025, 22:03:01
  • 266
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
Zaid
Zaid 11.03.2025, 13:01:11 via Android
  • 5
@OscarGoldman faktycznie rozwalą ten stolik, zresztą widać na przykładzie głosowania o immunitet Mateckiego
Zaid
Zaid 11.03.2025, 10:35:58
  • 17
Jeśli kogoś boli wasza sytuacja na rynku krypto to poprawię wam humor. Pierwszy screen to mój portfel 3 msc temu, drugi w komentarzu to sytuacja obecnie.

Mój breakeven to 220k PLN. Mimo że kupowałem btc po 25k usd, a solane po 14 usd to jestestem dość mocno w dupie z powodu eth (do którego rotowalem cześć btc jakiś czas temu) oraz fatalnego performance altcoinow.

A szkoda bo już było całkiem niedaleko mieszkania
Zaid - Jeśli kogoś boli wasza sytuacja na rynku krypto to poprawię wam humor. Pierwsz...

źródło: temp_file2771733258716917566

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaid
Zaid
Autor
11.03.2025, 10:36:11 via Android
  • 1
@Zaid dd
Zaid - @Zaid dd

źródło: temp_file4272048666747317638

Pobierz
  • Odpowiedz
Zaid
Zaid
Autor
11.03.2025, 10:40:48 via Android
  • 4
@Giga_Przegryw tak, ludzie zawsze będą chciwi. Nawet jeśli chwilowo sentyment jest kiepski to długofalowo kasyno się znowu zapełni, a obecnie nie widzę lepszego chaina do takiej zabawy
  • Odpowiedz
damienbudzik
damienbudzik
10.03.2025, 16:29:05
  • 1
Ethereum broni tego 2000$ jak niepodległości, ale w końcu ulegnie.

#kryptowaluty #ethereum
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaid
Zaid 10.03.2025, 16:33:56 via Android
  • 2
@why1sthat ostatnio eth przy 1% ruchu btc walił - 200% więc teraz jeśli w ciągu 24h eth się mniej spadł niż btc to wszyscy są w szoku
  • Odpowiedz
Zaid
Zaid 10.03.2025, 17:42:54 via Android
  • 0
@BedzieDobraGra takie rzeczy tylko na eth ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
levi_deadinside
levi_deadinside
06.03.2025, 19:07:00
  • 0
jak zacząć bawić się w inwestycje? mam trochę kaski odłożonej w Euro, nie na tyle dużo, żeby kupić mieszkanie, ale jednak szkoda, żeby bezczynnie na koncie leżały (ew 30 tyś pln poduszki finansowej "pod ręką") Zastanawiam się nad akcjami i krypto, ostatnio krypto ma spadki to może warto kupić w dole jakieś krypto i trzymać (nie zależy mi na szybkim zwrocie), a akcje może na stronce Freedom24 widziałem, że kanał "Dla pieniędzy"
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaid
Zaid 06.03.2025, 19:36:36 via Android
  • 1
@levi_deadinside na ten moment edukuj się i odpuść sobie rynek krypto. Myślę że za rok - dwa będziesz miał fajny punkt wejścia
  • Odpowiedz
K.....y
K.....y
konto usunięte 04.03.2025, 13:27:33
  • 0
Piękny jest ten płacz kryptowaluciarzy xD
Przecież krypto służą podobno do płacenia nimi a nie do spekulacji.
Społeczność krypto zresztą sprzedała anonimowość patrz monero na rzecz śmiesznego kasyna i pełnej kontroli xD
Żeby stracić na krypto to trzeba mieć talent
#kryptowaluty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaid
Zaid 04.03.2025, 18:56:19 via Android
  • 0
@KonserwatywnyMocny kto powiedział że krypto służy tylko do płatności? Kolega widzę wyszedł z wehikułu czasu z 2011 roku
  • Odpowiedz
UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
28.02.2025, 14:37:09
  • 2
Przestało lecieć boczniakiem na tych samych widełkach cenowych to coś już mu to wróżenie z kutasa nie wychodzi. Zaraz zapostuje znowu i powie, że jednak złapał longa na $78k po czym spadnie poniżej $78k to powie, że mu wycięło na break even.

#kryptowaluty #bitcoin #wyzwanie40k
UczesanyPedryl - Przestało lecieć boczniakiem na tych samych widełkach cenowych to co...

źródło: image_2025-02-28_153624093

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaid
Zaid 28.02.2025, 15:37:56 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mr_ponglish
mr_ponglish
28.02.2025, 14:52:52
  • 2
Prawie wszystkie oszczędności wpakowane
Najwyżej będę pos mostem spac
#kryptowaluty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaid
Zaid 28.02.2025, 15:35:08 via Android
  • 9
@mr_ponglish stracić możesz maksymalnie 100% a zarobić nieskończoności ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Zaid
Zaid 25.02.2025, 16:23:43
  • 4
I co, łyso wam teraz bitcoin maxi? Ether niezatapialny. Bitcoin - 8% a kolegi w ogóle to nie rusza (bo zrobił to samo parę godzin wcześniej).

#bitcoin #kryptowaluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Creamfields
Creamfields
Creamfields
25.02.2025, 16:31:28 via Wykop
  • 4
@Zaid: za chwilę bitcoin wróci na 105 a eth na 2600 xd
  • Odpowiedz
emjot86
emjot86
25.02.2025, 16:42:35 via Wykop
  • 5
eth na 2600


@Creamfields: to wariant optymistyczny :)
  • Odpowiedz
stasiu84
stasiu84
24.02.2025, 23:04:50
  • 4
#kryptowaluty jak odzyskać pieniądze z giełdy szukaj
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaid
Zaid 24.02.2025, 23:13:54 via Android
  • 3
@stasiu84 sposób jest banalnie prosty. Wchodzisz dźwignią i szybciutko się odkuwasz
  • Odpowiedz
Zaid
Zaid 22.02.2025, 00:26:02
  • 0
1 krok w przód, 6 kroków w tył. Zawsze miałem łeb do interesów.

#kryptowaluty #bitcoin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaid
Zaid
Autor
22.02.2025, 14:51:06 via Android
  • 0
@Dlaczegobo nie tykam dźwigni :p tylko spot
  • Odpowiedz
a.....x
konto usunięte 21.02.2025, 21:01:51
  • 8
Jeśli zastanawiasz się, czy obecna parabola logarytmiczna BTC w kontekście wielowymiarowej dekompozycji fal Eliotta w strukturze kwantowo-fiskalnej nie imploduje w wyniku rekursywnej ekstrapolacji węzłów likwidacyjnych na poziomie wyższej instancji on-chain, to znaczy, że jeszcze nie rozumiesz dlaczego rekurencyjny arbitrage DeFi przy zastosowaniu backpropagation neural consensus layer daje zerową entropię cenową przy założeniu stochastycznego swapu z niskim slippage

#kryptowaluty #bitcoin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaid
Zaid 22.02.2025, 00:17:53 via Android
  • 0
@aversxx to jest świeże
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
08.02.2025, 20:35:40
  • 322
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaid
Zaid 09.02.2025, 02:17:45 via Android
  • 0
@moj_wykopowy_login Nawrocki robi dokładnie to samo co Tusk kiedy mówił że może zrobić benzyne za 5,19.

Mówię to całkowicie bez przekąsu, mimo tego że głosuje za KO.
  • Odpowiedz
KrowkaAtomowka
KrowkaAtomowka
05.02.2025, 12:53:10
  • 0
#kryptowaluty jak sie trzyma ten mirek co kupil doge coina za 100k ? i tak sie chwalil jak uroslo do 4.5
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaid
Zaid 05.02.2025, 21:36:19 via Android
  • 0
@dexter-morgan wtf, jeśli sprzedałeś a nie wychodzisz z rynku to dlaczego płacisz podatek?
  • Odpowiedz
Zaid
Zaid 05.02.2025, 21:48:13 via Android
  • 2
@dexter-morgan 'sprzedane, zapłacone podatki i czekam na kolejne okazje' dalej nie rozumiem po co płacić podatki. No chyba że twardo planowałeś wyjść z rynku częścią kapitału.
  • Odpowiedz
Zaid
Zaid 03.02.2025, 09:34:23
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaid
Zaid 30.01.2025, 11:47:14
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaid
Zaid
Autor
30.01.2025, 12:24:51 via Android
  • 2
@UczesanyPedryl jedno nie wyklucza drugiego, dalej akceptuje nawet 100% strat. Moje portfolio trochę się zmieniło, aczkolwiek dalej wygląda podobnie (oprócz proporcji eth-btc)

@De_Fault imo to jest kapitulacja na ten moment rynku, trzeba pamiętać że nie jesteśmy teraz w bessie, tylko praktycznie na ostatniej prostej hossy na kryptowalutach. Wystarczy że AI, S&p500, btc przestanie pompować albo po prostu w USA rozpocznie się recesja i można powiedzieć że ostatni gasi światło.
Zaid - @UczesanyPedryl jedno nie wyklucza drugiego, dalej akceptuje nawet 100% strat....

źródło: temp_file481254299573954932

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 17
  • Strona 6 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.11.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.06.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.04.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia