Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

576

Przyjeżdżała mercedesem, żeby zmylić ochronę. Kradła elektronarzędzia

Przyjeżdżała mercedesem, żeby zmylić ochronę. Kradła elektronarzędzia

37-letnia Ukrainka przyjeżdżała luksusowym mercedesem do sklepu budowlanego w Warszawie. W sklepie nie robiła jednak zakupów, a kradła elektronarzędzia. Straty sklepu oszacowano na blisko 10 tys. zł.

WirtualnaPolska
WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 11.03.2025, 09:56:29
  • #
    kradziez
  • #
    policja
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (120)

najlepsze

miszczumsc
miszczumsc
miszczumsc
11.03.2025, 10:25:54 via Wykop
  • 327
A dlaczego to robią? Bo nie obawiają się konsekwencji!!!
Obcokrajowcy w Polsce czują, że mogą robić wszystko, bo zbyt niska grozi im kara, a tak naprawdę powinni być:

1) Sprawiedliwie i surowo karani
2) Konfiskata majątku i odpracowywanie na rzecz utrzymania podczas odbywania wyroku
3) Po odbyciu wyroku deportowani z dożywotnim zakazem wjazdu do Polski i UE (z pobraniem danych biometrycznych)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zaid
Zaid
11.03.2025, 15:11:14 via Android
  • 19
@miszczumsc w sensie że obcokrajowcy dostają niższe wyroki niż Polacy?
  • Odpowiedz
NaChMiNick
NaChMiNick
NaChMiNick
11.03.2025, 17:23:21 via Wykop
  • 20
@miszczumsc: czy nie uważasz, że w przypadku wykroczeń i przestępstw przeciwko mieniu lepiej wydalić bez możliwości powrotu niż trzymać to w więzieniu na nasz koszt?
  • Odpowiedz
ooooooooo
ooooooooo
11.03.2025, 11:19:57 via Wykop
  • 158
ona niepojimaju ze nie mozna kradaju ze sklepaju
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pedal7
pedal7
11.03.2025, 15:19:20 via Android
  • 10
@ooooooooo Nie wilno kriść ze sklepiw.
  • Odpowiedz
sciana
sciana
11.03.2025, 15:50:17 via Wykop
  • 20
@pedal7:
sciana - @pedal7:

źródło: mkXifJn8qrpsUNlr

Pobierz
  • Odpowiedz
andrzej67
andrzej67
11.03.2025, 13:36:31 via Wykop
  • 104
Przyjechanie do sklepu Mercedesem miało zmylić ochronę? Jak ktoś przyjedzie, na przykład, Seicento to już to może być złodziej?
PS. Ja kiedyś miałem Seicento i jeździłem nim do sklepu po drobiazgi związane z remontem łazienki, narzędzia, itp.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

8kiwi
8kiwi
8kiwi
11.03.2025, 14:08:59 via Wykop
  • 37
@andrzej67: na ochronie detektyw Columbo i sprawa się rypła. A odpowiadając na pytanie pewnie jak ktoś przychodzi z buta, lub autobusem to od drzwi ma obstawę bo wiadomo że złodziej, będzie cement 25kg w kieszeniach wynosił
  • Odpowiedz
mlekoag
mlekoag
11.03.2025, 15:16:58 via Wykop
  • 24
@andrzej67: ja jeżdżę Micra z 94, wzrok pogardy mam od innych na co dzień ;-) ale za złodzieja mnie jeszcze nikt nie brał, no chyba że brał i nie wiem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Akuzativ94
Akuzativ94
11.03.2025, 14:56:05 via Wykop
  • 66
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PrawdziwyRealista
PrawdziwyRealista
11.03.2025, 15:11:13 via Wykop
  • 34
Wszystkie te Mercedesy są w leasingu żeby robić koszty. Firma może c-----o prosperować mimo, że właściciel jeździ luksusowym autem.


@twister35: no tak. Leasing jest wtedy za darmo i firma nie musi za niego płacić. Ech gdzie ci eksperci z wypoku...
  • Odpowiedz
SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny
11.03.2025, 15:30:55 via Wykop
  • 16
poczucia adrenaliny przy kradzieży


@Akuzativ94: ponoć to jest bardzo częstym motywem,
traktują to po prostu te kradzieże jako swego rodzaju grę, czy się uda i wygram, czy dam się złapać i przegram,
zwykle kradną oni rzeczy których zupełnie nie potrzebują, np. pojadą do marketu budowalnego po miarkę i wiertło i to kupią a przy okazuj ukradną kombinerki

kradną oni w sklepach, nie okradają bezpośrednio ludzi, nie ukradną komuś telefonu, czegoś
  • Odpowiedz
genburson
genburson
11.03.2025, 15:24:29 via Android
  • 37
Czegoś nie rozumiem. Jak niby luksusowy samochód ma zmylić ochronę? Kamery przestają działać jak widzą luksusowy samochód czy luksusową odzież? XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nemayu
Nemayu
11.03.2025, 16:03:00 via Wykop
  • 6
@genburson: Ty niby tego nie rozumiesz, a większość odwróci wzrok i nie będzie nawet patrzeć czy "bogaty" kradnie, bo przecież ma dużo, więc nie kradnie ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

Dodajmy do tego "wyglądanie na przestępcę" i ograniczone zasoby - nie można obserwować każdego.
  • Odpowiedz
e.....s
e.....s
konto usunięte 11.03.2025, 15:19:01 via Wykop
  • 29
Ukraine's Got Talent
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zacieklykomentator
zacieklykomentator
11.03.2025, 14:48:50 via iOS
  • 16
Szuooo???! Ukrop-złodziejka?? Nuuooo, eta nowu, ja ni znaju.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KwadratF1
KwadratF1
11.03.2025, 14:46:41 via Wykop
  • 15
Więzienie u nas na koszt Ukrainy, potem deportacja i zakaz wjazdu na 10 lat.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

didolo03
didolo03
12.03.2025, 02:13:29 via iOS
  • 4
@KwadratF1 ukry minusują każdą taką wypowiedź
  • Odpowiedz
KwadratF1
KwadratF1
12.03.2025, 03:27:47 via Wykop
  • -7
@didolo03: Gdzie?
  • Odpowiedz
bama-kala
bama-kala
11.03.2025, 18:35:41 via Wykop
  • 14
a więc, wg autora nagłówka, ochrona sklepu budowlanego siedzi w oknach i obserwuje parking typując potencjalnych złodziejaszków - ci w mercedesach są uczciwi, a pozostałych trzeba obserwować - jakaś AMA by się przydała z pracownikiem ochrony, żeby opowiedział o innych tajnikach ich pracy (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aleale2
Aleale2
Aleale2
11.03.2025, 15:10:59 via Wykop
  • 10
po więzieniu wysłać na ukrainę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Kaucje za butelki. Zrobili z nas śmieciarzy!
Kaucje za butelki. Zrobili z nas śmieciarzy!
2716
mLicytacje licytacje komornicze
mLicytacje licytacje komornicze
2599
Good News: Ordynator zarabiał 2,5 mln zł. Stracił posadę.
Good News: Ordynator zarabiał 2,5 mln zł. Stracił posadę.
2390
Lekarze w prywatnych gabinetach biorą majątek za to, co jest za DARMO na NFZ
Lekarze w prywatnych gabinetach biorą majątek za to, co jest za DARMO na NFZ
2428
Katowice wykpiły Strefę Czystego Transportu. Będzie, ale nie obejmie mieszkańców
Katowice wykpiły Strefę Czystego Transportu. Będzie, ale nie obejmie mieszkańców
2301
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #zlodzieje
  • #policja
  • #polska
  • #oszukujo
  • #mafia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #kradno
  • #samochody
  • #przestepczosc
  • #pieniadze
  • #afera
  • #kryminalne
  • #wydarzenia
  • #zlodziej

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking