#mecz oni wiedzą że do emeryta nie ma co podawać bo i tak się potknie o własne nogi, ostatni mecz łama9i bo dla Barcy nic nie znaczył, najgorsza 9 w Barcelonie w XXI wieku
TVP INFO konsekwentnie promuje obóz rządzący. Jednak to co działo się w ostatnim programie "Zderzenia Schnpef z Nawrockim" mogło zaskoczyć nawet najbardziej przyzwyczajonych do partyjnej propagandy widzów. Dwoje prowadzących i czworo gości dyskutowało o ustrojowej pozycji prezydenta, ale wszyscy zga
Czarno na białym to tak samo propagandowy program TVN, co Republika tylko w drugą stronę. Wszystko wysmarowane na prawicowych polityków, ciężko tam znaleźć choć złe jedno słowo na polityka rządu
Polacy chętniej zaprosiliby na grilla Karola Nawrockiego niż Donalda Tuska - wynika z sondażu Instytutu Badań Pollster. Przewaga prezydenta nad premierem jest znaczna, jednak uwagę zwraca w badaniu co innego. Ankietowani pytani o to, z jakim politykiem chcieliby pogrillować, najczęściej odpowiadali,
@szychun: To bardzo ciekawe, bo minister Obrony Narodowej twierdzi innaczej. Sianie dezinformacji na X, tworzenie podziałów w Polskim społeczeństwie i napuszczanie jednych na drugich wpisuje się w narrację putina. Na kremlu wystrzeliwują korki od szampana a wy klaszczecie uszami.
Spadek dzietności to nie jest wina braku dostępu do aborcji i drogich mieszkań, lecz nadmiernego czasu spędzanego w mediach społecznościowych
Ciekawy artykuł z Financial Times zbiera wiele dowodów naukowych, które sugerują, że spadek dzietności na całym świecie w dużej mierze wiąże się z nadmiernym używaniem telefonów i mediów społecznościowych, co zmniejsza interakcje społeczne twarzą w twarz i hamuje rozwój więzi miłosnych.
@XeNinja: a mi się wydaję, że za takimi badaniami stoją wielkie korporacje, które sami stoją za w------------i cenami życia i nieruchomości, a internet im nie pasuję bo Areczki z różnych części świata czy kraju mogą się zgadać i wywołać jakiś bunt lub rewolucje
@XeNinja: no i dobrze powiedziane, tylko problemem jest to kto mówi a mówi to osoba która dla wielu jest mało wiarygodna. Jeśli mielibyśmy coś wynieść z wyborów 2025 to właśnie tą tezę.
W kwietniu w obu prawicowych stacjach zapaliło się czerwone światło reklamodawcy zaczęli znikać szybciej, niż pojawiają się nowi. Zarówno Telewizja Republika, jak i wPolsce24 notują wyraźne spadki w liczbie firm, które chcą emitować tam swoje spoty. To z kolei może mocno uderzyć w budżety obu
@Danuel: Rozumiem że pieniądze płynące teraz szerokim strumieniem ze spółek skarbu państwa do mediów sprzyjających rządowi Donalda Tuska takich jak TVN, Onet i gazeta wyborcza to jest ok.
źródło: IMG_20260518_184228
Pobierz