Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
XanderPLXE
XanderPLXE

XanderPLXE

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9434
  • Znaleziska 4814
  • Mikroblog 4620
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 1
donatien-de-sade
donatien-de-sade
29.05.2026, 13:16:33
  • 126
Ja mam wrażenie, że sz matecki czasami jest bardziej antypolski niż stary kapuś SB i dziadek siepacz UB ścigający Żołnierzy Wyklętych.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - Ja mam wrażenie, że sz matecki czasami jest bardziej antypolski ni...

źródło: IMG_7631

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 29.05.2026, 17:58:10 via Wykop
  • 0
@KrwawyMag: Bo to pisze AI, a on tylko dorzuca pytanie na koniec, by było że no on przecież tylko pytał czy Tusk jest niemieckim zdrajcą, a nie że to stwierdził, bo jest p---a.
  • Odpowiedz

659

Jaś Kapela nie kryje goryczy

Kapeli roi się we łbie, że jest bardziej wartościowy niż Pani na kasie

kombajnbizon
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 10:01:31
  • 175
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    heheszki
  • #
    polska
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 29.05.2026, 12:00:30 via Wykop
  • 0
XanderPLXE

źródło: d078bc2401b6af4472384e8ec33f1ac26611599f_2_499x500

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

249

Szwedzkie myśliwce Gripen dla Ukrainy. Szwecja przekaże i sprzeda łącznie 36 szt

Szwedzkie myśliwce Gripen dla Ukrainy. Szwecja przekaże i sprzeda łącznie 36 szt

W czwartek, 28 maja, Szwecja ogłosiła historyczny pakiet wsparcia militarnego dla Ukrainy. Zgodnie z porozumieniem Kijów zakupi 20 najnowszych myśliwców JAS 39 Gripen E/F, a dodatkowo otrzyma w darze 16 maszyn w wersji C/D z zasobów szwedzkich sił zbrojnych.

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: 28.05.2026, 17:16:14
  • 60
  • #
    szwecja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    militaria
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 29.05.2026, 11:48:54 via Wykop
  • 3
@FireDash: To że są do celów szkoleniowych to bardzo dobrze, bo jeszcze kilka lat temu za błaszczaka można było dęblin jako pilot myśliwca ukończyć i wylądować na jednostce mając 0 godzin przelatanych. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Włoskie szkoleniowe 50% czasu stały na warsztacie.
WykopkowyJanuszek
WykopkowyJanuszek
WykopkowyJanuszek
26.05.2026, 10:07:24
  • 544
Podatek Darkowy był całkiem wysoki ( ͡º ͜ʖ͡º)

#polityka #bekazpisu
WykopkowyJanuszek - Podatek Darkowy był całkiem wysoki ( ͡º ͜ʖ͡º)

#polityka #bekazpi...

źródło: 1000004414

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 26.05.2026, 14:21:17 via Wykop
  • 12
@Kismeth: Przecież to pewnie robota dodatkowa była i płacili im za nic nie robienie. W ten sposób sobie PiS w kolejny wesoły sposób wyciągał kasę z budżetu na lewo. Prosty układ zdzichu, ja cię zatrudniam w fundacji byś był na papierze, dostajesz 10k, 6k do mnie, 4k dla ciebie i zero pytań.
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
26.05.2026, 05:46:08
  • 10
piękne samozaoranie
#polityka
KitaxKita - piękne samozaoranie
#polityka

źródło: IMG_2648

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 26.05.2026, 07:54:06 via Wykop
  • 3
@KitaxKita: skoro statystycznie niewidocznie, to czemu p------ą o tym, jakby 4 jeźdźców apokalipsy sam Bóg miałby zesłać za karę.
  • Odpowiedz
Realizm123
Realizm123
26.05.2026, 06:30:49
  • 484
Czyli menele teraz muszą jdg zakładać? xd

#polska
Realizm123 - Czyli menele teraz muszą jdg zakładać? xd

#polska

źródło: 6854

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 26.05.2026, 07:50:24 via Wykop
  • 7
@mariecziek: Bo jak zbierasz butelki nieswoje, to odzyskujesz nie swoją kaucję. Czyli masz dochód ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
26.05.2026, 07:00:08
  • 607
Maj to najlepszy miesiąc, wszystko kwitnie, jest zielono, super pogoda, jeszcze nie ma takiego skwaru co sprawia, ze sie odechciewa żyć. Nawet z tym nie handlujcie.

Szkoda ze juz się konczy.
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 26.05.2026, 07:46:07 via Wykop
  • 7
@PodniebnyMurzyn:
XanderPLXE - @PodniebnyMurzyn:

źródło: UcdvYuPDY1jJ9rqc

Pobierz
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
26.05.2026, 04:48:15
  • 981
jprdl, za dopuszczenie do tego że dziecko zachorowało na krztusiec przez brak szczepienia z automatu powinni kolesiowi odebrać prawa rodzicielskie
#polityka #bekazprawakow #bekazpodludzi #szury #antyszczepionkowcy #foliarze
splinter96 - jprdl, za dopuszczenie do tego że dziecko zachorowało na krztusiec przez...

źródło: 1000028512

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 26.05.2026, 07:04:40 via Wykop
  • 41
@splinter96: A jakby umarło, to na pewno przez leki od big farmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

351

Wizyta w ośrodku dla cudzoziemców zakończyła się aresztem

Wizyta w ośrodku dla cudzoziemców zakończyła się aresztem

Funkcjonariusze z Bieszczadzkiej SG zatrzymali Polkę, która przyszła na widzenie do Ukraińca czekającego na wydalenie. Podczas kontroli wyszło, że jest poszukiwana za kradzieże i ma rok więzienia do odbycia. Wcześniej w podobny sposób zatrzymano brata Nigeryjczyka i Ukraińca bez prawa do pobytu.

Frijheid2
z
strazgraniczna.pl
dodany: 24.05.2026, 12:55:07
  • 24
  • #
    strazgraniczna
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    przestepczosc
  • #
    policja
  • #
    podkarpacie
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 25.05.2026, 09:16:34 via Wykop
  • 3
@cyganztorunia: Śniadanko w dzień migranta, z czasów kiedy rządził PiS ¯\(ツ)/¯
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 25.05.2026, 18:24:40 via Wykop
  • -1
@cyganztorunia: Siedzisz skulony ze strachu przed tymi wszystkimi czarnymi? Spodnie wymienione?
I to nie KO, ale np. gościu z Konfy, który ściąga ich jako pracowników.

612

Wychodzisz z Castoramy bez zakupów? Algorytm każe pracownikowi spytać dlaczego

Wychodzisz z Castoramy bez zakupów? Algorytm każe pracownikowi spytać dlaczego

Castorama postawiła na AI. Wiele dużych firm tak zrobiło. Popularna sieć sklepów z materiałami budowlanymi wykorzystała jednak technologię w celu między innymi uprzykrzania życia klientom oraz okrajania premii pracowników.

Epikur
z
bezprawnik.pl
dodany: 24.05.2026, 09:52:04
  • 215
  • #
    praca
  • #
    januszebiznesu
  • #
    castorama
  • #
    afera
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 25.05.2026, 09:19:02 via Wykop
  • 8
Zawracanie d--y klientowi przez obsługę było jednym z powodów dlaczego Walmart przerżnął w Niemczech. Tam też był rozkaz, że jak klient jest w odległości kilku metrów od pracownika, to pracownik ma podejść z uśmiechem od ucha do ucha i zapytać w czym pomóc. Tak robią w USA, więc w Europie na 100% też zadziała. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ludzi będą wkurzać, to pójdą do zielonej castoramy albo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

splinter96
splinter96
22.05.2026, 18:53:10
  • 192
nawet Oskarek przeciwko Ziobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - nawet Oskarek przeciwko Ziobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazpisu #bekazp...

źródło: 1000028237

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 22.05.2026, 22:48:44 via Wykop
  • 7
@surlin: Przecież w armii USA służy masa osób bez obywatelstwa, bo służba w armii jest sposobem na jego zdobycie.
https://www.uscis.gov/military/naturalization-through-military-service
  • Odpowiedz
stary_grat
stary_grat
22.05.2026, 16:10:44
  • 999
xdd #humorobrazkowy
stary_grat - xdd #humorobrazkowy

źródło: image

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 22.05.2026, 17:58:23 via Wykop
  • 48
@xfin: Jeżeli wysłał z maila służbowego informatyka, no to nic dziwnego. Jeżeli klikali w losowe maile to gorzej. A jak kliknęli w mail o premii świątecznej z nie firmowego adresu, to już im nic nie pomoże.
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
21.05.2026, 11:37:21
  • 1
"Kilkadziesiąt osób klęczy na ziemi (niektórzy ze związanymi rękami), podczas gdy minister macha izraelską flagą i krzyczy po hebrajsku: „Witamy w Izraelu, to my tu rządzimy”. ⤵️"

#wojna #palestyna #strefagazy #izrael #polityka
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 21.05.2026, 13:06:10 via Wykop
  • 0
@thorgoth: Jakie prawo izraela zostało złamane na wodach międzynarodowych? Oraz jakie prawo Izraela łamie pomoc humanitarna dla Palestyny, która przez Izrael nie przejeżdża?
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 21.05.2026, 13:27:44 via Wykop
  • 0
@thorgoth: Ale flota nie wpłynęła na terytorium Izraela, więc żadne ich prawo nie obowiązują, na wodach międzynarodowych to co izrael zrobił nazywamy piractwem. Tak samo Izrael nie ma żadnego prawa regulować co przez wody Palestyny, wpływa do Palestyny. Jedyne co zgodnie z prawem mógłby zrobić Izrael, to na granicy swoich wód terytorialnych blokować dostęp i dopiero po ich przekroczeniu wymagać zatrzymania się i dopiero po całym innym zestawie czynności eskalować
  • Odpowiedz
new-object
new-object
21.05.2026, 08:36:14
  • 950
Ameryka - kraj innowacji. Think different #usa #autobusy #pociagi
new-object - Ameryka - kraj innowacji. Think different #usa #autobusy #pociagi

źródło: image

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 21.05.2026, 10:05:38 via Wykop
  • 338
@kowalzmetina: Tylko w USA z kolei korzysta się do transportu towarów, a komunikacja pociągami jest bardzo mało popularna, na większą odległość po prostu samolotem się leci. Tak samo w zasadzie transport autobusowy przez lobbystów został wymordowany w dużym stopniu.
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
21.05.2026, 06:34:49
  • 14
Pan Kocurek właśnie przeprosił dziś po wyroku w sądzie. Oczywiście rozprawę przegrał, 3 polityk Krakowskiego KO który przegrał sprawę w sądzie za publikowanie nieprawdziwych treści. Nie dość, że demokracja ich piecze to jeszcze kłamią. #krakow #polityka
Lardor - Pan Kocurek właśnie przeprosił dziś po wyroku w sądzie. Oczywiście rozprawę ...

źródło: 1000092612

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 21.05.2026, 09:32:51 via Wykop
  • 2
@Lardor: Przyssali się do stołków i byle ich nie oderwać, a wystarczyło nie kraść. Przepis by nie tracić władzy lokalnej jest absurdalnie prosty, ale jakimś cudem nie są w stanie się powstrzymać przed wizją zarobienia łatwej kasy. W moim mieście po ponad 20 latach w końcu udało się byłego pisowca, a od lat niezrzeszonego wywalić ze stołka, przyszedł gość z KO, ale jakoś coś robi i miasto zaczęło odżywać i
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
19.05.2026, 12:15:34
  • 424
Elegancko. Przydałoby się jeszcze by pogonili antyaborcyjne oszolomstwo spod szpitali.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
TenXen47 - Elegancko. Przydałoby się jeszcze by pogonili antyaborcyjne oszolomstwo sp...

źródło: HIrXvKIWMAAm8pz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 19.05.2026, 17:39:05 via Wykop
  • 3
@pasta_alla_carbonara: przecież on jest na twoim i moim garnuszku. Dostał miliony od pisu.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
19.05.2026, 17:14:16
  • 110
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bakiewicz #narodowcy
Bąkiewicz insynuuje jakby co najmniej jakąś drugą Polskę Podziemną tworzył xD a postawili 5 budek jak na festynie i już im harnasia i papieru toaletowego brakuje i klasyka. Bóg, Honor, Ojczyzna, Zbiórka, Rozwód, Oszustwo.
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bakiewicz #narodowcy
Bąkiewicz insynuuje...

źródło: obraz_2026-05-19_190755043

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 19.05.2026, 17:34:38 via Wykop
  • 69
@Turin89: uciekanie z własnego domu? A w tej bajce było jeszcze 8 baniek od karakana?
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
18.05.2026, 10:52:18
  • 290
On to już nawet na Mateckiego się powołuje?
Jeszcze rozumiem jak powoływał się na Maxa Hubnera.
Bo erekcja na widok prezydenta, to jeszcze nie zbrodnia.
Ale Matecki to największy hejter, zlodziej i człowiek co zaszczuł niewinne dziecko na śmierć.
I tak, post Krzysia ma na celu promowanie Mateckiego , bo w necie wala się pełno tych filmików z zatrzymania. Więc powołanie się akurat na Balonowego to nie przypadek.

Myślę,
Turin89 - On to już nawet na Mateckiego się powołuje?
Jeszcze rozumiem jak powoływał ...

źródło: 1000004377

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 18.05.2026, 14:13:53 via Wykop
  • 0
@radkoski: Czemu KO miałoby się tłumaczyć z działań policji?
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
18.05.2026, 06:15:57
  • 6
#lewandowski Dziwne, że Bobek nie zadbał o rozwód już kilka lat temu jak się zaczęły bachaty. Teraz największy kontrakt w życiu, mógłby zarabiać na swoje konto a tak to wszystko trzeba będzie dzielić za parę lat. Swoją drogą Kucharski to chyba spać nie może jak sobie pomyśli jaka kasa go ominęła bo Bobek go wydymał.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 18.05.2026, 07:41:33 via Wykop
  • 0
@adam-pajac: przecież on ma od tego agentów, sam nie siedzi i nie prowadzi tego. Daje kasę i niech się dzieje.
  • Odpowiedz
szychun
szychun
17.05.2026, 10:15:22
  • 915
#polityka #bekazpisu #usa spokojnie. Nasz prezydent to bliski przyjaciel Trumpa więc na pewno Trump o nas nie zapomni jakby coś
szychun - #polityka #bekazpisu #usa spokojnie. Nasz prezydent to bliski przyjaciel Tr...

źródło: 1000018568

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 17.05.2026, 14:11:02 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
  • Strona 2 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.06.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.04.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 01.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.11.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia