Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
XanderPLXE
XanderPLXE

XanderPLXE

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9493
  • Znaleziska 4833
  • Mikroblog 4660
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 1
bArrek
bArrek
16.06.2026, 21:27:47
  • 9
Ale że te lekarze tyle zarabiają to dajcie spokój kto to widział
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 16.06.2026, 23:22:59 via Wykop
  • 0
@bArrek: Prawie 3mln na JDG, ciekawe ile minut na pacjenta przeznaczał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mooops123
Mooops123
16.06.2026, 21:41:06
  • 8
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #humorobrazkowy #niemcy #heheszki #tvrepublika

Tu tlumaczenie artykulu na tagesspiegel.de odnionie wydarzen z Berlina

https://www.tagesspiegel.de/berlin/bei-marsch-zu-ns-gedenkort-rechtsextreme-polen-durchbrechen-polizeikette-in-berlin-15720952.html

Podczas
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 16.06.2026, 23:22:02 via Wykop
  • 5
@Mooops123: Ja nie wiem w czym PiS i ROG mają problem. Imigranci dostali wpierdziel za robienie dymów, czyż nie tego właśnie chcieli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

3848

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

3 mln zł brutto zarobił w ubiegłym roku 32-letni ortopeda Michał Burczy,. To daje ponad 2,6 mln zł na rękę. W rozmowie z WP wyjaśnia, jak godzi pracę lekarza z byciem prezesem szpitala w Grójcu oraz równocześnie dyrektorem szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.

tomasztomasz1234
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 16.06.2026, 19:43:49
  • 482
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    zdrowie
  • #
    konowalposting
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 16.06.2026, 23:06:59 via Wykop
  • 23
@qciek: Pisowski oskarek studiów nie skończył, a już kasę z PKO BP na lewo ciągnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Al-3_x
Al-3_x
13.06.2026, 15:57:46
  • 21
Nie znoszę takiej narracji, że Elon mógłby swoją kasę rozdać i pomóc niezliczonej ilości ludzi. Ogólnie uważam, że istnienie miliarderów to patologia systemu kapitalistycznego, ale pomysł masowego rozdania ich majątków jako recepta na nierówności społeczne to zwykła naiwność. Jak to mówią trzeba człowiekowi dać wędkę, a nie rybę bo jak da mu się rybę to ją zje i niedługo później znowu będzie głodny.

#polityka #elonmusk #antykapitalizm
Al-3_x - Nie znoszę takiej narracji, że Elon mógłby swoją kasę rozdać i pomóc niezlic...

źródło: fwfwefew

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 14.06.2026, 12:29:51 via Wykop
  • 2
@Cyberdyne: Spróbuj jako pracownik Elona powiedzieć prawdę, że jest jełop i wtrynia się w rzeczy, o których nie ma żadnego pojęcia i zobacz ile popracujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
13.06.2026, 16:20:39
  • 492
Jak PiS utworzy rząd z konfederacjami za rok to zobaczycie taki sajgon jakiego jeszcze nie było od 1989 roku

#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #kaczynski #polska
Anonim5 - Jak PiS utworzy rząd z konfederacjami za rok to zobaczycie taki sajgon jaki...

źródło: temp_file3844631380414803827

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 14.06.2026, 11:58:12 via Wykop
  • 0
@brednyk: już przez 8 lat mieliśmy pokaz jak może być gorzej.
  • Odpowiedz
szychun
szychun
11.06.2026, 16:34:40
  • 362
#polityka #bekazpisu w sumie beka już z tych wet xd Pan "tak wiele bym chciał a tak mało mogę " jedyne co właśnie może to utrudniać pracę innym. Im więcej ich będzie tym gorzej dla niego.
szychun - #polityka #bekazpisu w sumie beka już z tych wet xd Pan "tak wiele bym chci...

źródło: 1000019318

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.06.2026, 21:14:00 via Wykop
  • 0
@szychun: ale czekaj czekaj, ostatnio wymówką na niepodpisanie było, że snussolini nie został zapoznany z tą ustawą. I po drugim wecie, gdy już wszystko wiedział, dalej to była wymówka. To co teraz? Przeczytał, ale nie zrozumiał ani słowa i karakan zadzwonił i kazał zabezpieczyć kasę dla partii?
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
09.06.2026, 08:01:44
  • 34
Kto by sie spodziewal, ze LLMy jednak nie beda tansze od juniora ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pracait #it #ai
BrakWolnegoLoginu - Kto by sie spodziewal, ze LLMy jednak nie beda tansze od juniora ...

źródło: Screenshot_2026-06-09-10-00-45-125-edit_com.android.chrome

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 09.06.2026, 13:19:26 via Wykop
  • 0
@peoplearestrange: github podniósł ceny nawet do x25. I to jeszcze przed tą podwyżką ludzie już robili się tańsi niż AI, teraz to. I możesz używać innych agentów, ale jak lecisz przez Visual Studio, to on używa githubowego łącza AI, więc możesz sobie wybrać clauda, a cena ta sama co copilot.
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 09.06.2026, 13:20:57 via Wykop
  • 0
@chaddeveloper: I ile będzie kosztowało wdrożenie chińskiego AI on-premise, tak by kilkaset osób mogło z niego korzystać i nie czekać 15 minut na odpowiedź? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 09.06.2026, 22:11:56 via Wykop
  • 0
@fiolkins: 80% menadżerów, co można by ich zastąpić takim średnio ogarniętym AI
Przecież największe korpo obecnie nie utrzymują się z klientów, a z inwestorów. A krążek AI napędza sztucznie PKB USA przesyłając sobie nawzajem kasę.
Robię w jednym z większych światowych korpo chwilowo. To jak oni p-------a dostali na punkcie AI oraz że każą to robić hindusom, to jest cyrk na kółkach. Vibe coding, a teraz nowe hasełko, agentic AI.
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
07.06.2026, 15:55:12
  • 39
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #blackpil
krystian-stepaniak - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #blackpil

źródło: IMG_0395

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 08.06.2026, 01:14:18 via Wykop
  • 2
@WrzeCiOna: ale ty wiesz, że to wszystko jest wyliczone? Ten tekst, że kobiety 80% facetów oceniają poniżej przeciętnej to nie jest wymysł, tylko badania statystyczne.
Dokładnie to samo wynika też ze statystyk aplikacji randkowych.
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 08.06.2026, 09:20:55 via Wykop
  • 0
@WrzeCiOna: jest różnica między tym kto na kogo leci, każdy przecież woli lepiej wyglądającego partnera, do oceniania wyglądu, co statystyki pokazują, że kobity się oderwały od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 08.06.2026, 10:34:14 via Wykop
  • 0
no i to typowo męskie podpierać się badaniami i cyframi. co nam po badaniach jak kiedy każda miała jakieś kiepskie doświadczenia z Janusza mi matrymonialnymi.


@WrzeCiOna: XD
Co nam po badaniach i statystykach, skoro są dowody anegdotyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) sama siebie orasz i swoją ignorancję
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
07.06.2026, 17:37:52
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 08.06.2026, 01:12:05 via Wykop
  • 0
@Aik32fr45yd: znasz kawał o myśliwym co pomylił karabin z parasolką, a i tak zabił niedźwiedzia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

375

Dlaczego nagle jest tyle boreliozy?

Dlaczego nagle jest tyle boreliozy?

Nadchodzące wakacje to dla wielu z nas nadchodzące spacery po lesie. A spacery po lesie to z jednej strony przyjemność, z drugiej zaś ryzyko. W zaroślach bowiem czychać na nas mogą kleszcze, a wraz z nimi choroba, której liczba diagnoz każdego roku rośnie w niepokojącym tempie.

makrofag74
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 05:31:49
  • 197
  • #
    borelioza
  • #
    medycyna
  • #
    naukowybelkot
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 07.06.2026, 23:59:17 via Wykop
  • 0
@ozzi91: Jak opsikasz ubranie permentryną poza domem, a potem będziesz trzymał ubranie w szafie by kot na tym nie spał, to nic mu nie będzie. To nie tak, że jeden wdech i po kocie.
mlesz
mlesz
05.06.2026, 07:58:45
  • 160
#uk #emigracja
mlesz - #uk #emigracja

źródło: IMG_5899

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 05.06.2026, 08:06:24 via Wykop
  • 362
@mlesz: przecież są protesty w UK i to dość aktywne, policja musiała interweniować....
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR
05.06.2026, 06:41:28
  • 165
prawda jest rasistowska

#xd #rasizm
JWRJWR - prawda jest rasistowska

#XD #rasizm

źródło: HJ-nEPrXoAAtxhv

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 05.06.2026, 08:02:48 via Wykop
  • 4
@JWRJWR: ale to nie zwalnia policjanta z udzielenia pomocy ¯\(ツ)/¯ gość o-----ł i nawet trump go ułaskawić nie chce.
  • Odpowiedz
N331
N331
04.06.2026, 22:54:59
  • 3
Polska to bodajże jedyne państwo na świecie, gdzie generałowie mają ból d--y o to, że wydano miliardy we własnym przemyśle zbrojeniowym. Bo uwaga, przez SAFE nie kupimy sprzętu w USA... Próbowali z Der SAFE, z warunkowością, z bzdurami o braku kompatybilności, apogeum są hełmy (-‸ლ) wojna to system, to silna gospodarka tworzy silną armię. Dlatego armia Czech chcę jak najwięcej z udziałem czeskiego przemysłu zbrojeniowego, bo wiedzą, że
N331 - Polska to bodajże jedyne państwo na świecie, gdzie generałowie mają ból d--y o...

źródło: 1000172877

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 05.06.2026, 00:15:20 via Wykop
  • 2
@N331: Przecież to PiS truł że nie można w USA. Generałowie nawet specjalnie pojechali do snussoliniego by go przekonać, by podpisał, a ten z połykiem karakanowi, bo Tusk nie może mieć ani jednego sukcesu, choćby kraj miał spłonąć.
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
04.06.2026, 11:43:04
  • 96
Se wybraliście debila, to macie

#bekazpisu #wojsko #wojskopolskie #polityka
ish_waw - Se wybraliście debila, to macie

#bekazpisu #wojsko #wojskopolskie #polityk...

źródło: IMG_5132

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 04.06.2026, 13:35:58 via Wykop
  • 100
@PanAlbert: BBN też tusk obsadził?
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 04.06.2026, 16:41:00 via Wykop
  • 36
@PanAlbert: No patrzymy, i mamy i wojsko i BBN, a ty odrazu od kosiniaku i tusku, a słowem nic o patoli od batyra. Podwójne standardy.
  • Odpowiedz

1850

Szok na Wyspach po śmierci Polaka. Umierał w kajdankach

Szok na Wyspach po śmierci Polaka. Umierał w kajdankach

W Wielkiej Brytanii wybuchła fala protestów po publikacji nagrania z interwencji policji wobec 18-letniego Henry'ego Nowaka, studenta polskiego pochodzenia. Chłopak został śmiertelnie ugodzony nożem, jednak funkcjonariusze uznali go za sprawcę i skuli kajdankami, ignorując jego prośby o pomoc. Nagra

grzysztof
z
youtube.com
dodany: 04.06.2026, 10:23:06
  • 172
  • #
    uk
  • #
    emigracja
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    swiat
  • #
    europa
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 04.06.2026, 13:34:33 via Wykop
  • 2
@Snuq: ale po co oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 04.06.2026, 16:39:59 via Wykop
  • 6
@xxxmen: czyli nagle z dożywocia, które może, może nie zostanie skrócone po 20 latach, to za mało, kiedy OP pisał o tym że jeszcze zasiłek dostanie. Nie no brawo, logika.
XeNinja
XeNinja
03.06.2026, 05:25:38
  • 185
Stołeczny Ratusz przekazał kwotę 1.700.000 zł tytułem wynagrodzenia za spacery po lesie i opowiadanie o drzewach.
#warszawa #polityka
XeNinja - Stołeczny Ratusz przekazał kwotę 1.700.000 zł  tytułem wynagrodzenia za spa...

źródło: obraz

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 03.06.2026, 06:30:29 via Wykop
  • 12
@To_ja_moze_pozamiatam: 1,7mln na spacery po lesie, mogą to sobie nazywać jak chcą, ale niech robią to za swoje.
  • Odpowiedz

326

O "wybicie zębów bezbożnym". Tak się modlą w Pentagonie

O "wybicie zębów bezbożnym". Tak się modlą w Pentagonie

Od ubiegłego roku co miesiąc w Pentagonie odbywają się nabożeństwa, zainicjowane przez sekretarza obrony Pete'a Hegsetha. Zdaniem wojskowych sposób, w jaki wykorzystuje on wiarę w kontekście wojny z Iranem, jest "przerażający".

_RaveN
z
tvn24.pl
dodany: 31.05.2026, 15:42:37
  • 100
  • #
    usa
  • #
    religia
  • #
    bekazprawakow
  • #
    trump
  • #
    neuropa
  • #
    bekazkatoli
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 02.06.2026, 12:48:08 via Wykop
  • 0
@wykopwykopwykop1: A o Trumpie zesłanym przez Boga przy przeprowadził armagedon na Iranie słyszałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hesgeth też zaprasza kaznodziejów skazańców do DoD (walić ich zmianę na DoW).
stanley___
stanley___
stanley___
01.06.2026, 16:10:16
  • 13
#polityka #polska #patriotyzm

Jakże przyjemnie ogląda się to ponownie wiedząc że wszystko dobrze się skończyło :) Dziś mija rok moi kochani.
Niech żyje Polska! Niech żyją Polacy!
stanley___ - #polityka #polska #patriotyzm

Jakże przyjemnie ogląda się to ponownie w...

źródło: 1000079611

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 01.06.2026, 19:26:46 via Wykop
  • 2
No i zginął w katastrofie


@haabero: Katastrofie którą sam spowodował decyzjami na długo przed lotem.
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
01.06.2026, 07:11:01
  • 25
#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat
BlackpillMonster - #programista15k #programowanie #pracait #korposwiat

źródło: at7ysu

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 01.06.2026, 08:34:35 via Wykop
  • 6
@voov100: Te story pointy się wprost na czas pracy przekładają, ale ładniej brzmi dla julek. Na ogół chyba 1 story point to 8 godzin. Czyli ktoś to ogarnia wyznacza na ponad tydzień roboty, ale julka wcisnęła klientowi, że będzie za 3 dni, więc ma być za 3 dni. To jest właśnie jeden z większych raków w korpo, wszystko trzeba oszacować z wyprzedzeniem, jakby to było kładzenie szpachli na metry.
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 01.06.2026, 09:37:21 via Wykop
  • 1
@Zimm3man: A potem zdziwienie, że w czasie zmyślonym przez menadżerstwo, nie dało rady zrobić, tak jak każdy myślący mówił od początku. I pikachu fejs, jakto.
  • Odpowiedz
banzi
banzi
30.05.2026, 20:17:31
  • 219
Ludzie Trumpa też sobie zrobili odpowiednik PISowskiego Funduszu Sprawiedliwości.

https://x.com/Maciej__Czajka/status/2060685827248624107

#polityka #usa #trump
banzi - Ludzie Trumpa też sobie zrobili odpowiednik PISowskiego Funduszu Sprawiedliwo...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 30.05.2026, 22:38:29 via Wykop
  • 2
@banzi: Ten fundusz te w-----a ludzi, bo oni kasę z tego wypłacają gościom od szturmu na kapitol. Też tym, których Trump ułaskawił, a potem znowu w pierdlu lądowali.
A i ostatnio Trump ułaskawił swojego znajomego, co z-----ł amerykanom ponad 600mln $, ale w zamian wpłacił on Trumpowi parę baniek na jakąś kolejną gównę firmę trumpowej rodzinki. A jako, że gość został ułaskawiony, więc nie musi oddawać tej kasy amerykanom (
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 21
  • Strona 3 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.06.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.04.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 01.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.11.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking