Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Warcomx
Warcomx

Warcomx

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7567
  • Znaleziska 28
  • Mikroblog 7539
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 12
Warcomx
Warcomx
Warcomx 12.04.2026, 19:46:49
  • 9
#sanatoriummilosci

Blackpill na pełnej xddddd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
12.04.2026, 19:19:01
  • 789
Pi dzisiejszych wynikach na Węgrzech jeszcze bardziej mnie boli zwycięstwo tego prymitywnego kibola w Polsce XDDD

#polska #polityka #wegry #bekazpisu
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 12.04.2026, 19:20:34 via Wypiek
  • 140
Polaki to w większości debile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 12.04.2026, 19:12:57
  • 8
#wegry #polityka
Warcomx - #wegry #polityka

źródło: image_picker_5BE6A83F-3F10-4F60-8E4B-E53D8F19E2EE-86448-000009FFC2E783EE

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 12.04.2026, 18:16:14
  • 423
#wegry

Zi0bro coś niewesoły jak na zwycięstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
Warcomx - #wegry 

Zi0bro coś niewesoły jak na zwycięstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka

źródło: image_picker_C0B6BE68-BC2E-454D-8223-3DC232F40E8C-85519-000009F5E3D54A4C

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu
12.04.2026, 18:16:33 via Wykop
  • 220
@Warcomx: Poniósł zwycięstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zalozyc_bukmacherke_w_afryce
zalozyc_bukmacherke_w_afryce
12.04.2026, 18:17:22 via Wykop
  • 81
@Warcomx: Przedstawiciel byłego rządu na emigracji, będzie musiał ponownie emigrować.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 12.04.2026, 18:10:09
  • 1
#wegry

Po przeliczeniu 1.5 procent głosów Fidesz 54 procent Tisza 38 procent podali na TVN24.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tikyo
Tikyo
12.04.2026, 18:11:09 via Wykop
  • 13
@Warcomx: już 3 % przeliczono, i to jest dobry wynik dla Tiszy bo najszybciej zawsze liczy się wiochy, a tam było wiadomo, że Fidesz wygra.
  • Odpowiedz
tereska-kaczmek
tereska-kaczmek
12.04.2026, 18:12:56 via Wykop
  • 0
@Tikyo: do której to przelicza ?
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 12.04.2026, 18:06:38
  • 17
#wegry #polityka

Na Zarublice ogłaszają zwycięstwo Orbana xd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GalNonimus
GalNonimus
12.04.2026, 18:08:33 via Wykop
  • 6
@Warcomx: Jak się okaże, że przegra to trzeba będzie im wyliczyć ile godzin trwala ta kadencja.
  • Odpowiedz
J.....h
J.....h
konto usunięte 12.04.2026, 18:14:50 via Wykop
  • 1
@GalNonimus: gochy nie przebiją 🤣
https://youtube.com/shorts/knpDXRTUi9U?is=Oq11PJbfTeJfJZX5
J.....h - @GalNonimus: gochy nie przebiją 🤣
https://youtube.com/shorts/knpDXRTUi9U?i...
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 12.04.2026, 12:48:05
  • 9
#wegry #polityka

Ziobro i Romanowski to może niech otworzą kanał na YouTube z podróżami po świecie w poszukiwaniu wolności.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 12.04.2026, 06:58:14
  • 30
Pan Radosław Sikorski jechał z putinowcami na Węgrzech już od dawna.

Musiał wiedzieć od kogo oni są bez cienia wątpliwości.

#wegry #polityka
Warcomx - Pan Radosław Sikorski jechał z putinowcami na Węgrzech już od dawna. 

Musi...

źródło: image_picker_3BC25226-A474-426E-9EBC-2CE695A27B7E-80954-0000096D0AB42A6B

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
12.04.2026, 07:10:17 via Android
  • 5
@Kostor95: Acha, to teraz będziemy wszystko komentować "a co z Izraelem"?
  • Odpowiedz
SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
12.04.2026, 07:42:28 via Android
  • 3
@Kostor95: Bądź lepszy i nie rób tak
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 11.04.2026, 21:53:21
  • 1
#boks

Rusek to po dzisiejszej walce ma pewne jąkanie się i szczanie w nocy pod siebie w przyszłości.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 11.04.2026, 21:23:49
  • 0
#boks
Fury wyjadacz zjada ruskiego ciosami na schaby.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 11.04.2026, 21:20:44
  • 10
#boks

Usyk to by tego ruskiego zabił chyba.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ondraszek
ondraszek
ondraszek
11.04.2026, 21:22:09 via Android
  • 1
@Warcomx na punkty tak, pitekantrop z niego, odporny
  • Odpowiedz
Januszek_z_Koluszek
Januszek_z_Koluszek
11.04.2026, 21:25:45 via Wykop
  • 0
@Warcomx: Usyk do 3 rundy robi ruska a do 6 robi furego
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 11.04.2026, 21:13:25
  • 1
#boks

Czeczen już off
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
11.04.2026, 20:59:15
  • 1
Ziomek w moim wieku. Ja poszedłem w alko, on poszedł w boks.

#boks
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 11.04.2026, 21:03:03 via Wypiek
  • 0
@Mega_Smieszek jeszcze nie wiadomo kto gorzej na tym wyjdzie, także uszy do góry.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 11.04.2026, 20:56:36
  • 13
To były dobrze zainwestowane pieniądze w szczura #gielda #boks
Warcomx - To były dobrze zainwestowane pieniądze w szczura #gielda  #boks

źródło: image_picker_943C0420-FC28-4E1C-8BEB-E2AE99C41D92-76075-000008B69C45E6BE

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ni0bi
ni0bi
ni0bi
12.04.2026, 04:29:26 via Wykop
  • 0
@Warcomx: jaka jest geneza nazwy szczur?
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 11.04.2026, 12:12:39
  • 23
Pamiętacie fejki, które kolportowali pisowcy jak to rzekomo ukraińscy urzędnicy od początku wojny się upaśli i przytyli x kilogramów bo takie bogactwo z łapowkarstwa zdobyli?

No to ten Ukrainiec to musi być wyjątkowy.

#wegry #polityka #heheszki #bekazpisu
Warcomx - Pamiętacie fejki, które kolportowali pisowcy jak to rzekomo ukraińscy urzęd...

źródło: image_picker_3FF870ED-49F6-401A-82EB-8F9BFC683AC7-71083-000008467DF065CF

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat
11.04.2026, 13:55:14 via Wykop
  • 5
@Karl_Tofel: To na reddicie znalazłem. Tę fotkę wtedy na wykopie widziałem.
VladChat - @Karl_Tofel: To na reddicie znalazłem. Tę fotkę wtedy na wykopie widziałem...

źródło: of-a-prime-minister-viktor-orbán-still-pm-of-hungary-v0-izkcbckdjdsg1

Pobierz
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat
11.04.2026, 14:01:30 via Wykop
  • 4
@VladChat: Dla porównania inne w tej samej kurtce ze strony tokfm
VladChat - @VladChat: Dla porównania inne w tej samej kurtce ze strony tokfm

źródło: 1988380-860x484-4b9a825a47

Pobierz
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
10.04.2026, 12:10:40
  • 717
Punktowanie populizmów Patryka Jakiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
nonOfUsAreFree - Punktowanie populizmów Patryka Jakiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpisu #bekaz...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 10.04.2026, 13:24:40 via Wypiek
  • 95
Zwróćcie uwagę jak chłopak się wypowiedział. Merytorycznie, składnie, bez zacinania i jąkania. Przedstawił swoje racje, które poparł następnie argumentami.

Jak przychodzi jakiś młody Marcin Konfiarz “zezłomować” Tuska lub Sikora to brzmi to tak :
Yyyy eeee bo tego ten no
Bo Niemcy yyyyy no
Tusk kradnie piniendze yyyy
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 09.04.2026, 13:21:40
  • 0
Jak myślicie, którego kraju służby udostępniły nagrania z rozmów Węgrów i Ławrowa?

Ukraińcy? No, to byłoby niezłe, ale wątpię.

Ja bym obstawiał Wielką Brytanię lub Izrael.

#polityka #wegry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
09.04.2026, 13:25:26 via Wypiek
  • 3
@Warcomx Ukraina
  • Odpowiedz
placebo_
placebo_
09.04.2026, 15:00:12 via Wykop
  • 1
@dqdq1: Skąd oni w ogóle mieli do nich dostęp?
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 09.04.2026, 12:17:11
  • 34
Kolega bardzo ładnie ubrał w słowa to, co mniej więcej staram się tu Wam przekazać.

W grudniu 2024 wystawiając takiego degenerata Kaczor postawił wszystko na jedną kartę. I niestety wygrał.

Drugi raz już takiej słabej jednostki do sterowania mieć nie będzie.
Zrobi wszystko co mu każą bez mrugnięcia okiem bo gość po prostu nie ma bladego pojęcia o aktach prawnych, ustawach, konstytucji itp.
Warcomx - Kolega bardzo ładnie ubrał w słowa to, co mniej więcej staram się tu Wam pr...

źródło: image_picker_8F6813EA-0D79-4C7D-8989-F71DC2E48D9C-45959-000005637D4459D0

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drmscape2
Drmscape2
Drmscape2
09.04.2026, 12:18:36 via Wykop
  • 5
@Warcomx: a czemu screenshot przyciales tak, że autora nie widać, ani nie oznaczyłes go we wpisie? XD
  • Odpowiedz
Kacpy134
Kacpy134
09.04.2026, 12:22:41 via Wykop
  • 1
@Warcomx: jak coś to nie moje słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 08.04.2026, 20:00:03
  • 516
NATO has been tested and they failed.

K---a, te zakute łby to są takie same wszędzie, jakbym pisowców słyszał.

To obecna administracja USA została sprawdzona i to ta obecna administracja dała d--y.

Dała
Warcomx - NATO has been tested and they failed.

K---a, te zakute łby to są takie sam...

źródło: image_picker_0F69515A-5323-42B4-86B4-B9D22E814AA5-40166-000004A2BCFB46B9

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx
Autor
09.04.2026, 09:09:22 via Wypiek
  • 0
@szybki_zuk a Ty masz problemy z rozumieniem. Miłośnicy kóz było użyte w kontekście reżimu, który ogranicza swobodę persom.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 18
  • Strona 6 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.04.2024

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 06.08.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking