
Janusz Korwin-Mikke po ponad 20 latach znika z „Angory”

Po ponad 20 latach Janusz Korwin-Mikke zakończył współpracę z tygodnikiem „Angora” (Wydawnictwo Westa-Druk). W pożegnalnym tekście tłumaczy się z zarzucanej mu sympatii prorosyjskiej, jednak nie wyjaśnia, co przesądziło o zakończeniu współpracy.
z- 152
- #
- #
- #
- #

















