Czy może wybiera się dziś ktoś do CKK Jordanki? ( ͡º͜ʖ͡º) Razem z Chórem Politechniki Morskiej ze #szczecin występujemy dziś na jednej scenie z zespołem Ørganek (。◕‿‿◕。) Wykonaliśmy już dwa koncerty w naszym rodzinnym mieście, w ramach naszego projektu Wspólne Brzmienia. Dziś gramy dla Was!
@Dorciqch: a dzięki dzięki (。◕‿‿◕。) nadal szok, że nominacja wpadła bo konkurencja była bardzo mocna. już teraz opijamy sukces - a gdyby udało się wygrać ... łomatkoicurko (ʘ‿ʘ)
Cześć Mirki. Czy wzywanie mobilnego mechanika ma jakikolwiek sens? Jestem kierowcą od 2 lat, jeżdżę moją wysłużoną Renault Megane II z 2003 roku. Wsio było ok do wczoraj gdy zszedłem do garażu i przy próbie uruchomienia silnik momentalnie gasł oraz zaczął unosić się lekki dymek spod maski. Pierwszą myślą było to, że auto stało 2 dni przed blokiem i może coś poprzegryzało kable? Nie wiem. Niemniej auto stoi unieruchomione w garażu w
Ruszamy na podbój Polski! Ci, którzy mnie kojarzą wiedzą, że śpiewam w Chórze Politechniki Morskiej w Szczecinie. Mam nadzieję, że część osób ze Szczecina kojarzy nasz projekt "Wspólne Brzmienia", w którym łączymy chóralistykę ze znanymi artystami i ich utworami. W minionym roku mieliśmy okazję współpracować z zespołem #organek co przyniosło 2 wyprzedane koncerty w naszej pięknej Filharmonii. Idąc za ciosem postanowiliśmy ruszyć z projektem w kraj! (。◕‿‿◕
Cześć #szczecin Jaram się przestraszliwie więc chciałem się tym z Wami podzieilć (。◕‿‿◕。) Chór Politechniki Morskiej ze Szczecina wypuścił własnie nową płytę pt. "The Sound of the Sea". Miałem tą wielką przyjemnośc i brałem udział w procesie jej nagrywania. Duża liczba godzin prób i nagrań. Ale w końcu jest! Jeżeli myślicie, że chóry są nudne to nie macie racji! Robią też fajne rzeczy ( ͡°͜
No dobra, ostatnie tankowanie w tym roku - profilaktycznie bo nie wiadomo jak ceny pójdą od nowego roku do góry... Dobrze, że chociaż 6,09zl za litr (。◕‿‿◕。)
@dzieju41 ale ze mam iść do auta aby pokazać, że zatankowanie za 100 spowodowało, że łącznie mam pełny bak? Bo nie wiem o co walczysz. Zatankowałem po prostu, dla świętego spokoju żeby sobie w aucie to paliwo było - wybacz, patrząc na to co dzieje się w kraju od czasu gdy rządzi PIS nie mam jakiejkolwiek wiary, że nagle paliwo nie pójdzie super do góry. A jeden pełny bak wystarczy na
Cześć! To już miesiąc (( ͡°͜ʖ͡°)) od czasu, gdy odbyły się nasze Wspólne Brzmienia z zespołem Organek. Z tej okazji przygotowaliśmy 9 minutowy reportaż, w którym możecie zobaczyć nas od kuchni oraz mieć ogląd na to jak wyglądał sam koncert - może zachęci Was to do zabawy z nami w przyszłym roku... (。◕‿‿◕。) A kto nie bawił się z
razem z Chórem Politechniki Morskiej w Szczecinie przygotowujemy się do Grand Prix Polskiej Chóralistyki, które już za tydzień odbędzie się w Poznaniu. W związku z tym dziś, 19 listopada, organizujemy koncert, na którym będziemy wykonywali utwory, z którymi pojawimy się w Poznaniu. Chcemy sprawdzić swoje przygotowanie przed publicznością ( ͡°͜ʖ͡°) Wstęp wolny więc jeżeli ktoś z Was ma czas i ochotę to zapraszam -
Wczoraj był jeden z najlepszych dni w moim życiu - na scenie Szczecińskiej Filharmonii, wraz z Chórem Politechniki Morskiej w Szczecinie, wystąpiliśmy z zespołem Organek w ramach Wspólnych Brzmień. Czy ktoś z Was może bawił się razem z nami? (。◕‿‿◕。)
@Dorciqch: my bawiliśmy się cudownie na scenie, dawno tak się nie wytańczyłem :D co do oświetlenia - zmora większości koncertów, pamiętam ostatnio na fryderykach siedziałem cały czas z reflektorem prosto w twarz wiec no... rozumiem i przykro :(
Cześć Mirki i Mirabelki! Dawno nic tu nie wrzucałem a trochę się działo... Chór Akademii Morskiej zmienił nazwę w związku ze zmianą nazwy uczelni, zatem - oficjalnie jesteśmy Chórem Politechniki Morskiej w Szczecinie ( ͡°͜ʖ͡°) Wróciliśmy również z Grecji, gdzie podczas X edycji festiwalu Music&Sea zdobyliśmy dwa 1 miejsca w kategoriach MIX oraz FOLK! (。◕‿‿◕。)
Czesc Mirki i Mirabelki! Seria koncertów "Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams" trwa - w dniu dzisiejszym występujemy w Tauron Arena w #krakow - powiem wam, że ta arena jest świetna! Zazdro ( ͡°ʖ̯͡°) Na scenie standardowo świetna orkiestrą oraz dwa chory - Akademii Morskiej ze #szczecin oraz nasi przyjaciele z #gdansk, chór Music Everywhere <3
Chór Akademii Morskiej organizuje dodatkowy nabór na głosy męskie - może jest tu ktoś kto chciałby śpiewać, ale nie wie jak się do tego zabrać? ( ͡°͜ʖ͡°) Podpowiem od siebie, że naprawdę warto - jeżeli ktoś miałby pytania to śmiało zapraszam! #szczecin
@villsvin przygotowujesz jakiś utwór, który możesz zaśpiewać - wystarczy kawałek. Zapewne Dyrygent poprosi o przejście gamy i tyle :) ważne aby mieć czas we wtorki i czwartki po południu czyli wtedy kiedy mamy próby. I tak o :D
Podobnie bylo z promocja szczepien. TVP dostal od rzadu grube miliony, TVN nie dostal grosza. Na TVN24 co godzine zachecali do szczepien, tlumaczyli, a na TVP raz na jakis czad pokazywal sie spot. TVP wyglada jak pralnia kasy, dostaja i rozdaja ekstra kase, ktorej nie powinni dostac, bo ta telewizja ma miec misje.
Cześć Mirki i Mirabelki ( ͡°͜ʖ͡°) Dodaję czasem wpisy dot. Chóru Akademii Morskiej, w którym śpiewam i pojawił się news, który myślę fajnie podać dalej. Mianowicie, już w najbliższą niedzielę czyli 20 marca, o godzinie 20:00 wystąpimy na scenie w Atlas Arenie w #lodz gdzie odbędzie się koncert charytatywny "Razem z Ukrainą" (https://www.facebook.com/events/386619826148152). Na scenie wystąpi dość dużo gwiazd m.in. Vito Bambino, Zalewski,
@Cedru: Wszelkie szczegóły dokładnie opisane są w wydarzeniu na FB
Na wydarzenie będą sprzedawane bilety w cenie minimum 20zł, z których dochód idzie w całości do Polskiej Akcji Humanitarnej. Co ważne, każdy z artystów zrzekł się honorarium za występ. Dodatkowo, podczas całego koncertu, będzie można wysyłać SMSy, z których całość pieniędzy też idzie do PAH.
O mamuniu @Statys co wyście dzisiaj zaśpiewali (。◕‿‿◕。) na "lulajże" spłakałam się jak durna, na większości utworów miałam ciarki. Szkoda tylko, że mikrofon na ambonie nie ogarnął solo Darii ( ͡°ʖ̯͡°) #szczecin #koncert
@Dorciqch: omujborzu jaki czad, że ktoś z Wypoku dotarł! (。◕‿‿◕。) dzięki wielkie! Jak zawsze staraliśmy się dać ile tylko możemy :D A Daria... u niej nieważne czy z mikrofonem czy bez zawsze mam ciary jak tylko ją słyszę <3
Klasyka polskiej muzyki czyli "Dziwny jest ten świat" w wykonaniu Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie. Pięknie zrealizowany teledysk, świetnie przygotowane wykonanie i niebywały głos solistki.
Cześć! Chciałbym zaprosić Was do zapoznania się z naszym najnowszym wykonaniem utworu "Dziwny jest ten świat". Jako Chór Akademii Morskiej w #szczecin nagraliśmy to jako jedną z pocztówek dla Szczecinian. W solo wystąpiła Daria - niesamowicie silny głos, ciarki na całym ciele... Enjoy! (⌐͡■͜ʖ͡■)
Pewnie część z Was zna zespół #fiszemadetworzywo - kilka dni temu oficjalną premierę miała ich najnowsza płyta "Ballady i protesty". To czego natomiast większość z Was pewnie nie wie to to, że Chór Akademii Morskiej ze #szczecin dołożył swoją cegiełkę do jednego z utworów - "Kurz". Dwa miesiące temu Chór miał wspólny koncert z Fiszami w ramach swojego autorskiego projektu "Wspólne brzmienia". Zespołowi tak spodobało się to połączenie,
Czy może wybiera się dziś ktoś do CKK Jordanki? ( ͡º ͜ʖ͡º) Razem z Chórem Politechniki Morskiej ze #szczecin występujemy dziś na jednej scenie z zespołem Ørganek (。◕‿‿◕。) Wykonaliśmy już dwa koncerty w naszym rodzinnym mieście, w ramach naszego projektu Wspólne Brzmienia. Dziś gramy dla Was!
Jeśli ktoś będzie to standardowo - szukajcie
źródło: temp_file.png3125427069271784191
Pobierz