Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sebb521
Sebb521

Sebb521

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3259
  • Znaleziska 285
  • Mikroblog 2974
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 16
  • Dodane (439)
  • Komentowane (709)
  • Plusowane (1826)
nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
04.10.2021, 16:08:54 via Android
  • 3047
- Panie, internet mi nie działa.
- Sprawdzał pan inną stronę niż Facebook
- Nie

#facebook #helpdesk
nieocenzurowany88 - - Panie, internet mi nie działa.
- Sprawdzał pan inną stronę niż ...

źródło: comment_1633363734sObkjj2HCtmPNiCEZR59KG.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
Autor
04.10.2021, 16:09:36 via Android
  • 827
XD
nieocenzurowany88 - XD

źródło: comment_1633363776SDtsZOgyOaDKB36iGAlXFd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Azurusek
Azurusek
04.10.2021, 16:13:38
  • 2052
@nieocenzurowany88: Kto pracował w dziale technicznym ten się w cyrku nie śmieje. Trzeba tutaj jeszcze przytoczyć sytuację jak TVN24 emitował czarną planszę w ramach protestu, a ludzie żądali zwrotu kosztów xD
  • Odpowiedz
rpablo
rpablo
rpablo
04.10.2021, 20:09:55
  • 613
wy tu śmieszkujecie a tam trwa ciężka walka
#facebook #programista15k
rpablo - wy tu śmieszkujecie a tam trwa ciężka walka
#facebook #programista15k

źródło: comment_1633378181RQ2VWeeeNnZshR4LNMOWVv.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kexus512
kexus512
04.10.2021, 20:11:03
  • 205
@rpablo: PAJEEET YOURE BREAKING THE SERVER
  • Odpowiedz
wypok_smieszne_obrazki
wypok_smieszne_obrazki
04.10.2021, 20:12:16
  • 489
@rpablo: jak padnie stackoverflow to już facebook nie wstanie xD
  • Odpowiedz
d1sconn3cted
d1sconn3cted
d1sconn3cted
04.10.2021, 19:28:06
  • 10
Pamiętam że nie tak dawno przepychałem się na tagu #siecikomputerowe o to że sieciowcy w sumie nie będą potrzebni za 5-10 lat bo jest cloud i tam sobie klikasz i wszystko działa. To ci IT w #facebook to muszą być jacyś debile że nie potrafią czegoś tam w cloudzie wyklinać by działało. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d1sconn3cted
d1sconn3cted
d1sconn3cted
Autor
04.10.2021, 19:36:27
  • 4
@thority: no gdzie tam, masz cloud rozumiesz i tam se klikasz i wszystko działa na co ci sieciowiec?

  • Odpowiedz
amiga500
amiga500
amiga500
05.10.2021, 06:19:58 via iOS
  • 2
@d1sconn3cted: Ach ten mityczny Cloud…. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki niemu sieciówki nadal maja co robić - tylko na innej warstwie abstrakcji :)))
  • Odpowiedz
MercedesBenizPolska
MercedesBenizPolska
04.10.2021, 08:03:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1316
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n.....P
n.....P
konto usunięte 04.10.2021, 08:04:38
  • 547
taguj #pdk bo zaraz ktoś nie w temacie się spruje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MercedesBenizPolska
MercedesBenizPolska
Autor
04.10.2021, 08:21:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 139
@MilionoweMultikonto: szejk proteinowy
  • Odpowiedz
sayo300
sayo300
sayo300
04.10.2021, 08:17:42
  • 261
Te uczucie jak uświadomisz sobie że pracujesz zdalnie z domu do 6 h przy kompie z czego 4h to głupoty 1.5h spotkania a 0.5h kreatywne raportowanie czasu i że jeszcze nikt cię nie zwolnił co oznacza tylko tyle że każdy tak robi ( ͡° ͜ʖ ͡°). A najgorzej jak jest dzień tak jak dziś gdzie faktycznie musisz popracować cały dzień bo resztę tygodnia chcesz grać i nie chcesz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....n
d.....n
konto usunięte 04.10.2021, 08:22:34
  • 66
@sayo300: korzystaj póki masz takie cudowne czasy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
d.....a
d.....a
konto usunięte 04.10.2021, 08:23:29
  • 430
@sayo300: najgorzej
d.....a - @sayo300: najgorzej

źródło: comment_16333357901Bf1iymE1F9zFE5mkSoRTy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
pavlovs_dog
pavlovs_dog
04.10.2021, 07:44:52
  • 12
Uwielbiam swoja prace

Milego poniedzialku mirasy!
#programista15k
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t.....t
konto usunięte 04.10.2021, 07:50:38 via Android
  • 2
@pavlovs_dog łączę się w radości, trzymaj się!
  • Odpowiedz
Paczek_w_masle
Paczek_w_masle
04.10.2021, 08:15:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pavlovs_dog: ja już mam dość, ale w sumie mój szef ma gorzej xd
  • Odpowiedz
nieMamPomysluNaNazwe3
nieMamPomysluNaNazwe3
nieMamPomysluNaNazwe3
30.09.2021, 08:16:02
  • 3
Dzisiaj odbył się test cryo prototypu s20
Teraz tylko zamontować raptory i można sf przeprowadzić
#spacex
nieMamPomysluNaNazwe3 - Dzisiaj odbył się test cryo prototypu s20
Teraz tylko zamont...

źródło: comment_1632989758lH7DHK17HBCdCTKOEJJUjQ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....l
konto usunięte 30.09.2021, 09:37:49 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
texas-holdem
texas-holdem
30.09.2021, 14:58:40
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

szcz33pan
szcz33pan
25.09.2021, 15:00:33
  • 5
https://spidersweb.pl/bizblog/tomek-bujok-no-fluff-job-praca-w-it/

pora na tag #programista30k bo #programista15k może mieć każdy co potrafi coś zakodować.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....i
k.....i
konto usunięte 26.09.2021, 19:01:38
  • 68
znajomy 2 lata temu postanowil zaczac odkladac na mieszkanie. odklada po 2 tys miesiecznie i ma juz ok 50k. od tego czasku cena mieszkania w lokalizacji ktora go interesuje wzrosla o ~100k. teraz brakuje mu wiecej niz w momencie kiedy nie mial nic XD
#mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #mieszkania #wtf
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stan-tookie-1
stan-tookie-1
26.09.2021, 19:04:07 via Android
  • 24
@kimikini ale brakuje mu mniej niż jakby oszczedzał nic
  • Odpowiedz
investbuster
investbuster
26.09.2021, 19:05:47
  • 21
@kimikini: teraz to i tak każdy odkłada nie na całe mieszkanie, a na wkład własny - więc jest bliżej :P
  • Odpowiedz
a.....r
konto usunięte 21.09.2021, 11:07:43
  • 1814
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiccoloGrande
PiccoloGrande
21.09.2021, 11:35:25
  • 413
@adibor: 2021 - rozliczymy PiS za ich rządy... na wódeczce u Mazurka
  • Odpowiedz
Rapidos
Rapidos
21.09.2021, 12:31:01
  • 122
@szpongiel: sądzę, że opinię publiczną bardziej zajmują p--------y, niż kluczowe kwestie i to na bazie tych p---------w podejmują ostatecznie decyzje przy urnach.
A co do Jachiry i Lempart myślę, że nie końca zdają sobie sprawę, że, biorąc pod uwagę powyższe, bardziej szkodzą, niż pomagają.
  • Odpowiedz
lokosrio
lokosrio
21.09.2021, 09:15:01
  • 13421
Jeśli ten wpis zdobędzie 1000 plusów to w piątek jadę do Poznania (mam ~377 km) pod siedzibę wykopu gdzie przez megafon odczytam pastę o serwerowni.

Wydarzenie będę streamował via youtube (chyba, że macie inne propozycje).

#glupiewykopowezabawy #heheszki
  • 245
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....n
K.....n
konto usunięte 21.09.2021, 09:22:54
  • 1323
@lokosrio: nie odważysz się ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
K.....n
K.....n
konto usunięte 21.09.2021, 09:27:19
  • 2756
@lokosrio: szkoda mi kasy, ale chętnie przejdę się pod siedzibę wykopu i posłucham jak krzyczysz tą pastę. Podaj godzinę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a
20.09.2021, 10:14:26
  • 88
Jak tam u Was powroty do biur? U nas coś gadają, że prawdopodobnie trzeba będzie wracać. Ale pierwsze co zrobię jak dostanę takie polecenie to chyba złożę wypowiedzenie.

Nie mógłbym już chyba dziennie marnować 2h na dojazdy, wstawać o 7 itp. A tak sobie siedzę elegancko w bokserkach i tshircie od rana i jest w pytę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korposwiat #programista15k #pracbaza
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luigi93
Luigi93
20.09.2021, 10:23:20
  • 64
@saggitarius_a: :) odezwij się za 4 lata. Pracuje od 4 lat zdalnie i mam troszkę dosyć. Chciałbym pójść do biura tak z 2-3 razy w tygodniu, móc pogadać z ludźmi o pierdołach, wyjść na wspólny obiad, posłuchać troszke szumu aut i tramwajów za oknem.

Czasami włączam sobie na YouTube filmy "Walking in..." gdzie gość przez godzinę idzie przez miasto żeby właśnie tego posłuchać. Owszem można chodzić do coworkingów ale zależy
  • Odpowiedz
Wap30
Wap30
Wap30
20.09.2021, 10:44:38
  • 95
Pracuje od 4 lat zdalnie i mam troszkę dosyć


@Luigi93: no to zaoferuję alternatywną perspektywę; od ponad 5 lat pracuję zdalnie i nadal mam czasem koszmary o tym że muszę wrócić do biura. Śpię do której chcę, pracuję (zwykle) ile chcę i nie muszę nigdzie się ruszać z domu gdzie mam stanowisko dokładnie takie jakie potrzebuję, dostęp do wszystkiego co lubię i własny kibel.

Zrywać się z samego rana żeby
  • Odpowiedz
mag_zbc
mag_zbc
20.09.2021, 08:22:23
  • 2858
Jednym z najtrudniejszych skillów do opanowania przez programistę jest podzielność uwagi, aby kiedy scrollujesz internety podczas calla być w stanie wyłapać że ktoś mówi do ciebie i być w stanie wybudzić mózg na tyle szybko żeby odpowiedzieć zanim zaczną dopytywać czy w ogóle słuchasz. To jedna z tych rzeczy których nie uczą na bootcampach, wyrobić to można wyłącznie latami shitpostując na mirko podczas daily

#programowanie #pracait #informatyka
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grizzly_joe
grizzly_joe
20.09.2021, 08:25:23
  • 863
@mag_zbc: +1 pozdro z daily
  • Odpowiedz
joolekk
joolekk
joolekk
20.09.2021, 09:10:24
  • 549
@mag_zbc: pozdro z daily, nawet właśnie przedstawiam swój update xD
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
18.09.2021, 23:21:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
Mój ojciec to taki Janusz, że naprawdę czasem mam wrażenie jakbym mieszkał z ferdkiem kiepskim.

No i na co oni tam lecą, co to za przyjemność tak patrzeć na ziemię.


No racja, przecież można sobie popatrzeć na zdjęcia ziemi w internecie i to jest to samo. Xd
#spacex
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wuadek
wuadek
19.09.2021, 11:02:14
  • 1
Mądrze gada, mój brat Janusz też xhciał być kosmonautą, ale zmondrzał i teraz ma emeryturę z kopalni.
  • Odpowiedz
nykkjen
nykkjen
18.09.2021, 22:42:00
  • 7
ten ziomek z mission control siedzi w foliowej czapce?
#spacex
nykkjen - ten ziomek z mission control siedzi w foliowej czapce?
#spacex

źródło: comment_1632004883O3GkJbT2Uabkw9bEoiyYHq.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benzyna_abstrakcyjna
benzyna_abstrakcyjna
benzyna_abstrakcyjna
18.09.2021, 22:51:41
  • 5
To jest communication blackout helmet
  • Odpowiedz
z.....a
z.....a
konto usunięte 19.09.2021, 00:52:01
  • 1
@nykkjen: to ja
  • Odpowiedz
laggeros
laggeros
18.09.2021, 22:10:04
  • 16
xD

#spacex
laggeros - xD

#spacex

źródło: comment_1632003002QuhpjozistqDEBwA4mj6aL.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trewor
Trewor
18.09.2021, 22:16:18
  • 1
@laggeros: ciekawe jak odbiera dźwięk?
1. Wbudowane głośniki w tablecie, 2. Przez kabel/bezprzewodowe słuchawki, 3. Bezprzewodowo do hełmu
  • Odpowiedz
lol2x
lol2x
18.09.2021, 22:19:53
  • 9
@laggeros: @hart: Ogląda gwiezdne jaja
lol2x - @laggeros: @hart: Ogląda gwiezdne jaja

źródło: comment_16320035926Yh57DQGYVaEbgMtxqTAjs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
kriss2005r
kriss2005r
17.09.2021, 19:50:52 via iOS
  • 152
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klinQQ
klinQQ
17.09.2021, 19:51:58
  • 166
@kriss2005r: roksa?
  • Odpowiedz
WabiSabi
WabiSabi
17.09.2021, 20:59:38
  • 123
@kriss2005r: pij i nie czytaj zazdrośników, fajnie wywalić czasem z różowym po kielichu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 92
  • Strona 38 z 92
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.05.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.04.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking