Wpis z mikrobloga

@fraciu: Niestety jedyny sposób to rok-dwa za pół darmo u jakiegoś Edka jako pomocnik przed emeryturą któremu się wszystkiego robić już nie chce i ciągnąć wiedze i doświadczenie, inaczej to #!$%@? a nie robotę bo wszędzie doświadczenie potrzebne.
@Tippler brakuje:
- nauka programowania
- wyprowadź sie do miasta wojewódzkiego (bo w takich miastach wcale się tyle nie zarabia( ͡ ͜ʖ ͡))
- TrZeBa ByLo StUdIoWAc CoS nOrMalNegO a nie gówno
- ja tyle zarabiałem w przedszkolu
- zarabiaj na kamerkach
- to ty musisz być jakiś upośledzony lol

Tymczasem równocześnie na wykopie:
- dlaczego tylu ludzi się zabija?
- Mireczki gdzie emigrować?
- Jaunszex mnie
@szynszyla2018: Tak bardzo to...

A co do wózków - sam pracuję na magazynie bo mi w sumie pasuje. Mimo że to Polska "B" to ssanie na wózkowych/produkcyjnych jest ogromne w niemal każdej większej firmie. Dużo firm nawet papierów na wózek nie wymaga, byle byś chciał przyjść, to ci wyrobią. I wiecie co? Gówno. U mnie w robocie naprawdę nie ma jakichś złych warunków. Tymczasem jak się trafi koleś co trochę życia
@fraciu: Potwierdzam, mam sobie kupić piłę taśmową i migomat i się nauczyć sczepiać, zrobić papier i może wtedy pozwolą mi spawać na szlifierce jako pomocnik bo inaczej nie ma sensu. Wuj z tego, że już wcześniej spawałem i nie jestem zielony, ale brak prawdziwego doświadczenia na hali.