Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sadderdaze

Sadderdaze

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10851
  • Znaleziska 23
  • Mikroblog 10828
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 38
Sadderdaze
Sadderdaze 04.01.2020, 14:15:42 via iOS
  • 1
Miruny, czy to moja jawa senna czy w Krakowie znajduje się salon gier taki jak w serialach i filmach? Taki gdzie po zagraniu w grę wyskakują bilety, które później można wymienić na nagrodę. Wydaje mi się ze kiedyś widziałam relacje znajomego stamtąd ze znacznikiem Krakowa ale może to być tylko moje błędne wspomnienie. Proszę k pomoc bo bardzo chce tam iść!
#krakow #pytanie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanuszArsAmandi
JanuszArsAmandi
04.01.2020, 14:24:43 via Android
  • 3
@Sadderdaze w plazie przy kręglach są takie automaty
  • Odpowiedz
GED_PL
GED_PL
GED_PL
07.02.2020, 11:19:28
  • 1
@Sadderdaze: No to super! Zgaduję, że fliperów na Stradomskiej? Fajnie jest to, że można wyjść a potem wrócić w ten sam dzień na tym samym bilecie/opasce.
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze 20.09.2019, 10:25:28 via Android
  • 0
Mircy, może glupie pytanie , ale bede pierwszy raz jechała z rowerem pociągiem. Mam kupiony bilet, jest napisane "przewóz roweru z nadzorem kupującego". Czyli normalnie wieszam ten rower w miejscu do tego wyznaczonym i po prostu jak ktoś mi go zawinie to mój problem, tak?
#pkp #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raz-dwa-trzyy
raz-dwa-trzyy
20.09.2019, 10:27:05 via Android
  • 3
@Sadderdaze yes
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze
Autor
20.09.2019, 10:46:25 via Android
  • 1
@Brzozq wole określenie specyficzna
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze 21.08.2019, 07:51:00 via Android
  • 1
Miruny, polecacie jakiś tani tablet coby go mieć np do czytania w tramwaju? Jest jakiś tag do takich rzeczy?
#pytanie #elektronika
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateusz-zahorski
mateusz-zahorski
21.08.2019, 08:10:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sadderdaze: ja bym szukał na Ali, ostatnio widziałem za 250zl fajny
  • Odpowiedz
mateusz-zahorski
mateusz-zahorski
21.08.2019, 09:21:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sadderdaze:przesyłka priority Line i nie zatrzymają
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze 16.08.2019, 17:41:07
  • 0
Miruny, czy mogę iść do administracji osiedla i zapytać czy sprawy z czynszem są okej? Mieszkanie jest oczywiście na właściciela ale ja płacę rachunki i chciałam się upewnić, że wszystko jest jak trzeba. Mogę tak po prostu tam wbić czy potrzebuję jakiegoś oświadczenia od właściciela?
#pytanie #pytaniedoeksperta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sadderdaze
Sadderdaze
Autor
17.08.2019, 07:04:02 via Android
  • 0
@animuss czynsz jest na niego ale płacę go ja, tak ustaliliśmy. Poprzedni najemca mieszkania jak wynajmowal to mowil mi ze pewnego dnia mieli niedopłatę 2 tys. za wodę. Od tej pory robił nadpłaty (ja też robię). Jak sie wprowadzał poszedł do spółdzielni, powiedział że jest wszystko okej i chcialam sprawdzić czy przez rok kiedy ja płaciłam jest wszystko okej
  • Odpowiedz
animuss
animuss
17.08.2019, 15:58:48
  • 1
@Sadderdaze: o oł, kolejna historia z niewłaściwym sposobem rozliczania wody w czynszu :> A co mówi umowa? Bo poprzedni najemcy mieli niedopłatę dlatego, że ci przed nimi zużywali o wiele mniej wody niż ci poprzedni. Poprzedni płacili zaniżony czynsz, odpowiadający zużyciu tym przed nimi, stąd niedopłata.

Nie wiem czy w ogóle da się płacić czynsz ale zaniżać opłaty za wodę, ale da się wnioskować o mniejszą kwotę czynszu.

Nawet sprawdzenie
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze 13.08.2019, 16:16:34 via Android
  • 0
Mircy, palą mi pod domem butelki plastikowe. Mam dzwonić na policję czy straż? Nie mam w mieście straży miejskiej
#pytanie #pytaniedoeksperta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Omar_Ar-Czowy
Omar_Ar-Czowy
13.08.2019, 16:21:43
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

Sadderdaze
Sadderdaze
Autor
13.08.2019, 16:25:50 via Android
  • 1
@cowiek_malpa
@KolorBezKoloru
@Omar_Ar-Czowy zadzwoniłam na straż, powiedzieli że wyślą patrol policji
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze 27.07.2019, 07:03:27 via Android
  • 1
Mam ostatnio strasznie dziwne sny, przez co w nocy uderzyłam nieświadomie swojego chłopaka z łokcia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #oswiadczeniezdupy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sadderdaze
Sadderdaze 27.06.2019, 13:08:00 via Android
  • 1
Odwiedzili mnie na jedną noc moja przyjaciółka i jej chłopak z Anglii. Właśnie pojechali, a ja czuję się jak za czasów kiedy bylam mala i odjeżdżały ode mnie kuzynki i zostawiłam sama, nie wiedząc kiedy znowu się zobaczymy (╯︵╰,)
#zalesie #czujezleczlowiek
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateusz-zahorski
mateusz-zahorski
27.06.2019, 13:16:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sadderdaze: (╥﹏╥) znam to, paskudne uczucie...
  • Odpowiedz
k.....r
k.....r
konto usunięte 27.06.2019, 13:17:55 via iOS
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

Sadderdaze
Sadderdaze 26.06.2019, 11:43:10 via Android
  • 1
Jeszcze trudniej robi się coś czego się nienawidzi jak jest taki upał
#zalesie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sadderdaze
Sadderdaze 24.06.2019, 15:10:44 via Android
  • 3
Ulica ofiar katynia w Rzeszowie to trochę stan umysłu. Zupełnie jakby sie wchodziło w portal i cofalo w czasie
#rzeszow #przemyslenia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rraaddeekk
rraaddeekk
24.06.2019, 18:41:06 via Android
  • 1
@Sadderdaze Broniewskiego bardziej.
Mieszkałem tam kilka miesięcy, gdy byłem studentem.
  • Odpowiedz
FajnyTypek
FajnyTypek
26.06.2019, 19:13:43 via Android
  • 1
@Sadderdaze dokładnie, musiałem tam przejść się bo miałem mandat od straży miejskiej. Ten teren wyglada jak jakiś Radom zapuszczone strasznie
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze 22.06.2019, 20:30:53 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miesozerca1
miesozerca1
miesozerca1
22.06.2019, 20:32:13
  • 0
@Sadderdaze: 23;30
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze
Autor
22.06.2019, 20:32:37 via Android
  • 0
@miesozerca1 jest naprawdę jakas rozpiska tego?
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze 22.06.2019, 19:56:29
  • 2
Wypiłam właśnie prawie litr soku jabłkowego i sie boje że przefermentuje
#niewiemjaktootagowac
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia
22.06.2019, 20:03:07
  • 1
@Sadderdaze: Znaczy się ja miałem na myśli to, że – przynajmniej u mnie – sok jabłkowy jest zajebiście moczopędny. Nawet po piwie nie chce mi się tak lać, jak po soku jabłkowym.
  • Odpowiedz
Pangia
Pangia
22.06.2019, 20:06:16
  • 1
@Sadderdaze: A to chyba że tak.
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze 22.06.2019, 19:38:25
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sadderdaze
Sadderdaze 21.06.2019, 12:01:14 via Android
  • 1
Miruny, czy jutro w Rzeszowie wydrukuje cos na formacie A3 wydłużonym? Nie jestem pewna czy draft na politechnice jest otwarty
#rzeszow #prz #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal04472
michal04472
21.06.2019, 12:11:08 via Android
  • 1
@Sadderdaze jest tu taki Mireczek z drukarni na polibudzie. Przeszukaj tag rzeszow.
  • Odpowiedz
Damixi
Damixi
21.06.2019, 13:21:03
  • 1
@Sadderdaze: na polibudzie jest https://m.facebook.com/drukpingwinek/
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze 29.05.2019, 22:46:52 via Android
  • 22
Wślizgiwanie sie pod kołdrę zawsze daje tyle samo radości. Nie ważne czy miało się ciężki dzień, czy nie zrobiło nic przez cały dzień. Zawsze miło jest się położyć
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D.....a
D.....a
konto usunięte 29.05.2019, 22:52:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Sadderdaze: Tylko trzeba pamiętać o jednym
D.....a - @Sadderdaze: Tylko trzeba pamiętać o jednym

źródło: comment_ihYo83MLMDKno1KGTGzyuB6diCWeSXtv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze
Autor
29.05.2019, 22:53:55 via Android
  • 2
@yellowshadow ʕ•ᴥ•ʔ
@DziadekPuszka od dziecka jak śpię sama sie tak zawijam. Przykrywam też głowę, niezależnie od tego czy jest zimno czy ciepło :D
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze 27.04.2019, 14:04:34 via Android
  • 4
Moja mama jest identyczna jak babcia z charakteru.
Boje sie, że kiedyś i ja stanę się jak moja mama
#feels
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanPanadol
PanPanadol
27.04.2019, 14:05:28
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze
Autor
27.04.2019, 14:12:42 via Android
  • 1
@PanPanadol no właśnie bardzo nie chce żeby ktoś miał powód tak mówić
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze 25.03.2019, 19:07:16 via Android
  • 6
Nie uważam się za intelektualną elitę, ale mysle ze mogę śmiało powiedzieć że studiuje z debilami. Mentalną wsią. Nie umiem już sobie z tym radzić.
Nie jem miesa od prawie roku, kupilam dzis bułkę z serem, na której byla naklejona etykieta, że jest z szynką (sprawdzilam, nie bylo jej tam). Moi cudowni znajomi widzac to zaczeli na mnie krzyczeć prawie HURRR DURRR TY TYLKO TAK MOWISZ ZE NIE JESZ, EJ PATRZCIE.
Wytmumaczylam (chociaż nie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mzil
Mzil
25.03.2019, 19:09:11
  • 2
@Sadderdaze: trzeba było zachowywać się normalnie a nie obwieszczać całemu światu że nie jesz mięsa to byś teraz nie miała problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze
Autor
25.03.2019, 19:13:18 via Android
  • 3
@Mzil
@hora_curka wiedza ze nie jem miesa, bo sami zauwazyli kiedy idziemy wspolnke zejść, nie trzeba sie od razu tym chwalić. Chodzi mi o zagladanie do jedzenia i ogólnie takie zachowanie. Wiadomo, czasem ktos sie zasmieje z tego, ale umiem odroznic zart od chamskiego komentarza

@Himre widywac ich musze bo studia
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze 18.03.2019, 11:00:09 via Android
  • 0
Patrzę na to co jem, biore witaminy, mimo to w wieku 21 lat czuje się jakbym się miala rozpaść
#zalesie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chwed
chwed
18.03.2019, 11:10:18
  • 1
Patrzę na to co jem


@Sadderdaze: Patrzenie się na pokarm przed spożyciem ma tutaj jakieś znaczenie? Jak zjem to co ty, tylko bez zbytniego przyglądania się, to coś się stanie z tym jedzeniem?

  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze
Autor
18.03.2019, 11:50:38 via Android
  • 0
@Queltas W zasadzie az za duzo. Można powiedzieć że śpię w wolnych chwilach lub się uczę, że względu na to że często siedzę w pracy do około 2, a studiuje dziennie, zajęcia mając codziennie średnio do 16. Ostatnio podjęłam decyzję o zwolnieniu się, mam nadzieję że wtedy się unormuje. Z aktywnością (głupia wymowka) słabo. Brak czasu, ciągle zmęczenie. Ale jak mówiłam- zobaczę jak będzie gdy już nie będę musiała pracować i
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze 16.03.2019, 09:27:43 via Android
  • 0
Miruny, może glupie pytanie Ale nie wiem czy można zrobić jak chce. Mam dziś zmianę w pracy ale rozłożyła mnie choroba. Czy przy tych elektronicznych l4 można przy poniedziałkowej wizycie u lekarza wypisać l4 wstecz?
#pytanie #pytaniedoeksperta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iedrzei
iedrzei
16.03.2019, 09:32:05 via Android
  • 1
@Sadderdaze ja brałem elektroniczne 3 dni do tylu
  • Odpowiedz
Adam_wkladamispadam
Adam_wkladamispadam
16.03.2019, 09:51:35
  • 0
@Sadderdaze: musisz trafić na fajnego lekarza
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze 04.03.2019, 02:05:33 via Android
  • 3
A najbardziej w świecie chciałabym żebym miała poczucie, że żyję bo chcę, a nie dlatego że muszę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....a
m.....a
konto usunięte 04.03.2019, 02:07:54
  • 2

Komentarz usunięty przez autora

T.....i
T.....i
konto usunięte 04.03.2019, 02:43:25 via Android
  • 1
@Sadderdaze mam to samo
  • Odpowiedz
Sadderdaze
Sadderdaze 04.02.2019, 22:04:20 via Android
  • 1
Mam teraz taki miks uczuć że nie umiem sobie z tym poradzić. Z jednej lipa na uczelni, sesja zdaje sie nie mieć końca, a z drugiej mam tak ogromne oparcie w drugim człowieku, że jestem nieszczęśliwsza na świecie
#czujedobrzeczlowiek ale też trochę #zalesie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14
  • Strona 9 z 14
  • >
  • Zawszę jak chcę zrobić coś fajnego to nie mam nabojów

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.05.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.05.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.07.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking