Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RwandyjskiFront

RwandyjskiFront

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10605
  • Znaleziska 306
  • Mikroblog 10299
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 102
  • Dodane (1813)
  • Komentowane (4666)
  • Plusowane (3820)
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 6 godz. i 20 min temu
  • 3
Ale bym se obejrzał te Panamę dzisiaj, ale czuję że nie dam rady nawet dotrwać do początku
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrutalnyFaulWojtyly
BrutalnyFaulWojtyly
5 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@RwandyjskiFront: I co, padłeś?
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 15.06.2026, 22:28:55
  • 1
Który Gikiewicz komentuje? Ten co donosił czy ten drugi?
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
15.06.2026, 22:29:04 via Wykop
  • 8
@RwandyjskiFront: tak
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 15.06.2026, 22:13:43
  • 1
Niewyobrażalne że tu każdej reprezentacji chce się grać w piłkę nożną
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AtlantyQ
AtlantyQ
15.06.2026, 22:15:49 via Android
  • 2
@RwandyjskiFront: Dlatego nie ma Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 15.06.2026, 17:32:26
  • 1
Wielka Hiszpania musi marokanca wpuścić żeby nie było wstydu xD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 15.06.2026, 17:23:40
  • 0
Jeśli padnie bramka w okolicy 67 minuty to znak że żyjmy w symulacji
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 15.06.2026, 17:19:16
  • 4
Wyspy grają jak Polska - tyle że Polacy grali by tak z Wyspami xD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 14.06.2026, 19:08:01
  • 2
No co, szkoda Kurakao, super że jeszcze 2 mecze, a jeszcze bardziej super że Wyspy Zielonego Przylądka zaczynają jutro swoją przygodę
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster
14.06.2026, 19:14:06 via Wykop
  • 0
@RwandyjskiFront: czego szkoda?XD zagrali kompletną padakę, bez absolutnie zadnej historii. A ten gol to zwykły gol. Kompletnie bez znaczenia.
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront
Autor
14.06.2026, 23:37:57 via Wykop
  • 0
@FPmaster: g---o mnie twoje zdanie obchodzi xd
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 11.06.2026, 19:51:47
  • 2
Williams zaraz załatwi sobie transfer mundialem jak kiedyś Navas
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wczesniej_mialem_ksywke
wczesniej_mialem_ksywke
wczesniej_mialem_ksywke
11.06.2026, 19:52:20 via iOS
  • 1
@RwandyjskiFront: i zaraz Borek powie że on zawsze wiedział że w końcu wyląduje w dużym europejskim klubie.
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 11.06.2026, 19:10:34
  • 2
Ale akcyjka
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 06.06.2026, 09:21:34
  • 5
Zawieszenie zrobione.
Za tydzień wbijam pod auto, biorę druciaka i papiery no i zaczynamy konserwację. W planach na pewno rollbar żeby trochę poprawić bezpieczeństwo. Niestety do roboty zostaly podłużnice bo są w mocno średnim stanie. No i trzeba wrzucić gwint co nie.

Ps. Czy ktoś był w #chorwacja i #wlochy autem bez dachu i klimy? Raczej omijaliście autostrady? 8 lat jeżdżę tam w raczej komfortowym autem.
#mx5
RwandyjskiFront - Zawieszenie zrobione. 
Za tydzień wbijam pod auto, biorę druciaka i...

źródło: IMG_4721

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sorek
sorek
06.06.2026, 13:43:16 via Wykop
  • 1
@RwandyjskiFront: załóż jakieś ładne 15 bo do tego auta nic innego nie pasuje xD
  • Odpowiedz
Szab
Szab
06.06.2026, 15:24:17 via Wykop
  • 1
@RwandyjskiFront: Jak nocujecie w Innsbrucku (albo Salzburgu) to mocno polecam do trasy dodać sobie przejazd przez Grossglockner Hochalpenstrasse :)
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 30.05.2026, 15:12:08
  • 20
No i co... Gotowa do jazdy. Dziś jeszcze wyczyściłem środek bo strasznie śmierdziało stęchlizną przez nieszczelny dach.
Na następny weekend czeka mnie zabawa z zawieszeniem i wymianą płynów.
#mx5 #mazda #miata #samochody
RwandyjskiFront - No i co... Gotowa do jazdy. Dziś jeszcze wyczyściłem środek bo stra...

źródło: IMG_4644

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5.....2
5.....2
konto usunięte 30.05.2026, 15:18:27 via Wykop
  • 3
Męskich nie było? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: Męskie nawet na tle Mazdy rdzewieją, a obrócona panewka to właściwie cecha CA xD
5.....2 - >Męskich nie było? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@ZakladGospodarkiOdpadami: Męskie nawet na t...

źródło: image;s=1000x750

Pobierz
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront
Autor
31.05.2026, 12:46:19 via Wykop
  • 1
@cr6d: nie, myślisz o rx8
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 28.05.2026, 16:56:46
  • 0
Z racji dawnych kontaktów za ŁKS z racji rozwoju województwa za Chrobrym ehhhh
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 23.05.2026, 21:43:39
  • 0
Wziąłem tabletkę na sen i się w głowie kręci się już
#gownowpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 23.05.2026, 12:22:05
  • 18
Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz poza zapuścić wąs i zrobić Mulleta
#mx5 #miata #mazda #samochody
RwandyjskiFront - Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz poza zapuścić wąs i zrobić Mulleta 
...

źródło: IMG_4570

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berlinale
berlinale
berlinale
23.05.2026, 12:24:51 via Wypiek
  • 5
@RwandyjskiFront ojej chłop under 180cm wykryty xD
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront
Autor
23.05.2026, 12:27:23 via Wykop
  • 4
@berlinale: chłop ma żonę, nie potrzebuje 180+
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 17.05.2026, 13:24:44
  • 4
Od momentu sprowadzenia Kovacevica i zrobienia z niego kapitana (który i tak nie gra) i odpalenia Mjuskovica za darmo do Wisły Płock XDDDD obrona to jest dramat.

Nie ma lidera, nie ma bramkarza, nie ma napastnika. Aby Antonika sprzedać żeby się już tu nie męczył. No i na ostatni mecz przyjść w stroju wakacyjnym
#mecz #pierwszaligastylzycia #miedzlegnica
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonczurexxx
bonczurexxx
bonczurexxx
17.05.2026, 13:32:37 via Wykop
  • 1
@RwandyjskiFront: idealny zespół na europe
  • Odpowiedz
red7000
red7000
17.05.2026, 14:12:38 via Android
  • 1
@RwandyjskiFront to bym nawet zobaczył, a czemu nie, jeszcze jak xD
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 13.05.2026, 16:29:02
  • 16
Wariat już prawie gotów
#mx5 #mazda #miata #motoryzacja
RwandyjskiFront - Wariat już prawie gotów 
#mx5 #mazda #miata #motoryzacja

źródło: b7d3319be5787bd9806e179a83dac457

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront
Autor
13.05.2026, 16:39:33 via Wykop
  • 2
@spac_jesc_pracowac: będzie jaśniejszy, jeszcze lakier. Baza to P28 z Bmw M3
@P-v-E kupuj póki w miarę tanie i nie wszystkie zgniły xD
  • Odpowiedz
Rustyyyy
Rustyyyy
14.05.2026, 11:33:35 via Wykop
  • 1
@RwandyjskiFront: czego wymagać od starego samochodu, gdybym miał faktycznie swój garaż z kanałem, ehh bym sobie dłubał przy aucie słuchając podkastow.
A robienie blacharki mnie relaksuje
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 11.05.2026, 18:44:53
  • 7
No co, fajna ta nowa Forza. Nie ukrywam, liczylem że w koncu dostaniemy od zera do bohatera ale ponownie to bananowy festiwal (nie czytalem zapowiedzi) gdzie na start mamy 30 fur w tym supercary xD
No ale sam feeling z gry jest dużo lepszy niż w 5. Dziękuje pan złodziej za cracka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#forza #forzahorizon6 #gry
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 09.05.2026, 08:05:41
  • 18
Kiedyś parada zwycięstwa

Pokaz siły i straszenie zachodu jakimiś głowicami

Nowe technologie i sprzęt

Zapraszanie delegacji państw różnych (w tym Polski)


Dziś
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panzerfucker
panzerfucker
09.05.2026, 08:12:10 via Wykop
  • 0
@RwandyjskiFront: 'Zapraszanie ... w tym Polski' XD
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 09.05.2026, 08:02:04
  • 0
Jedynie co im sie udało to kolor tego kamuflarzu cyfrowego - ale tylko tyle bo na froncie to pewnie z 5% taki ma XD
#rosja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 09.05.2026, 07:56:18
  • 2
Postarzeli się ci przywódcy państw jedynie słusznych w ostatnim czasie XD
#rosja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 83
  • Strona 1 z 83
  • >
  • Wypatruje Czeskiego skoczka w top 15

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.11.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.01.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking