Dlaczego tramwaje 32 i 31 to zawsze niskopodłogowe skody? Ktoś wie? Odkąd tutaj mieszkam nie widziałem żeby jakiś inny model jeździł z tymi numerami #wroclaw #mpkwroclaw
siemano otmar szafnauer z tej strony one man army dzisiaj była wizyta w mclarenie za negocjowanie takich rzeczy za plecami... wykasujesz to przeprosisz, druga sprawa, oscar piastri od dziś nie jeździ w formule jeden, Z A K A Z, trzecia sprawa rozliczacie się ze mną za kierowców i to wam obiecuje, grubo będziecie becelowali, to jest prawda i jeżeli nie będą dzisiaj przeprosin zrobionych-jutro znowu wizyta, elo #f1 #polskirap
Teraz idąc tokiem myślenia Hamiltoniarzy po Abu Dabi 2021 powinnismy krzyczeć MAX ROBBED. Wyprzedził przy pierwszym starcie sprawnym samochodem, zabrali mu pierwsze miejsce przy restarcie, potem go obie ferrarki poturbowały i teraz walczy o jakiekolwiek punkty. #f1
Brytyjskie zwierzęta wyły z radości jak Max zaliczył spina 360. U nich widać po staremu xD Mam nadzieję, że jutro nie będzie im do śmiechu, jak Lulu się rozbije i głupi ryj rozwali. #f1
Czego się teraz oczekuje od stażystów/juniorów .NET Developer? Zupełnie nie wiem co muszę obowiązkowo umieć a co byłoby przydatne #csharp #dotnet #programista15k
Poszukuję słuchawek dokanałowych/dousznych bezprzewodowych, do 300PLN, łączone z iPhone 11 - ktoś byłby mi w stanie podpowiedzieć co będzie dobrym wyborem? ᶘᵒᴥᵒᶅ #audio #sluchawki #niewiemjaktootagowac
Potrzebuje konta walutowego do odbierania maksymalnie 300EUR miesięcznie. Mam już klasyczne konto w #mbank i myślę nad #revolut (którego posiadam, ale z niego nie korzystam) albo walutowe w mBanku. Te ojro będą rzadko ruszane i na jakąś czarną godzinę (ewentualnie wrzucenie jakiejś 100 w jakieś krypto albo 2-3 akcje raz na 30 lat), co będzie lepszym rozwiązaniem? #niewiemjaktootagowac
DOTD Hamilton XD Alonso zasłużył.
maFia.