Wpis z mikrobloga

@gharman: hehe najpierw korwiniści się obudzili (w tym ja) że tacy z nich wolnościowcy jak z hulajnogi rower a teraz przychodzi czas na razemków ( ͡° ͜ʖ ͡°) no jak widzisz oni nie chcą równości ani wolności
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: ciekawe kiedy reszta społeczeństwa zrozumie, że politycy to nie są ich przyjaciele i wszystko co robią, robią po to by samemu się nachapać, nie by p0lakom się lepiej żyło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zamordyzm, faszyzm, dyskryminacja plciowa, zakaz debaty i autokracja


@gharman: przykro mi cię uświadamiać, ale właśnie opisałeś całą scenę polityczną w Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@loczyn: Mnie bardziej śmieszy naiwność elektoratu lewicy, który myśli o tym że partia wywalczy dla nich jakieś ekstra przywileje lub hajs kosztem reszty społeczeństwa, a tu pasożyty dostały kubeł zimnej wody na te głupie łby.

Reszty wyborców tez mi nie szkoda, salon odgrywa przed plebsem maskaradę, a na front i tak pójdą przygłupy które dały się na to nabrać.
  • Odpowiedz
piekna mamy lewice w polsce zamordyzm, faszyzm, dyskryminacja plciowa, zakaz debaty i autokracja


@gharman: przez 2 lata pandemii i gdy wygłaszali postulaty segregacji rodem z 3 rzeszy lampka Ci sie nie zapaliła? XD
  • Odpowiedz