@WeunianyTrampek: Jak wejdziesz między PiSowców i rzucisz patykiem w niebo, to masz 100% szans, że spadnie na jakiegoś umoczonego w wały i okradanie państwa...
@sikpi: No to jest efekt sprowadzania Siergiei i innych filipińczyków do naszego kraju. Oni pojadą za 7k netto systemem 3/1 i jeszcze sami rozładunek ręcznym paleciakiem zrobią. Osobiście nie wyobrażam sobie pracować za kwotę poniżej 12k netto, gdzie jestem poza domem przez 3 tygodnie i do tego prowadzę duzy pojazd.
@Larsberg: pchaj się po wszystkich innych tematach na kraj - dzwoń, wysyłaj maile do każdego. Jest ssanie na kierowców. Możesz poszukać też np. kto obsługuje najbliższe tematy związane z budowlanką wojska (ściana wschodnia ma dużo teraz tego), bo tam obywatel UE/NATO musi być, także mają problem żeby zagranicznych wysyłać.
źródło: image
Pobierz