#dzietnosc #demografia Okazuje się że w moim mieście jest największa dbałość o demografię nie mają co robić tylko się ruchają no tak ale co się dziwić nie ma dobrze płatnych miejsc pracy a #siedlce to taka noclegownia dla warszawki bo może 2 większe zakłady pracy. Nie mają co robić to się ruchają ¯\(ツ)/¯
źródło: chrome_6T2vPGhFQS
Pobierz


















https://youtu.be/fWLQTH7fpIs?si=Xb9XnscjDDToLlNC