Druga oferta Arsenalu za Mudryka została odrzucona i Darijo Srna był dzisiaj na trybunach Chelsea w meczu z City. Stanowisko Ukraińców jest niezmienione i nie chcą zejść z ceny 100 mln €, Carlo Nicolini:
We’re not in a hurry to sell Mudryk, we don’t need money… we consider Mykhaylo stronger than Antony so you can now understand the value. The price tag is clear.
#arsenal już powinien ściągać piłkarzy, jak chcą wygrać lige, jedna taka okazja na nie wiadomo ile lat. Tylko na pozycje na które nie ma razerw i wzmocnienia a nie gwiazdki jak mudryk
już powinien ściągać piłkarzy, jak chcą wygrać lige, jedna taka okazja na nie wiadomo ile lat
@ScarySlender: próbują ściągnąć Mudryka za ~70 mln € i wypożyczyć Felixa, reszta jak DM oraz wolne transfery Ndicky jaki zmiennika Gabriela i Tielemansa to są plany na lato.
przede wszystkim nie ma wartościowego zmiennika dla Tomka, który jest bardzo ważnym elementem tej układanki co było widać w meczu z United. W pierwszej kolejności szukałbym
@maciek92ns: Lokonga przez 18 miesięcy zrobił zero progresu, nie nadaje się do gry jako samodzielna "6", jest też za słaby na grę na "8", powinien zostać sprzedany do innej ligi i systemu z dwoma szóstkami.
Arsenal złożył dzisiaj łączną ofertę w okolicy 70 mln € z kwotą gwarantowaną przekraczającą 50 mln € i wygląda na to, że chyba poznaliśmy maksymalną cenę i trwają rozmowy co do sumy gwarantowanej oraz jej struktury płatności. Oficjalnie jeszcze ani tego nie zaakceptowali, ani nie odrzucili. Wszyscy dziennikarze są zgodni, że Arsenal domknie transfer i ściągnie Mudryka, który już zaakceptował warunki 5 letniego kontaktu z Kanonierami.
Cieszy, że mimo wszystko wygraliśmy, ale przy tym fartownym spalonym na 4-3 już widziałem oczami wyobraźni powtórkę z Newcastle, którą raczej dobrze pamięta większość fanów Arsenalu, a co niektórym dalej się śni po nocach. Chyba oczywiste, że widać brak ławki. Brak klasowych zmienników może być różnicą pomiędzy wygraniem tytułu z tym buldożerem, który ściga Arsenal i potrafi wpadać w serie długich wygranych z rzędu - City, a finiszem w top3. Sam środek
post, w którym jest tylko krytyka po meczu wygranym na terenie bardzo niewygodnego Brighton, które jest w dobrej formie jest dość śmieszny.
@angeldelamuerte: Brighton brakowało trzech kluczowych piłkarzy, pod De Zerbim grają jednak trochę w kratkę i to nie jest ten sam zespół co sezon temu pod Potterem, tak jak różnił się jego Szachtar względem tego Fonseci. Oczywiście zapomniałem, że Arsenal wygrywa, więc według co niektórych nie można napisać ani słowa
@typeczek: City to taki buldożer, który potrafi wpaść w ciąg i wygrać 20 spotkań z rzędu, a Arsenal nie ma na tyle dobrych zmienników, Partey jest kluczowy dla działania środka pola, bez niego poziom spada o półkę w dół. Drużyna się trzyma na trytytkach, które mogą pęknąć. ( ͡°͜ʖ͡°)
Mamy dopiero 16 kolejkę, teraz trudniejszy ciąg spotkań z top8 i od lutego zacznie się
Arsenal złożył drugą ofertę za Mudryka wysokości £45(51 €) mln + £15(17 €) mln zmiennych, którą z tego co widzę według The Times Ukraińcy ponownie odrzucili. Dalej trwają czwartkowe negocjacje z Szachtarem.
Klub złożył zapytanie w sprawie wypożyczenia João Félix, ale usłyszane £8 mln opłaty + pełne pokrycie tygodniówki ostudziły mocno zapędy nie tylko Kanonierów, ale też United i Chelsea, mówiąc krótko nikt Atletico tyle nie zapłaci.
Arsenal planuje ściągnąć obu: Mudryka i wypożyczyć Felixa, nie jednego lub drugiego. Póki co oczekiwania obu klubów są odrealnione od rzeczywistości i Kanonierzy (tak jak reszta w przypadku Portugalczyka) czekają aż spadną. Jest prawdopodobne, że jeszcze w tym tygodniu złożą drugą ofertę za Ukraińca i Ornstein potwierdził, że chcą 100 mln € oraz podają transfer Antonego do United jako przykład. Szkoda, że do wizji wyceny nie pasują im ofensywni piłkarze, którzy zmienili
@prodigi: Felixa raczej nie wypożyczą, ale za Mudryka pewnie przepłacą i ściągną go do klubu, mam nadzieję, że nie okaże kolejną bardzo drogą wtopą transferową po Pepe. Poza tym powrót Smith Rowe będzie jak nowy transfer. (✌゚∀゚)☞
Szachtar odrzucił wartą do £55 mln ze zmiennymi ofertę Arsenalu za Mudryka, oni nie ogarniają, że bardziej doświadczony Gakpo z wyraźnie lepszymi liczbami w ostatnich 18 miesiącach poszedł za łącznie £44 mln i Edu był tutaj bardzo hojny, niech Mudryk złoży prośbę o transfer i spróbuje go wymusić. (-‸ლ)
Jestem zdania, że Arsenal oferować więcej nie powinien, 60-65 mln € ze zmiennymi było więcej niż dobre za piłkarza, który
@zenon_z_chorzowa1: Arsenal ma niższe przychody przez brak Ligi Mistrzów, a co za tym idzie też bonusów od sponsorów, wydali sporo w ostatnich latach i klub musi uważać na FFP zwłaszcza biorąc pod uwagę jak wysokie nowe kontrakty dostaną Martinelli, Saka i Saliba, Ndicka i Tielemans, który planują zgarnąć w lecie z wolnego transferu też dostaną wysokie kontrakty z sowitym bonusem za podpis to wszystko się sumuje, a w lecie jeszcze
Jorge Mendes has had new conversations with English clubs. He spoke to Arsenal, but Arsenal are now 100% focusing on Mudryk. Arsenal are working on the Mudryk deal more than Felix. They had conversations with Mendes, but no official bid.”
Nketiah z bramką pomimo zmarnowania kilku dogodnych okazji wcześniej, Saliba ponownie z głupim faulem, którego można było uniknąć(do utraconej bramki dołożył też cegiełkę Gabriel, który znowu wybiegł za bardzo do przodu poza swoją pozycję), ale po kiepskiej pierwszej połowie w drugiej zespół zagrał już dużo lepiej i ze słabym West Hamem mogło paść jeszcze kilka bramek, cieszy, że drużyna ponownie się nie poddała wyciągając wynik z przegrywającej pozycji. Wenger po raz pierwszy
Według Ukraińców Arsenal złożył dzisiaj pierwszą oficjalną ofertę transferową za Mudryka. Źródła bliskie ukraińskiemu klubowi na które powołuje się Ihor Tsyganyk mają twierdzić, że jest to oferta godna i akceptowalna, uwzględnia kwotę bazową plus zmienne. Szachtar się jeszcze nie ustosunkował do propozycji, ale Mudryk próbuje w social mediach naciskać na klub
The feeling is that there will be conclusion with Felix in the first week of January. Mendes has intensified talks with United
ciężko byłoby tutaj przy Felixie zadowolić minutami jego i Smith Rowe. Nawet jak Jesus będzie pauzował do marca, to Portugalczyk raczej nie zaakceptuje rotacji i wejść z
Arsenal chce ściągnąć obu Mudryka i Joao Felix, co by wskazywało, że Jesus szybko nie wróci, Arteta też podał iż Nelson będzie pauzował tygodnie, nie miesiące
Za dużo poważnych dziennikarzy pisze o Arsenalu w kontekście Felixa, w tym tuba Mendesa by to była tylko plotka. Atletico jest otwarte na wypożyczenie z obowiązkowym wykup. Matteo Moretto czyli dziennikarz powiązany z Atletico pisze, że chcą łącznie 130/140 mln €, co jest odrealnione i ich taktyką
Kanonierzy zagrali bardzo słaby mecz towarzyski z Juventusem, ale nawet śmiechłem jak przegrali po dwóch bramkach samobójczych(Xhaka 45+1', Holding 90+1') w doliczonym czasie obu połówek mając 75% posiadania piłki, a rywale z jednym celnym strzałem na bramkę - peak allegriball. ( ͡°͜ʖ͡°)
Arsenal dzisiaj zremisował 0-0 z drugoligowym Luton Town w zamkniętym sparingu na Londong Colney, skład jaki zagrał: Ramsdale (Turner); White (Sousa), Holding, Gabriel (Foran), Cedric; Partey (Sambi),
3090ti tak bardzo nie ma sensu do zakupu że ceny jeszcze powinny spaść.
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Zwłaszcza, że w październiku w mindfactory wersja waterforce z 360mm AIO była 3 razy za 1099 €. 5800 zł i to jeszcze za outlet to żadna okazja.
Panowie, warto kupować RTX 4080 ? Mam obecnie 3080 z 10700k.
@eenki: Za 6480 zł mając RTXa 3080? - oczywiście, że nie. W przyszłym roku jak już partnerzy i nvidia wyprzedadzą większość drogich ampere to spadną ceny, może też 7900XTX z poprawionym rdzeniem i ogarniętymi sterownikami oraz 7950XTX dodatkowo przycisną ich do obniżek. Najprawdopodobniej w obecną wycenę($1199) RTXów 4080 za rok wskoczy 4080 Ti z 20GB vram, zobaczymy jeszcze jak
Mudryk naciska na Szachtar i próbuje wymusić transfer do Arsenalu. Kluby wciąż nie mogą uzyskać porozumienia, przez nierealistyczne wymagania finansowe Ukraińców, którzy chcą pobić swój rekord transferowy - 59 mln € za Freda zapłacone przez United w 2018. Kanonierzy wierzą, że uda im się go ściągnąć w styczniu.
Wygląda na to, że Danilo z Palmeiras, którym to Arsenal był zainteresowany przez długi czas zmierza do AS Monaco i nie zanosi się na to,
CEO Szachtara Sergei Palkin o głównym celu transferowym Kanonierów na zimowe okienko:
To be honest, I do not know if Mudryk will be sold. At the moment, we are quite far from what we want and what clubs propose. It’s not so far but it is not what we need. We have discussions. One club, another club, they negotiate. We are in the process. Will it close this month? I don’t know. We
Na obozie przygotowawczym w Dubaju brakuje: Saliby, który dalej jest częścią francuskiej kadry walczącej o MŚ, Saki i Ramsdale'a(mówi się o powrocie pod koniec tygodnia) zaś Xhaka, Tomiyasu i Martinelli dołączą oficjalnie w najbliższych dniach i oczywiście nie ma też kontuzjowanego Gabriela Jesusa. Do treningów z całą drużyną wczoraj wrócił Zinchenko.
Chyba najciekawszą informacją od Ornsteina jest to, że w chwili obecnej Danilo nie jest celem klubu i przyznaje, że priorytetem na styczniowe
Olivier Giroud - niedoceniany w Arsenalu, bez żalu oddany do Chelsea - w Chelsea wygrywa Ligę Europy (w finale ogrywając oczywiście Arsenal) i Ligę Mistrzów - w Chelsea uznany za za starego i oddany do Milanu - w Milanie zdobywa mistrzostwo, a Chelsea męczy się z Lakaką - z reprezentacją zdobywa mistrzostwo świata w 2018, w 2020 odstawiony na boczny tor na rzecz Karima Benzyny - Francja szybko odpada, teraz wraca do
źródło: comment_1672966420JXC7CRbGpVcUOgNKCIuu9E.jpg
Pobierz