Wpis z mikrobloga

Według Yehora Danylova(który wcześniej jako pierwszy informował o ofertach Arsenalu za Mudryka) kluby są bliskie porozumienia co do sumy pełnej kwoty za Mudryka. Trwają rozmowy w sprawie udziału zmiennych, Szachtar chce by stanowiły one 20% kwoty, Arsenal liczy na 30%. Potwierdzają też, że Mudryk uzgodnił już kontrakt z Kanonierami.

Z ciekawostek Nottingham Forest zaproponowało Palmeiras £18 mln za Danilo.
#arsenal
Pobierz
źródło: comment_1673299372OVP7r5lvCOZJRWXpX68WL0.jpg
  • 11
@RaghNaarRoog: Cóż człowiek szybko się przyzwyczaja do nowej rzeczywistości, w tym ryzyka związanego z bombardowaniami, gdy większość z rakiet jest kierowana na infrastrukturę krytyczną, a zbłąkaną(bądź nie) rakietą możesz dostać we Lwowie, Kijowie, Charkowie czy przy samej linii konfliktu, która od miesięcy w zasadzie się zbytnio nie zmienia, zaś jak już to na niekorzyść Rosji.

W każdym razie Danylov musi mieć jakieś kontakty w klubie, bo wiele razy jako pierwszy coś
@Pustulka: Patrząc na to jakie są chore ceny niektórych zawodników to i tak nie jest to tragiczna kwota. Wiadomo, ze Liverpool kupujących swoich Jota, Gakpo i Diazow po okazjonalnych cenach to majstersztyk, ale cieżko się do tego zbliżyć innym klubom. Chyba lepszy wybór niż drogie wypożyczenie z droga pensja bez opcji wykupu Feliksa, chociaż Felix to specjalny talent. Pozostaje tylko liczyć, ze będzie się nadawał chociaż na wejście z ławki na
@prodigi: Jeżeli piszesz o Marcusie to odpada z uwagi na charakter i wątpię by Arteta zaakceptował kogoś kto napluł innemu piłkarzowi w twarz. Poza tym jest już łączony z Chelsea. Transfer Mudryka pozwoli też na przesunięcie w razie potrzeby Martinellego do ataku, Nketiah nie da rady zagrać we wszystkich spotkaniach przez kilka miesięcy.

Natomiast można by było wzmocnić pomoc, chyba już wszyscy wiedzą, że z Lokongi nic nie będzie, dzisiejszy występ
@Pustulka: Wciąż wydaje mi się, ze Saka, Martinelli, Nketiah, Smith Rowe i potencjalnie Mudryk to trochę mało opcji do gry na 3 pozycje atakujące przy meczach co 3 dni. Jedna kontuzja i znowu wrócimy do opcji zajeżdżania ich 90 min w każdym meczu i braku wielu opcji z ławki na dobijanie rywala.

Z drugiej strony pomocnik tez by się przydał, jak wypadnie Partey i Xhaka to spadek jakości jest ogromny, a
@Pustulka: Mudryk jest naprawde fajnym zawodnikiem z dużym potencjałem ale #!$%@?, on gra w lidze ukrainskiej XD
Super, że sie fajnie pokazał w europejskich pucharach ale to zawodnik, który nie ma kompletnie żadnego doświadczenia jeżeli chodzi o top 5 lig.
40 mln za niego imo byłoby adekwatną ceną, no może max 50 mln a nie że oni wyjeżdzaja za niego jakieś astronomiczne kwoty pokroju 100 mln.
@Pietrzykowski Mudryk pokazał się w Europie ale fakt jest taki że oboje są przepłaceni w #!$%@?, a zespoły typu City, Chelsea, Manu tylko się przyczyniły do tego że angielskie kluby są traktowane jak dojne krowy.