Wpis z mikrobloga

@Misticmac: Myślę, że większość chciała Mudryka za rozsądne pieniądze, Felix z opcją wykupu to mógłby być dobry transfer, myślę że w Arsenalu odnalazłby się dużo lepiej niż w Chelsea, ale nie skreślam go oczywiście, dopiero zaczął grać w Anglii.
@Misticmac: Widziałem takie opinie właśnie, sam oglądałem mecz Barcy wtedy. Na pewno Arsenalowi by się przydał któryś z nich, a nawet obaj, muszą kogoś kupić skoro Saka i Martinelli muszą grać nawet w krajowych pucharach, bo nie ma kogo wystawić, chociaż jak Smith Rowe wróci to może dadzą radę do końca sezonu.
@sk131: Swoją droga, Romano informowal o ofercie Arsenalu, która opiewała na 95 mln. 5 mln różnicy. Co do Felixa, to dziennikarze informowali o tym, ze Chelsea z Atleti maja dobre stosunki i ewentualny transfer Felixa nie jest wykluczony. Przy negocjacjach w wypożyczeniu, Chelsea chciała opcjonalna kwotę wykupu, a Atleti chciało obowiązkowa
Swoją droga, Romano informowal o ofercie Arsenalu, która opiewała na 95 mln. 5 mln różnicy.


To raczej co najmniej kilkanaście milionów euro różnicy, bo Arsenal oferował inną strukturę płatności oraz cięższe do uzyskania zmienne. Dodaj też do tego różnice w tygodniówce, gdzie Boehly na przystanie na tak długi kontrakt zaoferował 4 razy więcej niż Kanonierzy, jest jeszcze prowizja dla agenta i bonus lojalnościowy. Spokojnie jak podliczyć się wszystko, gdyby Arsenal miał wyrównać
@Pustulka: ponadto, Chelsea przebudowuje kadrę i najwyraźniej słuchają się Pottera, bo ten chciał Felixa. Do odejścia z klubu przymierzani są Pulisic, Ziyech, Auba, i Havertz (jeżeli chodzi o atak) także transfer Felixa nie jest wykluczony. Samo to, ze Chelsea chciała opcjonalna kwotę wykupu w umówie, świadczy o tym, ze myślą o jego kupnie.
Someone dziś powiedział, ZD zostaje w Atleti na przyszły sezon


Nie powiedział, że zostaje a że jest to prawdopodobne, ale wiele może się zmienić wraz z dołączeniem nowych właścicieli.

masz dokładne dane ile Chelsea płaci mudrykowi?


@Misticmac: Piszą o £130k, Arsenal oferował £35k, ale w formacie 3,5+1 jeden rok jako opcja, gdzie pewnie za 1,5 roku renegocjowałby kontrakt, Chelsea będzie dopiero tym się interesowała za 5,5 roku.

Chelsea daje chyba 77
Nie powiedział, że zostaje a że jest to prawdopodobne, ale wiele może się zmienić wraz z dołączeniem nowych właścicieli.

No to jest różnica między tym, ze prawdopodobnie zostanie, a tym, ze napisałeś, ze odchodzi XD

Co do tygodniówki to czytałem, ze Chelsea podwoiła ofertę Arsenalu. 35 k tygodniowo w dzisiejszych czasach? Szczerze wątpię.

Co do transferów w/w zawodników to zobaczymy. Myśle, ze Pulisic i Ziyech odejdą do Serie A, a Havertz skończy
Pozbycie Aubameyanga, Ziyecha i Havertza będzie bardzo ciężkie m.in. przez wysokie tygodniówki, a tych dwóch pierwszych w połączeniu z wiekiem. Pulisic też ma wysoką gażę, ale rok do końca kontraktu, więc może będzie bardziej skłonny do ustępstw. Coś była mowa, że Barca jeżeli pozbędzie się Depaya to byłaby w stanie wziąć Aubameyanga darmo. Ziyech to co najwyżej na wypożyczenie, a sprzedaży Havertza zapomnij, nikt go nie weźmie za kwotę na którą mogłaby
No to jest różnica między tym, ze prawdopodobnie zostanie, a tym, ze napisałeś, ze odchodzi XD


@Misticmac: Nawet jak odejdzie to potwierdzenie tego publicznie czy powiedzenie o tym piłkarzom byłoby bardzo szkodliwe dla drużyny w kontekście tego, że dalej walczą o grę w lidze mistrzów w przyszłym sezonie i w pucharze króla. On i zarząd do samego końca tego nie przyznają, a patrząc po stosunkach Felixa z Simeone wątpię by się
To mógłby nic nie mówić. Powiedział, ze zamierza zostać. Nie będę się z nim kłócił, mam wrażenie, ze wie lepiej.

Nie kłócę sie, ze Chelsea mogła mu dać 135 k tygodniowo. Nie wierze w 35 k od arsenalu.
Ciekawe teraz ile konsorcjum przepłaci za nowego środkowego pomocnika, prawego obrońcę i Madueke.


@Pustulka: No to jest straszne, żydzili hajs na Enzo(noby nie chcieli placic klauzuli ale to mogli zaoferowac 130mln w ratach a nie 100 rzucaja za Mudryka). A co do obroncy, mialem przez chwile mysl ze ten Dumfires nawet za 50mln bylby spoko bo ogarnałby nawet skrzydlo ale teraz to bezsensu.

W połowie przyszłego sezonu po ograniczonej liczbie minut
No to jest straszne, żydzili hajs na Enzo(noby nie chcieli placic klauzuli ale to mogli zaoferowac 130mln w ratach a nie 100 rzucaja za Mudryka).


@Ostrzewtlumie: Benfica nie chciała go sprzedać w środku sezonu za żadne pieniądze, bo walczą o tytuł i w Lidze Mistrzów, może też byliby bardziej otwarci gdyby Chelsea nie zdestabilizowała im piłkarza obiecując, że wpłacą klauzulę. Z drugiej strony to też było naiwne ze strony Argentyńczyka, kto
Bayern jakby już miał kogoś brać na pozycję Mullera to Floriana Wirtza.


w sumie po po kontuzji to nigdy nic nie wiadomo, Havertz zawsze zdrowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I teraz po ofertach za Enzo i Mudryka, Brighton będzie chciało tyle samo za Mac Allister i Caicedo, to samo z Lazio i Milinković-Savićem, ale on pewnie dla Amerykanina za stary. Franck Kessié może też i powiedział, że Barcy
Havertz zawsze zdrowy


@Ostrzewtlumie: Havertz też nie potrafi grać na skrzydle i oczekiwałby dwa razy tyle co Wirtz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rice to mus w lato, w Chelsea nie ma DP od lat


Rice w lecie będzie miał tylko rok kontraktu, chce zostać w Londynie i tweerkuje do Chelsea od lat. Roli Parteya -samodzielnej technicznej "6" pełnić nie może, więc jeden rywal o podpis mniej.

tyle
@Pustulka: Ja mam taka cicha nadzieje w serduszku, ze Pan Boehly naoglądał się Moneyball (w końcu bierze udział tez w projekcie baseballowym) i to z tego powoduje ten a nie inny szrot :D.