Wpis z mikrobloga

Edu Gaspar skontaktował z Deco, agentem Raphinhi w sprawie potencjalnego zimowego transferu Brazylijczyka. Wcześniej pojawiały się plotki, że w Barcelonie rozważą jego sprzedaż w lecie.

W związku z szybkim odpadnięciem z Ligi Mistrzów i nie tylko, pojawiła dziura w budżecie Barcy, który do końca sezonu będą musieli jakoś spiąć, więc na sprzedaż zostali wystawieni:
- Depay, który być może przeniesie się już wkrótce do Atletico Madryt
- Jordi Alba
- Franck Kessie ten ich wyśmiał i powiedział, że się nigdzie nie wybiera
- Ferran Torres
- Sergio Busquets, który ma oferty z Arabii Saudyjskiej
- Eric Garcia ten akurat chce zmienić klub

Wątpię by Raphinha chciał opuścić FC Barceloną do której o transfer tak bardzo zabiegał od zeszłego stycznia, skoro póki co mimo wszystko gra w każdym meczu. Co prawda w różnym wymiarze czasowym i często wchodzi z ławki, ale raczej w północnym Londynie nie mógłby liczyć na większą ilość minut.

źródła póki co dwa i to raczej średnio-słabe
#arsenal
  • 4
@Pustulka: nie jestem przekonany co do kolejnego Aubameyanga który po pół roku będzie płakał, że chce wrócić do Barcelony a sam klub na pewno jeszcze by zarobił na kolejnym zawodniku którego pół roku wcześniej kupili na promce.
@guowa: Oni na pewno nie kupili Raphinhi na promocji, to złudne wrażenie po tym jak United zapłaciło 100 mln € za Antonego, a Chelsea za Mudryka. W każdym razie Sport.es(słabe źródło) pisze, że jeżeli mieliby rozważyć ewentualną sprzedaż to nie za 58 mln €, które za niego zapłacili tylko pod 100 mln €. Myślę, że Raphinha nie będzie chciał opuści FC Barcelony zarówno jeżeli chodzi o klub jak i miejsce do
@Pustulka: bardziej chodziło mi o to, ze w czasie jak Leeds miało solidniejsze oferty z Londynu to Barca wbiła ze swoją rozłożona w czasie + jakieś klauzule i Leeds musiało to przyjąć bo zawodnik się na to uparł - tak wtedy było pisane jeśli dobrze pamietam