#tenis Alcaraz jest rozdrażniony po przegranym Wimbledonie. Tu od początku turnieju widać inną strategię, grać krócej, bardziej skupionym, nie ma już smieszkowania między punktami. Zobaczymy czy może utrzymać takie skupienie przez cały mecz
#tenis co trzeba jeszcze oddać Anisimovej, że w niecałe dwa miesiące podniosła się po okrutnej porażce, wyrzucając z głowy nie tylko porażkę ale i upokorzenie.
Tymczasem z Iga z pomocą najlepszej psycholożki na świecie po przegranych igrzyskach zaliczyła kilkumiesięczny zjazd xd
@DrFaithless: na wczesnym etapie też było trochę kontrowersji na temat jego przerw medycznych i kreczowania kiedy wiedział że meczu nie wygra. Postać i wypowiedzi jego ojca też nie pomogły
człowiek sobie wraca z treningu #bieganie i chce na legalu obejrzeć #stream na nielegalu z #tdf #kolarstwo i nie ma strony ( ͡°ʖ̯͡°) za co ja nie płacę? ( ͡°ʖ̯͡°) xd #strims #eurosport
#tenis typowy Djoko, dziwne ruchy, złe wyrzuty piłki, wykręcanie się po serwisie, trochę aktorzenia, totalnie nic nie wychodzi… dopóki nie będzie 2:0 i wszystko odejdzie jak ręką odjął a deminaur z płaczem zejdzie 2:3. Ze też się jeszcze na to nabieramy
Mój chłopak jest Francuzem, wyobraźcie sobie jakie zażenowanie codziennie odczuwam oglądając razem z nim i tłumacząc mu co nasi mówią w wywiadach po #paryz2024
Czy kojarzy ktoś stronę https://www.glamira.pl/ ? Mają dość spoko ceny, ale jest niewiele opinii w internecie. Niby można kupować paypalem, ale tak nie mam pewności. Brał ktoś coś z tej strony?
#tenis bardzo nie podoba mi się ta moda wśród graczy na takie machanie ręką/rękami w stronę widzów lub wymowne nastawianie ucha, oczekując większego dopingu
@Kurczak_w_sosie_slodko-kwasnym: was to się nic nie podoba, moutet i rune pajacują, Fritz i ruud przebijacze. Co mają ci tenisiści robić, żeby było dobrze?
@Peterokop Jak już nawet Sabalenka w Madrycie częściej robiła punkty po dropshotach to coś tam jest nie tak xd no ale uznali, że wygrała to wygrała na huy drążyć temat, jak Tajner z Małyszem kiedyś xd
@Peterokop: polskie metoo. Po 10 latach i niewykluczonym finansowym "wspomaganiu pamięci" nagle ktoś sobie coś przypomina. No cóż, jedni finansowo wspomagają utratę pamięci, inni sobie coś przypominają
@krytyk__wartosciujacy: jakoś nikomu to nie przeszkadzało, jak po 10 latach dziewczyny od Pandora Gate zaczęły mówić, ale jak na wielkiego Pana Druida ktoś się ośmieli coś powiedzieć to już teorie o finansowym "wspomaganiu pamięci", utratach pamięci etc.