Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mortale

Mortale

Dołączył 16 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3293
  • Znaleziska 766
  • Mikroblog 2527
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 96
Mortale
Mortale 18.10.2025, 17:43:19
  • 1
#f1 Max wyprzedzi Ferrari w klasyfikacji? Da radę?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K
17.10.2025, 22:16:30
  • 1
#f1 Jak będą dojeżdżać 1. Max 2. Norris 3. Piastri w każdym wyścigu/sprincie to kto wygrywa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortale
Mortale 17.10.2025, 22:19:08 via Wykop
  • 3
@LM317K:
Mortale - @LM317K:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord
17.10.2025, 22:03:55
  • 3
Co tego hamiltoniarza podkusiło z tym klubem gejowskim z maranello #f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortale
Mortale 17.10.2025, 22:05:32 via Wykop
  • 1
@MirkoLord:
Mortale - @MirkoLord:

źródło: giphy

Pobierz
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
17.10.2025, 22:01:09
  • 9
Maramenello powinno się zaorać, żeby przegrać z Williamsami i Hulkenbergiem

#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortale
Mortale 17.10.2025, 22:02:45 via Wykop
  • 1
@winsxspl: patrząc na progres Williama i regres Ferrari to za 3 lata Williams będzie top 4
  • Odpowiedz
Mortale
Mortale 17.10.2025, 21:57:12
  • 8
#f1 czujecie, że Verstappen objechał Hamiltona w 2021, zrobił mistrza 2022-2024 a teraz może wyruchać 2 McLareny?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

l.....a
konto usunięte 17.10.2025, 21:58:00 via iOS
  • 13
@Mortale w dodatku wychowuje cudze dziecko. Wspaniały facet.
  • Odpowiedz
Mortale
Mortale 17.10.2025, 21:47:04
  • 8
#f1 ostatni rok Tsubasy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

l.....a
konto usunięte 17.10.2025, 21:48:19 via iOS
  • 5
@Mortale ostatnie 2 miesiące
  • Odpowiedz
Mortale
Mortale 17.10.2025, 21:42:05
  • 1
#f1 Albon 👑
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

49

Mobbing w gminnej placówce doprowadził do tragedii. Przemoc ma płeć.

Pokaż treści 18+

Mobbing w gminnej placówce doprowadził do tragedii. Przemoc ma płeć.

Pan dyrektor powiedział, że jeśli będziemy przejmować się wszystkimi, którzy popełniają samobójstwo, to trudno będzie żyć. Zaczął wyliczać, że w ciągu dnia ileś tam osób odbiera sobie życia. Mówił później, ile to jest w ciągu miesiąca.

Mortale
z
onet.pl
dodany: 02.09.2025, 10:37:15
  • 8
  • #
    samobojstwo
  • #
    swietochlowice
  • #
    mobbing
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    onet
niebezpiecznik-pl
niebezpiecznik-pl
21.07.2025, 10:47:36
  • 78
Świetne podsumowanie i analiza "afery z XTB". Łącznie z teoriami spiskowymi, których nie brakowało. Od eksperta rynku finansowego, który ma też solidny background w IT. Polecamy: https://inwestomat.eu/czy-twoje-konto-maklerskie-jest-bezpieczne/ My o sprawie pisaliśmy tu: https://niebezpiecznik.pl/post/lukasz-stracil-150-000-zlotych-bo-ktos-przejal-jego-konto-w-xtb/

#security #gielda #niebezpiecznik #cyberbezpieczenstwo #hacking
niebezpiecznik-pl - Świetne podsumowanie i analiza "afery z XTB". Łącznie z teoriami ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortale
Mortale 21.07.2025, 12:40:45 via Wykop
  • 6
@niebezpiecznik-pl: Trochę szkoda, że narracja wokół sprawy skręciła mocno w kierunku: „mógł lepiej zabezpieczyć swoje konto”. Przed tą aferą nikt nie poruszał tematu bezpieczeństwa kont inwestycyjnych, a samo XTB wdrożyło TOTP dopiero na początku całej sytuacji. Przerzucanie odpowiedzialności przez dużą firmę na pojedyncze osoby, zwłaszcza w kontekście finansów, pokazuje tylko, jaki mamy tu dziki zachód (a może raczej - dziki wschód).

Ciekawe jest też sformułowanie: „Daleko tu do MASOWEJ skali
  • Odpowiedz
Mortale
Mortale 15.06.2025, 19:30:20
  • 2
#f1 szkoda, że jeszcze Piastriego nie wziął ze sobą.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
14.06.2025, 17:02:21
  • 1
W tamtym roku była taka fajna strona z livetimingami i pozycją samochodów na torze, co najważniejsze DARMOWA. Jest też w tym roku, można linka?
#lemans #wec
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortale
Mortale 14.06.2025, 17:10:58 via Wykop
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: tagi mi się p------y :|
  • Odpowiedz
Mortale
Mortale 10.06.2025, 18:58:26
  • 1
#mecz Polska ma duże szanse wygrać bo mieli poniedziałek by odpocząć od chlania. Chyba, że chlali wczoraj to zaraz się zmęczą i po meczu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sznioo
sznioo
09.06.2025, 17:51:44
  • 11
Ładny ten Apple TV, szkoda tylko że nikt z niego nie korzysta bo kosztuje 900 polskich złotych - a za 200 masz Chromecasta.
Jeden z najbardziej overpriced produktów od nich
#apple
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortale
Mortale 09.06.2025, 17:53:00 via Wykop
  • 10
@sznioo: ja korzystam xD
  • Odpowiedz
Mortale
Mortale 09.06.2025, 17:49:04
  • 5
#apple denerwuje mnie już to, z roku na rok dostajemy coraz mniej feature’ow (już nie wnikam w to czy ich potrzebuje czy nie) bo Apple nie umie w języki.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janeknocny
janeknocny
janeknocny
09.06.2025, 17:53:11 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Maks_S
Maks_S
09.06.2025, 18:10:09 via Wykop
  • 12
@Mortale: @janeknocny jak się mało sprzedaje to uznają że ten rynek nie ma perspektyw, a jak się sprzedaje dużo to uznają że nie ma sensu się starać xd
  • Odpowiedz
Mortale
Mortale 09.06.2025, 17:07:12
  • 0
#wwdc 6 minuta i już wiemy, że Apple Intelligence nie będzie dla Polaka biedaka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortale
Mortale 01.06.2025, 14:36:54
  • 4
#f1 LEWA
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kij_I_Sznur
Kij_I_Sznur
01.06.2025, 09:25:44
  • 3
Dziś zacząłem biegać - data zupełnie przypadkowa.
Planowałem to od dawna ale zawsze coś, you know what I mean - praca siedząca, z wysiłku to zakupy albo spacery z córką.
Trochę za dużo kilo przybyło, bmi 28 - not bad not terrible. Nie Jestem ulaną kulką, ale brzuszek widać, na oko 4 miesiąc ciąży spożywczej.
Na początek na spokojnie, 1min chód 1min jogging x6.
Starałem się trzymać czasu, bez przeciągania chodzenia i oszukiwania.
Odczucia: było
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortale
Mortale 01.06.2025, 14:29:31 via Wykop
  • 0
@Kij_I_Sznur:
1. Buty. Nie zniszczysz nóg, kolan czy czegokolwiek.
2. Po prostu biegaj. Jeżeli nie biegałeś to na początku musisz polubić bieganie. Powinieneś biegać wolno z niskim tętnem (prawie chodzić) ale mnie to demotywowalo i na początku biegałem przy tętnie 180-190.

Jak polubisz biegać to polecam sezonowo inwestować w ubrania na każdą pogodę (lżejsze na lato, więcej na jesień i zimę). Bardzo polecam cokolwiek do monitorowania biegu z pulsometrem (opaska/zegarek).
  • Odpowiedz
Mortale
Mortale 01.06.2025, 14:16:54
  • 6
#bieganie #osiagniecia najbardziej sportowy miesiąc w moim życiu, pierwszy raz przebiłem barierę 200 km w ciągu miesiąca. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.

2025 - 822 km przebiegnięte - 83 km hiking
2024 - 1299 km przebiegnięte - 264 km hiking
2023 - 636 km przebiegnięte - 43 km hiking
2022 - 373 km przebiegnięte - 56 km hiking
Mortale - #bieganie #osiagniecia najbardziej sportowy miesiąc w moim życiu, pierwszy ...

źródło: imgonline-com-ua-twotoone-8K0KqoZJ7BS

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortale
Mortale 18.05.2025, 14:33:11
  • 11
#f1 +30s dla Ferrari za gnębienie Albona 🙏🏻
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mortale
Mortale 18.05.2025, 14:17:46
  • 0
#f1 Albon

Jeszcze raz Albon

  • P3 32.6% (14)
  • P4 23.3% (10)
  • P5 44.2% (19)

Oddanych głosów: 43

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrBarrel
DrBarrel
18.05.2025, 14:18:27 via Wykop
  • 7
@Mortale: niżej
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh
18.05.2025, 14:20:31 via Wykop
  • 0
@Mortale: panie teraz to Russell i Lewis go zjedzą a Sainz się popłacze, żeby go przepuścić
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17
  • Strona 2 z 17
  • >
  • Programuję, studiuję, pracuję, piję, zarabiam > $15k. Lubię cycki.
  • Świdnica

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.05.2012

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.03.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.07.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking