Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MichailPL

MichailPL

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 38548
  • Znaleziska 3789
  • Mikroblog 34759
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 22
MichailPL
MichailPL 16.06.2018, 17:25:56 via Android
  • 1
# mecz na czarno i puste gorące ehh. I co ja mam robić :/

#gorzkiezale#gownowpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....3
m.....3
konto usunięte 03.06.2018, 08:21:15
  • 621
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 03.06.2018, 10:30:35 via Android
  • 0
@marihlana123 dawaj normika xD
  • Odpowiedz
K.....i
K.....i
konto usunięte 31.05.2018, 14:59:01
  • 244
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 31.05.2018, 20:32:17 via Android
  • 0
@camaro98 A czymże jak nie indoktrynacją jest zabieranie dzieci na takie marsze? To to samo, tylko podszyte innymi poglądami.
  • Odpowiedz
korporacion
korporacion
29.05.2018, 09:33:10
  • 494
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 29.05.2018, 15:20:24
  • 1
@XpedobearX: I go puszczę a za 1km w----e się w kogoś na pasach, bo nie zdąży wyhamować bo się jaśnie panu śpieszyło. Masz przepisy to się stosuj.
  • Odpowiedz
MichailPL
MichailPL 29.05.2018, 15:23:47
  • 3
@XpedobearX: Ale ja się w nikogo bawić nie muszę. Sobie nerwów nie psuję jadąc te 50-60. Mi tam to odpowiada. To że gość chce z---------ć, to nie mój problem. Zresztą od tego są tory wyścigowe i autostrady, jak mu adrenaliny brakuje to droga wolna.
  • Odpowiedz
MichailPL
MichailPL 29.05.2018, 15:29:18
  • 0
@XpedobearX: Dlatego nie mam CBR, wtedy może sobie gadać do woli :P A tak sobie jedziesz spokojnie, bez problemów.
  • Odpowiedz
MichailPL
MichailPL 29.05.2018, 15:32:26
  • 0
@XpedobearX: Jak za mną, to mi wsio. Jak mi się w dupe wpakuje, to co by nie było to jego wina. A jak wyprzedzi to i tak śmignie do przodu. Jak ew. będzie chciał się w spór fizyczny wdać, to zazwyczaj wystarczy że wyjdę z auta, i przy 2m ludzie szybko rezygnują.
  • Odpowiedz
yourgrandma
yourgrandma
23.05.2018, 14:24:16
  • 3270
Robimy kapsułę czasu.
Wszystkich plusujących wołam za dokładnie rok. Napiszcie pod tym wpisem jakąś wiadomość do siebie w przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°) #glupiewykopowezabawy
  • 1499
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 23.05.2018, 18:33:18 via Android
  • 0
@MichailPl jak tam Blondi i policja c:
  • Odpowiedz
polskaniemcy
polskaniemcy
12.05.2018, 09:41:00
  • 1348
Ziomek dał mi kod steam a ja nie lubię tej gry :) wolę gta V i csgo, może ktoś skorzysta z Mirków Steam The Witcher® 3: Wild Hunt PL (+21DLC). Wersja zawiera wszystkie bonusy z preordera w wersji elektronicznej, czyli: soundtrack + tapety + artbook + artworki + mapa + 16 darmowych DLC dla tej gry należy dodać sobie bezpośrednio ze sklepu steam po aktywacji gry.
Zasady:
1. Żebrosub opis odnośnika jak już
polskaniemcy - Ziomek dał mi kod steam a ja nie lubię tej gry :) wolę gta V i csgo, m...

źródło: comment_QO9HnGKaIO1BS9hp74hJ8JViiSjzNYYD.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 12.05.2018, 12:36:46 via Android
  • 0
@Madridista98 to co ty masz za kartofla że Ci Wiesiek nie idzie xD Przecież 3 jest tak ładnie zoptymalizowana że nawet na starszym sprzęcie ładnie chodzi.
  • Odpowiedz
kamillus
kamillus
06.05.2018, 17:52:07
  • 1109
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 326
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 06.05.2018, 19:56:07 via Android
  • 0
Przygarnął bym nr 4, klawiaturę bo moja już zdycha.
  • Odpowiedz
Banderoza
Banderoza
23.04.2018, 03:15:19 via Android
  • 128
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 23.04.2018, 06:23:59 via Android
  • 7
@Banderoza Gia Paige?
  • Odpowiedz
M.....o
M.....o
konto usunięte 13.04.2018, 05:50:19 via Android
  • 278
Moja najbardziej comfy gierka, dalej jestem zakochany w utworach granych przy ognisku.
#stalker #gry
M.....o - Moja najbardziej comfy gierka, dalej jestem zakochany w utworach granych pr...

źródło: comment_Du0PPCzCtLSusPAzsJbeCRWEqTtTCuY1.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 13.04.2018, 08:22:30 via Android
  • 2
@MyslalemNadTymNickiemDuzoZaDlugo Właśnie ogrywam na Last Day, świetny mod.
  • Odpowiedz
t.....t
t.....t
konto usunięte 13.04.2018, 06:11:56 via Android
  • 271
DAME TU COSITA AH AH

#tagujetogowno #dziendobry
t.....t - DAME TU COSITA AH AH

#tagujetogowno #dziendobry

źródło: comment_LFd0t362wAW9NVQ1vXEF0jppPbX9DFwQ.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 13.04.2018, 08:18:49 via Android
  • 0
@rekoj jak wyżej, czego używasz c:?
  • Odpowiedz
Paterr_S
Paterr_S
04.04.2018, 13:30:41 via Android
  • 1471
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 04.04.2018, 16:42:01 via Android
  • 1
@Paterr_S pff, 200 karle. Rób fikołka (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
KZ00
KZ00
01.04.2018, 14:34:40 via Android
  • 3
Razem z #niebieskipasek szukamy fajnych seriali na Netflix. Ma ktoś coś do polecenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oglądaliśmy BoJacka, Nie ma jak w Rodzinie, American Vandal, Skazany na śmierć. Do tego ja oglądałam Riverdale i 13 powodów a on Big Mouth

#netflix #film #seriale
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 01.04.2018, 14:45:57 via Android
  • 4
@KZ00 Napewno Stranger Things, Advanced Carbonite, Orange is the New Black, Breaking Bad i Better Call Saul
  • Odpowiedz
MichailPL
MichailPL 01.04.2018, 18:42:23 via Android
  • 0
@Cukruuu tfu uuu, Carbon xd Jakoś mi Carbonite wlazło do głowy
  • Odpowiedz
MichailPL
MichailPL 27.03.2018, 12:52:26 via Android
  • 2
Eh Mirki, drugi raz prawko u------m na placu. Tak mnie stres zjadł że nie byłem w stanie naciskać sprzęgła. Najgorsze ze jak jeździłem normalnie to wszystko na lajcie, a tu taka cała otoczka egzaminu, wchodzi na człowieka i go przygniata. Musiałem się gdzieś wyżalić :c
#gorzkiezale
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL
Autor
27.03.2018, 13:05:43 via Android
  • 0
@testuje Ruszanie z ręcznego, pierwszy raz to z------m w życiu. Noga mi się tak zaczęła telepac że mi silnik zgasł dwa razy. To miejsce tak przytłacza że magia, jak w życiu się nie stresowalem, jestem w stanie dość dobrze kontrolować tak tutaj to jest dramat.
  • Odpowiedz
MichailPL
MichailPL 18.03.2018, 13:43:23 via Android
  • 1
#pasta

Mircy, mógł by mi ktoś zarzucić pastę o pandach, bo nie mogę jej znaleźć.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p.....a
p.....a
konto usunięte 05.03.2018, 15:36:47
  • 28
Feminizm to walka o równość

Razem to nie komunizm

No nie, wcale. Wczorajsza "manifa" organizowana przez Razem. Ewidentnie pojawiają się chłopcy antifowcy i wszelkiego rodzaju czerwona zaraza
#razem #partiarazem #komunizm #feminizm #neuropa #4konserwy
p.....a - >Feminizm to walka o równość
Razem to nie komunizm
No nie, wcale. Wczorajs...

źródło: comment_ZfLZmLeetxPo6A3g5DFfCSAfVmc2j7pa.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 05.03.2018, 17:33:21 via Android
  • 7
@Szczykawa Ale jak na kilkadziesiąt tysięcy ludzi biorących udział w Marszu Niepodległości pojawi się kilkudziesięciu debili to hurr faszyści naziści zakazać durr.
  • Odpowiedz
akanapka
akanapka
23.02.2018, 05:05:43
  • 41
Wy też śpicie nago?
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 23.02.2018, 09:42:11 via Android
  • 0
@logitech07 mi na siebie samego takiej brakuje, a tu na dwoje ludzi xd
  • Odpowiedz
mrgcypher
mrgcypher
mrgcypher
09.02.2018, 20:21:03 via iOS
  • 120
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 10.02.2018, 00:29:32 via Android
  • 1
@mrgcypher a człowiek z--------a żeby tyle dobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Wisteru
Wisteru
31.01.2018, 07:16:17
  • 2777
Kupiłem bundle od paradoxu i zostało mi kilka gier do #rozdajo . Plusujcie. Bez zielonek. Wylosuje 5 osób. Mirkorandom do 16.

- Magicka 2
- Majesty 2 Collection
- Crusader Kings II + Old Gods DLC
- Pillars of Eternity
- Europa Universalis III Complete
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 31.01.2018, 09:11:40 via Android
  • 0
@Wisteru dej ck ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • Strona 11 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.12.2017

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 04.02.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking