Wpis z mikrobloga

Eh Mirki, drugi raz prawko #!$%@? na placu. Tak mnie stres zjadł że nie byłem w stanie naciskać sprzęgła. Najgorsze ze jak jeździłem normalnie to wszystko na lajcie, a tu taka cała otoczka egzaminu, wchodzi na człowieka i go przygniata. Musiałem się gdzieś wyżalić :c
#gorzkiezale
  • 8
@MichailPL: Weź se kielicha machnij przed egzaminem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio, pomyśl se że jedziesz z instruktorem a że jeździć umiesz jak mniemam to lajtowo pójdzie. Ja sie właśnie zapisać na praktyke, teoria za pierwszym zdana. Z praktyką też tak musi być. Bo nie mam więcej floty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MichailPL: polecam wyjść z założenia, że to zwykła przejażdżka po mieście, obok siedzi dobry znajomy któremu spokojnie chcesz pokazać miasto. Ja tak zdałem za pierwszym razem, mimo że stoczyłem się z górki za pierwszym razem i już w głowie miałem widok wyciągania pieniędzy na kolejny termin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@testuje Ruszanie z ręcznego, pierwszy raz to #!$%@? w życiu. Noga mi się tak zaczęła telepac że mi silnik zgasł dwa razy. To miejsce tak przytłacza że magia, jak w życiu się nie stresowalem, jestem w stanie dość dobrze kontrolować tak tutaj to jest dramat.