Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MichailPL

MichailPL

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 38500
  • Znaleziska 3778
  • Mikroblog 34722
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 22
k.....x
k.....x
konto usunięte 07.11.2018, 04:12:50
  • 315
Ale zawsze kisne z gości co chcą trójkąt z 2 kobietami, ale jak by ich partnerka chciała innego bolca w łóżku to nie XDD.
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 07.11.2018, 06:43:07 via Android
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MichailPL
MichailPL 07.11.2018, 07:37:01 via Android
  • 5
@kszyszteex Ale to dokładnie odnosi się do tego co napisałem. Skoro ani jedna, ani druga osoba nie są komfortowe z takimi rzeczami to odpuszczamy. Jeśli zaś np dziewczyna jest okej i chętna do spróbowania kkm, to nie oznacza automatycznie że muszą spróbować mkm, z którym nie jest okej facet.
  • Odpowiedz

559

Użytkownicy GeForce`ów RTX 2080 Ti skarżą się na szybkie zgony kart

Użytkownicy GeForce`ów RTX 2080 Ti skarżą się na szybkie zgony kart

Na forach (w tym oficjalnym NVIDII) pojawia się coraz więcej niepokojących doniesień o szybko psujących się kartach GeForce RTX 2080 Ti.

pokusof
z
ithardware.pl
dodany: 31.10.2018, 06:34:42
  • 241
  • #
    technologia
  • #
    nvidia
  • #
    komputery
  • #
    kartygraficzne
  • #
    pc
MichailPL
MichailPL 31.10.2018, 18:02:41 via Android
  • 0
@PrawilnyHeniek super chłodzenie w budzie musisz mieć. Mi w grach max 60 stopni dobija. Kompa się czyści

576

Nie chciałbyś tam mieszkać. Oto najbardziej przygnębiające miasto na...

Pokaż treści 18+

Nie chciałbyś tam mieszkać. Oto najbardziej przygnębiające miasto na...

To miasto odcięte od świata, przez znaczną część roku pogrążone w ciemnościach i siarczystych mrozach, z wyjątkowo skażonym powietrzem i pełną przemocy historią. Poznajcie jego tajemnicę i odpowiedzcie na pytanie, czy mimo to chcielibyście tam zamieszkać?

starnak
z
twojapogoda.pl
dodany: 29.10.2018, 10:35:10
  • 165
  • #
    norylsk
  • #
    miasto
  • #
    ponure
  • #
    najgorsze
  • #
    ciekawostki
  • #
    przygnebiajace
MichailPL
MichailPL 30.10.2018, 09:45:17 via Android
  • 6
@apoll mógł byś mi powiedzieć gdzie? Całe życie tu mieszkam i nigdy podobnego nie widziałem?
MichailPL
MichailPL 30.10.2018, 10:00:02 via Android
  • 1
@apoll Może chodzi Ci o hotele. Osiedle pracownicze dla budowniczych Huty Katowice. Aczkolwiek ono się też dość zmieniło, i mimo że blokowiska w lesie, to dość przyjemne teraz.
Javorsky
Javorsky
29.10.2018, 15:30:33
  • 107
Na wykopie panuje przekonanie, że tylko wysocy ludzie mogą cokolwiek osiągnąć i być brani na poważnie. Ile masz wzrostu i jak się z tym czujesz (napisz w komentarzu)? Oczywiście daj też plusa (+) dla zasięgu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodaje jeszcze raz, bo poprzednią ankietę zjeb**em xD #glupiewykopowezabawy

#ankieta #wzrost #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki

Ile masz wzrostu?

  • poniżej 160 2.2% (73)
  • 160 - 170 cm 8.4% (280)
  • 171 - 180 cm 36.1% (1201)
  • 181 - 190 cm 40.8% (1360)
  • 191 - 200 cm 10.5% (348)
  • powyżej 200 cm 2.0% (68)

Oddanych głosów: 3330

  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 29.10.2018, 20:02:30 via Android
  • 0
Równe 200cm. Czuję się z tym bardzo fajnie. Wszędzie sięgam, widzę ponad innych. W autobusie czy na koncertach nie muszę wąhac pach.
  • Odpowiedz
MichailPL
MichailPL 30.09.2018, 19:41:33
  • 3
#pomocy#glupiepytanie

Mirki, od kilku dni nie mogę zalogować się na wykop apce. Konto mam połączone przez fb, i jedyne co mi się robi to informacja że błędny login. Ktoś coś?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bernan
Bernan
25.09.2018, 04:53:04
  • 78
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 25.09.2018, 07:53:12 via Android
  • 0
@alexaandriach 18, chłodno? Wtf, to lato jest już takie ciepłe.
  • Odpowiedz
MichailPL
MichailPL 25.09.2018, 07:56:19 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
JWN424
JWN424
23.08.2018, 00:32:25 via Android
  • 3599
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 23.08.2018, 04:06:29 via Android
  • 6
@JWN424 pff, 49 hir. Nic nie da się znaleźć xd
  • Odpowiedz
dualski
dualski
17.08.2018, 12:13:59 via Android
  • 1878
Taka sytuacja dziś w pracy. Klient przyszedł po obejme rury wydechowej, znał tylko jej obwód, a w naszym systemie się szuka po średnicy. No i trach, nikt nie wie jak teraz to znaleźć. A ja se biorę kartkę, przekształcam wzór na obwód koła 2piR tak żeby mi wyszło R czyli d/2pi, robię to wszystko na głos, podaję im tą średnicę, podnosze głowę i aż się zaśmiałem na głos bo patrzyli jak na
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 17.08.2018, 16:23:56 via Android
  • 32
@Morit No rzeczywiście, bo przez ostatnie kilka stuleci, a nawet tysiącleci istnienia człowieka to każdy te wzory z palcem w dupie znał. Co za czasy, hańba i wstyd(✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
kijanka23
kijanka23
08.08.2018, 11:51:02
  • 434
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 08.08.2018, 17:34:12 via Android
  • 1
@kijanka23 Przecież na dowód może polecieć innym samolotem xD To nie jest drugi koniec świata, tylko Chorwacja. Da się tam w dwa dni dojechać autem.
  • Odpowiedz
MichailPL
MichailPL 08.08.2018, 18:14:55 via Android
  • 0
@kijanka23 Wraca do domu, rezerwuje lot na jutro i przylatuje do ciebie.
  • Odpowiedz
MichailPL
MichailPL 08.08.2018, 18:20:00 via Android
  • 1
@kijanka23 Jezu. Czytaj. Niech wróci do domu, weźmie dowód i auto i do ciebie przyjedzie albo zarezerwuje kolejny lot i przyleci.
  • Odpowiedz
C.....a
C.....a
konto usunięte 03.08.2018, 22:21:48
  • 1519
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 03.08.2018, 23:58:11 via Android
  • 5
@Czachaaa Panie OP, wolaj jak już to zrobisz. Chociaż opis sytuacji, a jak się da to i filmik. Fajnie się zapowiada (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
rzep
rzep
01.08.2018, 12:20:59
  • 4441
Wpis Ambasady Niemiec w Polsce:

#neuropa #polska #powstaniewarszawskie
rzep - Wpis Ambasady Niemiec w Polsce:

#neuropa #polska #powstaniewarszawskie

źródło: comment_WMdTWV6fIV2kRqvjPU7LNHXy8HmiluOl.jpg

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 01.08.2018, 16:33:23 via Android
  • 51
@rzep Jezu. Zagraniczna ambasada ma więcej rigczu niż połowa wykopkow.
  • Odpowiedz
bohlen
bohlen
01.08.2018, 14:36:10 via iOS
  • 238
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 01.08.2018, 15:07:27 via Android
  • 17
@gnomos Nie, nie było by napadu gdyby Niemcy nie napadli. To tak jak by oskarżać zgwałconą dziewczynę że została zgwałcona i miała celność się bronić.
  • Odpowiedz
Michael_Scott
Michael_Scott
26.07.2018, 03:58:27
  • 122
ayyyyy nuuuuu i v damkie
Michael_Scott - ayyyyy nuuuuu i v damkie

źródło: comment_nHuDR5jvfUyvOiXbwm7rFzNSDrVGcDqP.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 26.07.2018, 07:06:17 via Android
  • 0
@Michael_Scott Join DUTY now!
  • Odpowiedz
Spierdox01
Spierdox01
20.07.2018, 12:35:21 via Android
  • 711
#heheszki #stalker #cheekibreeki
Spierdox01 - #heheszki #stalker #cheekibreeki

źródło: comment_O2AjzBNdgkiTynw2lBF8EQMkeyTuFeCU.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 20.07.2018, 15:20:41 via Android
  • 7
@Spierdox01 w żadnej grze się nie boję tak jak w podziemiach w Stalkerze. Klimat robi swoje.
  • Odpowiedz
adibeat
adibeat
12.07.2018, 06:43:32
  • 49
#mirkokosmos #kosmos #eksploracjakomosu

Plakat propagandowy ZSRR "SŁAWA, Sowiecki Naród, pionierzy kosmosu" (lub jego odmiana), na materiale oznaczenia statków Wostok 1,2,3 oraz 4, zatem zakładam rok powstania na 1962.

#ciekawostka

Oznaczenia
adibeat - #mirkokosmos #kosmos #eksploracjakomosu 

Plakat propagandowy ZSRR "SŁAWA...

źródło: comment_r56hq7SEoXFNh2G4U4dGrW3US3rKcLK7.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichailPL
MichailPL 12.07.2018, 07:37:02
  • 1
@adibeat: Ale bym taki chciał ;c
  • Odpowiedz
MichailPL
MichailPL 16.06.2018, 17:25:56 via Android
  • 1
# mecz na czarno i puste gorące ehh. I co ja mam robić :/

#gorzkiezale#gownowpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • Strona 10 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.12.2017

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 04.02.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking