Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MatisBey
MatisBey

MatisBey

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7273
  • Znaleziska 2532
  • Mikroblog 4741
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9
kali84
kali84
18.04.2017, 05:46:21
  • 2
Poproszę Was Mirki o poradę. Szukam dobrych karcianek, które świetnie spisywać się będą przy opcji gry we dwie osoby. Maksymalna ilość graczy nie jest istotna. Ważne jest dla mnie, żeby to były gry szybkie, partia powinna zajmować ~20 minut, jednak nie chodzi mi tutaj o gry imprezowe.
Obecnie z tego typu gier mam "Poprzez wieki" oraz "List miłosny".
Macie jakieś propozycje?

#karcianki #grykarciane #grybezpradu #grydladwojga
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatisBey
MatisBey
MatisBey 18.04.2017, 05:48:34
  • 3
@kali84: splendor, pojedynek 7 cudow swiata
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey 09.04.2017, 17:19:11
  • 2
Mircy z #uk
do piątku potrzebuję mieszkanie znaleźć. jestem w Scunthorpe z #rozowypasek i chcemy mieszkać sami. czy ktoś z was wie może gdzie i jak najlepiej szukać?
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
09.04.2017, 17:56:06
  • 0
@scobos: mamy się gdzie zatrzymać ale chcemy jak najszybciej sami :-)
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
09.04.2017, 17:58:48
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
09.04.2017, 18:00:29
  • 0
@scobos: dziś pozamykane. jutro z rana o 7 rozmowa a potem trzeba bedzie
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
09.04.2017, 18:07:30
  • 0
@scobos: dziękujemy
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
09.04.2017, 18:12:55
  • 1
ja zaczynam jutro (od rozmowy) ale nie przewiduję, by mnie nie przyjęli a różowy za 2 tygodnie ma mieć. wiec z Barnsley troszkę za daleko. po za tym zależy nam na samodzielnym mieszkanku.
Ale dziękuję ci za propozycję
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
09.04.2017, 20:44:45
  • 3
@piwniczak: bo mamy ponad 30 lat, nie jesteśmy tu pierwszy raz. mamy samochod i kapitał, żeby nie mieszkać z innymi a po za tym co to za tekst o burżujstwie hehehe własne mieszkanie to burżujstwo? chłopok opanuj się.
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
09.04.2017, 20:45:19
  • 0
@dob3k: dzięki ale nie skorzystamy :-)
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
16.04.2017, 21:08:03
  • 0
niestety nie. cały czas szukamy i korzystamy z gościnności ludzi. Ich znajomi byli dziś i powiedzieli, że postarają się nam pomóc w temacie. A co z tego wyjdzie? zobaczymy.
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
16.04.2017, 21:22:57
  • 0
@scunnydyjek: czemu pytasz?
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
16.04.2017, 21:37:12
  • 0
@scunnydyjek: na s4s nie. a w polskim były tylko pokoje. na s4s poszukam. nie znałem. dziękuję
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
16.04.2017, 21:40:50
  • 0
@scunnydyjek: jak wpisałem stuff 4 sale scunthorpe to mnie na gumtree odsyła. a tam znalazłem dużo, ale same agencje - formalności 2 - 3 tygodnie + referencje + stała praca. pracę zaczynam we wtorek, a moja luba nie wiadomo jeszcze kiedy. Pytamy ludzi o prywatnych landlordów.
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
16.04.2017, 21:44:24
  • 0
@scunnydyjek: : znasz może jakiś LL z którymi się idzie dogadać? chodzi nam o małe mieszkano z własną kuchnią, chcemy być sami. albo mały domek. referencje mamy od rodziny angielskiej, ale tylko jedne.
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
16.04.2017, 21:46:37
  • 0
@scunnydyjek: gadałem z nim, ale nie miał nic dla nas. proponował duży dom na Ashby czy jakoś tak za 550 ale to dla nas za duży dom. powiedział, że jak coś będzie miał, to się odezwie do mnie
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
16.04.2017, 21:47:49
  • 0
@scunnydyjek: Dzięki Mirku. na pewno kojarzysz - Wren Kitchen
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
16.04.2017, 21:50:42
  • 0
@scunnydyjek: dziękujemy. Na szczęście ludzie u których się zatrzymaliśmy nas nie wyganiają.
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
16.04.2017, 21:52:27
  • 0
@scunnydyjek: a taka cena jest ok. ustaliliśmy, ze do 500. wiadomo, plus Council Tax i inne opłaty
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
16.04.2017, 21:53:00
  • 0
@scunnydyjek: warehouse operative.
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
16.04.2017, 21:55:23
  • 0
@scunnydyjek: spoko heheehe na 4 mam być u Valdasa. ale poza tym nic więcej nie wiem
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
16.04.2017, 21:58:23
  • 0
na razie nie. packing. ale mam uprawnienia i chcę się zakręcić
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
16.04.2017, 22:09:01
  • 0
@scunnydyjek: mam nadzieję. Pozdrawiam i do wtorku.
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey 09.04.2017, 17:11:42
  • 1
Czy jakiś Mireczek znajduje się w #scunthorpe i orientuje się, gdzie mogę znaleźć samodzielne małe mieszkanko?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatisBey
MatisBey
MatisBey 08.04.2017, 05:46:26
  • 1
Mireczki, potrzebuje informacji na temate pre paid w #niemcy. Za niedlugo przekraczam granice a potrzebuje gpsa. Jaka opcja najtansza? Dziekuje z gory za odpowoedz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
08.04.2017, 06:07:25
  • 0
@Cesarz_Polski: nie chodzilo o mape, tylko o operatora z niemiec. Musze kupic karte by miec internet. Ale dzieki. Where we go znam
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey 07.04.2017, 17:31:06
  • 1
#swiecko Czołem Mircy. Czy znacie jakieś tanie noclegi w okolicach Święcka? Dotrę tam z źoną ok północy. Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....k
a.....k
konto usunięte 07.04.2017, 17:39:11
  • 1
@MatisBey:
W Słubicach masz sporo
  • Odpowiedz
Rosderf
Rosderf
06.04.2017, 22:08:01
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatisBey
MatisBey
MatisBey 06.04.2017, 22:42:46
  • 0
@Rosderf: śmieszy. fakt. mam to w katalogu niiiiiiiiii. a trzymam tam właśnie tego typu syfy - które jednak śmieszą
  • Odpowiedz
Munchhausen
Munchhausen
03.04.2017, 10:23:12
  • 7
#gryplanszowe #grybezpradu #planszowki
"Dawno nie graliśmy w 7 cudów: Pojedynek" - mówiła. "Będzie fajnie mówiła" - mówiła.... Cóż, szybko nie będzie chciała zagrać ponownie... Ale muszę przyznać, że udało mi się podebrać wszystkie sensowne surowce, a potem dostałem jeszcze ten zielony żeton, dzięki któremu zgarniałem kasę za surowce, który musiał kupować przeciwnik. Jak to mówi młodzież: masakracja. Ale potem różowy złoił mnie bez litości w
Munchhausen - #gryplanszowe #grybezpradu #planszowki
"Dawno nie graliśmy w 7 cudów: ...

źródło: comment_8ILQPR8lNBZfMAETiZtUV0ooti278hmR.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatisBey
MatisBey
MatisBey 03.04.2017, 11:50:48
  • 1
@Munchhausen: mam obie gry :-) Splendorek jest super.
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey 31.03.2017, 14:06:29
  • 3
Mireczki z #oxford #uk mam pytanie. W czwartek wyjeżdżam z Polski, a w Niedziele zaczynam prace. Czy znacie może jakąś tanią noclegownie albo jakieś rodziny Anglików u których można się zatrzymać na parę dni? Jedziemy z narzeczoną i chcemy na miejscu wynająć mieszkanie, ale wiadomo, że pierwszego dnia się nie uda. Bardzo proszę o pomoc.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirkomil
Mirkomil
31.03.2017, 14:17:41 via Android
  • 2
@MatisBey airbnb
  • Odpowiedz
b.....a
b.....a
konto usunięte 31.03.2017, 14:23:17
  • 2
@MatisBey: https://www.facebook.com/Oksford/?ref=ts&fref=ts

https://www.facebook.com/Polacy-w-Oxford-355968111210266/?ref=ts&fref=ts
  • Odpowiedz
nicari
nicari
30.03.2017, 06:46:01 via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatisBey
MatisBey
MatisBey 30.03.2017, 08:36:14
  • 0
@nicari: czosnek trzeba zagryźć natką pietruszki. smrodek będzie zneutralizowany. małso z czosnkiem i natką pietruszki. spróbujcie i podziękujcie
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey 29.03.2017, 21:36:41
  • 1
najgorsza rasa na świecie?
Rumużyd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LajfIsBjutiful
LajfIsBjutiful
26.03.2017, 10:42:47
  • 17
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatisBey
MatisBey
MatisBey 26.03.2017, 11:30:13
  • 0
@LajfIsBjutiful: civ6
  • Odpowiedz

1775

Zmarł dziennikarz sportowy Paweł Zarzeczny

Dzień po 500. odcinku One Man Show, nad ranem zmarł Paweł Zarzeczny. Jak potwierdza dziennikarz Weszło.com: “Niestety to prawda. Paweł Zarzeczny nie żyje, rano zatrzymała się akcja serca. Informacja o pogrzebie w przyszłym tygodniu.”

splndid
z
twitter.com
dodany: 25.03.2017, 11:48:29
  • 187
  • #
    sport
  • #
    pilkanozna
MatisBey
MatisBey
MatisBey 25.03.2017, 14:26:48
  • 1
Nie zawsze się z nim zgadzałem. Szacunek miałem zawsze. Tak na prawdę to był jedynym, którego szanowałem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

638

Dr. Hackenbush - Jebał cię pies

Pokaż treści 18+

Dr. Hackenbush - Jebał cię pies

Piosenki zakazane z młodości pokolenia lat 70 i 80. Te kawałki przegrywało się na kasetę po kryjomu z dziesiątej kopii od znajomych. Ale jakość nie była istotna. Kto wtedy znał Dr. Hackenbusha ten był poinformowany. Nie jeden rózowy pasek dało się wtedy wyrwać za taką kasetę.

Big_Kahuna
z
youtube.com
dodany: 10.03.2017, 00:21:58
  • 150
  • #
    rozrywka
  • #
    polska
  • #
    muzyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    rock
  • #
    gimbynieznajo
MatisBey
MatisBey
MatisBey 10.03.2017, 18:59:46
  • 3
Oj klasyk. Chowało się kasetę przed rodzicami hehehe a jak kiedyś na dyskotece na koloniach kolega to puścił to "facetka" połamała nam kasete
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MatisBey
MatisBey
MatisBey 10.03.2017, 19:01:44
  • 3
@Grendal: jedna z pierwszych piosenek które zagrałem na gitarze. na jednej strunie. Ale duma była na maxa.

12

Pieseł i oswojony liseł :)

Pieseł i oswojony liseł :)

Ciekawa para domowych zwierzaczków :)

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 22.02.2017, 18:23:16
  • 8
  • #
    zwierzaczki
  • #
    zwierzeta
  • #
    pies
  • #
    lisek
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    ciekawostki
MatisBey
MatisBey
MatisBey 22.02.2017, 21:36:13
  • 0
@Zaybatzu: ale pies i lis są podobne a kangur ma się nijak. a tygryseł jest spoko

43

Co ocenzurowali w "Seksmisji"?

Pokaż treści 18+

Co ocenzurowali w "Seksmisji"?

Czego nie pokazali nam w Seksmisji!? Widziałeś oryginalną, nieocenzurowaną wersję filmu? Pierwotna forma kultowej produkcji była o trzy minuty dłuższa niż to, co finalnie obejrzeli widzowie w kinach. Dlaczego?

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 20.02.2017, 16:05:58
  • 16
  • #
    polska
  • #
    kino
  • #
    ciekawostki
  • #
    film
  • #
    rozrywka
  • #
    kultura
MatisBey
MatisBey
MatisBey 20.02.2017, 17:48:20
  • 22
zakop. miało być o tym co wycięli a nie jakieś pierdoły
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MatisBey
MatisBey
MatisBey 20.02.2017, 07:27:42
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatisBey
MatisBey
MatisBey
Autor
20.02.2017, 07:39:15
  • 0
hehehe to też fakt. Zawsze toć jakiś pozytyw.
  • Odpowiedz
rancosster
rancosster
19.02.2017, 13:21:46
  • 11
Co to za zwierze?

#wtf #heheszki
rancosster - Co to za zwierze?

#wtf #heheszki

źródło: comment_DCIc9PoHcXcMxz8EdDhiY8RPFr2GxULU.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatisBey
MatisBey
MatisBey 19.02.2017, 14:57:02
  • 0
@rancosster: Andrzej Dołecki
  • Odpowiedz
MatisBey
MatisBey
MatisBey 15.02.2017, 23:05:48
  • 2
który to Mirek polecił prof. Wolniewicza na przyspieszeniu słuchać? 1.25 - fakt jest taki, że przyznaję rację - jest spoko. prof. jakby młodszy ze 20 lat hehehehe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 7 z 11
  • >
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.08.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking