Ze wstępnych wyliczeń wychodzi, ze taniej mi by było podgrzewać wodę prądem w czasie rzeczywistym niż lać ciepłą wodę z sieci
Teraz się myłem, kąpiel + mycie zębów zużyłem 124L ciepłej wody.
Litr ciepłej wody kosztuje 3gr.
Czyli kosztowało mnie to 3.72zł
Teraz się myłem, kąpiel + mycie zębów zużyłem 124L ciepłej wody.
Litr ciepłej wody kosztuje 3gr.
Czyli kosztowało mnie to 3.72zł











-schudłem 30kg
-po ~7 latach wyszedłem oficjalnie ze zdiagnozowanej #depresja
-udało mi się pokonać nałóg jarania zioła(5msc kompletny off, w peaku który miał miejsce w zeszłym roku jarałem 100g/msc)
-rzuciłem szlugi(2 msc off, nawet wczorajsze alkoholizowanie nie sprawiło że zachciało mi się jarać
300/1200=0.25
czyli wychodzi około 25gr za gram
jak pod prądem to uuu...lekką ręką 19kW dziennie. średnia cena