Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko117
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Macuga_

Macuga_

Dołączył 1 rok i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8071
  • Znaleziska 187
  • Mikroblog 7884
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 4
Macuga_
Macuga_ 09.06.2026, 16:06:14
  • 8
#przegryw idę się kąpać, sam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_Tutaj
Jestem_Tutaj
09.06.2026, 16:06:37 via Android
  • 2

Komentarz usunięty przez autora

Netanstachu
Netanstachu
09.06.2026, 16:08:55 via Android
  • 3
@Macuga_: fajnych baniek i pianki
  • Odpowiedz
fried-monk
fried-monk
09.06.2026, 15:47:01
  • 56
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macuga_
Macuga_ 09.06.2026, 16:02:06 via Wykop
  • 48
@fried-monk: wyglądają na 35
  • Odpowiedz
225949100_224848801
225949100_224848801
09.06.2026, 09:31:47
  • 37
Ulubione słowo u mnie w kolchozie to „ogarniesz?” i oznacza ono nawalenie obowiązków na ciebie które nawet nie powinny cię obchodzić. Strasznie kojarzy mi się z Gierkowym „towarzyszu pomożecie”

#przegryw
225949100_224848801 - Ulubione słowo u mnie w kolchozie to „ogarniesz?” i oznacza ono...

źródło: IMG_4191

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macuga_
Macuga_ 09.06.2026, 09:36:03 via Wykop
  • 16
@225949100_224848801: jak ogarniesz to będziesz już to robił cały czas, oczywiście więcej kasy nie dostaniesz
  • Odpowiedz
Macuga_
Macuga_ 09.06.2026, 10:17:57 via Wykop
  • 8
@225949100_224848801: wtedy musisz bardzo się pilnować aby nie pokazać żadnych swoich dodatkowych umiejętności, jak dają Ci coś nowego do zrobienia to musisz to s--------ć koncertowo.
  • Odpowiedz
Macuga_
Macuga_ 09.06.2026, 09:34:29
  • 7
#przegryw ja nigdy nie był z innym chuopem na pączkach z babą też nie był
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

staryhuop0
staryhuop0
09.06.2026, 09:40:40 via Wykop
  • 2
@Macuga_:
A z pieskiem abo kotkiem?
  • Odpowiedz
n0spRezydenta
n0spRezydenta
09.06.2026, 06:27:24
  • 11
#przegryw leżę sobie nad jeziorem a jeszcze dwa tygodnie temu o tej porze musiałem słuchać w kolchozie "eee" "yyy" "eyeeyeyeeye" "aeaeeae"
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macuga_
Macuga_ 09.06.2026, 06:30:40 via Wykop
  • 3
@n0spRezydenta: chuop leży i pierdzi pod siebie
  • Odpowiedz
Synco
Synco
09.06.2026, 06:00:26
  • 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macuga_
Macuga_ 09.06.2026, 06:05:22 via Wykop
  • 22
@Synco: chciały równouprawnienia i się okazało że do roboty trzeba chodzić jak się nie jest top model i dupą się nie zarobi, stąd całą frustracja.
  • Odpowiedz
Macuga_
Macuga_ 08.06.2026, 22:14:55
  • 12
#przegryw wtorek, jeszcze 4 dni wytrzymać.
Macuga_ - #przegryw wtorek, jeszcze 4 dni wytrzymać.

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matixrr
matixrr
08.06.2026, 22:31:35 via Wykop
  • 3
@Macuga_: panie doktorze, z moim motorem wszystko ok?
  • Odpowiedz

419

Polacy pracują jedni z najdłużej w Europie. To nie powód do dumy

Polacy pracują jedni z najdłużej w Europie. To nie powód do dumy

Polska zajmuje 5 miejsce w UE pod względem długości tygodnia pracy, czyli średnio 38 godzin, a dla samozatrudnionych jeszcze dłużej. Czyli co tracimy tracimy przez fikcyjne samozatrudnienie, niskie płace wymuszające dłuższą pracę i słabość PIP

minister-danych-z-d
z
relacje.news
dodany: 07.06.2026, 13:01:22
  • 113
  • #
    rynekpracy
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    ciekawostki
Macuga_
Macuga_ 08.06.2026, 13:39:18 via Wykop
  • 1
@kpv15: słynne żarty prowadzących, jeszcze nigdy żaden zart w radiu mnie nie rozbawił, niewiem jakiego typu ludzi tam zatruniają.
tomwick55
tomwick55
08.06.2026, 12:58:33
  • 19
Obiad dla chuopa - na pierwsze zupa chłodnik z jajkiem, a na drugie makaron z truskawkami

#przegryw #obiadove #jedzenie #jedzzwykopem #polskiedomy
tomwick55 - Obiad dla chuopa - na pierwsze zupa chłodnik z jajkiem, a na drugie makar...

źródło: 1000032324

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macuga_
Macuga_ 08.06.2026, 13:02:33 via Wykop
  • 6
@tomwick55: Ty kucharz
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
08.06.2026, 11:59:39
  • 400
czemu starsi ludzie mają zawsze taki z-----y styl pisania jakby właśnie dostali udaru? xd
#przegryw #s----------e
GoldenJanusz - czemu starsi ludzie mają zawsze taki z-----y styl pisania jakby właśni...

źródło: 1000034569

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macuga_
Macuga_ 08.06.2026, 12:04:18 via Wykop
  • 48
@GoldenJanusz: taki se kiedyś wystarczał do życia. Kiedyś prawie nic nie trzeba było ogarniać. Jak nauczył się człowiek klepać garnki to tak mógł klepać do emerytury. Dzisiaj co dwa/trzy lata pracujesz w innej branży a Janusz oczekuje ze zatrudnia specjalistę od wszystkiego.
  • Odpowiedz
stary_grat
stary_grat
08.06.2026, 11:28:22
  • 3
a taka by wystarczyla byle gotowala i sprzatala? #przegryw
stary_grat - a taka by wystarczyla byle gotowala i sprzatala? #przegryw

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macuga_
Macuga_ 08.06.2026, 11:31:37 via Wykop
  • 0
@stary_grat: stara pudernica
  • Odpowiedz

491

Tragiczny finał wypadku w Ząbkach. Nie żyje jeden z mężczyzn podróżujących Audi

Tragiczny finał wypadku w Ząbkach. Nie żyje jeden z mężczyzn podróżujących Audi

Jedna osoba nie żyje, a dwie kolejne pozostają w stanie krytycznym po tragicznym wypadku, do którego doszło wieczorem w Ząbkach.

Grazyna_z_tuszyna
z
miejskireporter.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:10
  • 341
  • #
    piratdrogowy
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    samochody
  • #
    cudzoziemcy
Macuga_
Macuga_ 08.06.2026, 07:51:03 via Wykop
  • 2
@mkarweta: jechała husaria

970

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 726
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
Macuga_
Macuga_ 08.06.2026, 06:18:22 via Wykop
  • 68
@zychtomasz: a ty synuś zostań tu z nami na wsi. My Julce kupimy mieszkanie w wojewódzkim a ty odziedziczysz gospodarkę i 2 krowy w wieku 50 lat i się będziesz nami opiekował.
Macuga_
Macuga_ 08.06.2026, 06:04:26
  • 12
#ufo niema obecnie już możliwości aby ludzie uwierzyli w jakikolwiek film z latającym spodkiem. Mogli udostępniać 10 lat temu przed erą AI. Teraz to to już muszą ufoka na żywo pokazać.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Recovery1994
Recovery1994
Recovery1994
08.06.2026, 06:28:15 via Wykop
  • 4
Trafnie, widzę po swoim przykładzie. Praktycznie wszystkie nagrania, które mnie zaskoczyły jakoś pozytywnie (wzbudziły zainteresowanie lub ciekawość) okazały się AI slopem, ale takim w miarę realistycznym, bo raczej bez problemu wyłapuję treści AI. Absolutnie nie jestem w stanie uwierzyć w nic, co zobaczę na necie.
  • Odpowiedz
LuznaPusi
LuznaPusi
08.06.2026, 06:38:39 via Wypiek
  • 5
@Macuga_ nawet przed ai ciężko było uwierzyć, że to kosmici xd
  • Odpowiedz
antistar1
antistar1
08.06.2026, 04:30:10
  • 12
#przegryw #przegryw30plus
Chłopaki, ja już w drodze do kołchozu. Oczywiście autobusem, ponieważ nie mam auta ani prawa jazdy.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macuga_
Macuga_ 08.06.2026, 04:36:20 via Wykop
  • 1
@antistar1: niema niczego
  • Odpowiedz
Jestem_Tutaj
Jestem_Tutaj
07.06.2026, 19:25:08
  • 12
Suty mi obrosły włosami.
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macuga_
Macuga_ 07.06.2026, 19:46:15 via Wykop
  • 1
@Jestem_Tutaj: mi jakieś 15 lat temu
  • Odpowiedz
Macuga_
Macuga_ 06.06.2026, 06:58:07
  • 3
#przegryw rwią nogi nie mogę wstać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dinkozaur30
Dinkozaur30
05.06.2026, 06:12:28
  • 4
Najlepiej siedzieć w pracy z byłymi wojskowymi. Potrafią się dostosować i od razu widzą że ktoś nie lubi gadać. Chyba dlatego że mają już doświadczenie z przebywaniem wśród różnych typów ludzi.
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macuga_
Macuga_ 05.06.2026, 06:16:26 via Wykop
  • 0
@Dinkozaur30: jak w wojsku każdy taki sam jest, na tym to przecież polega.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 27
  • Strona 3 z 27
  • >

Macuga

  • Umysł mam twardy jak łokcie, więc mnie za to nie kopcie.

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 26.05.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 31.12.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking