#ufo niema obecnie już możliwości aby ludzie uwierzyli w jakikolwiek film z latającym spodkiem. Mogli udostępniać 10 lat temu przed erą AI. Teraz to to już muszą ufoka na żywo pokazać.
Trafnie, widzę po swoim przykładzie. Praktycznie wszystkie nagrania, które mnie zaskoczyły jakoś pozytywnie (wzbudziły zainteresowanie lub ciekawość) okazały się AI slopem, ale takim w miarę realistycznym, bo raczej bez problemu wyłapuję treści AI. Absolutnie nie jestem w stanie uwierzyć w nic, co zobaczę na necie.