Chciałem zacząc z kumplem tibijska przygode od nowa, ja powracajacy doswiadczony gracz, on nowy,cos tam wie. Na jakim serwerze najlepiej zaczac zeby nie swiecil pustkami? Optional pvp #tibia
@FifaUefa: nadora tylko dla premium, a wydawanie kasy na start raczej go nei zachęci. Skonczylo sie tak ze zaczalem grac na enzodus bo maly rejt, duzo ludzi i darmowe premium
@mfmodeler @turok2016 Mam nadzieje ze wszystko bedzie smigac, zamowilem jednak przez morele po namowach kolegów, wykupilem dodadtkowo za dyszke dodatkowe 30dni do reklamacji, co do kuriera to wiem jak to wyglada bo sam pracuje jako kurier xD oby tylko to nie była poczta albo dpd. Co do składania to umiem zrobić to samemu tylko raz ze jestem leniwy, czasami mam 2 lewe ręce no i boje się że cos u-------e
@noelus: nawet juz sie tych odpowiedzi nie da zobaczyc.Kilka razy przeklikałem dalej, dalej i potem wyskakuje takie coś. Nie neguje ze takie cos nie mialo miejsca bo widziałem to wcześniej.
urwa nawet nie wyobrażałam sobie momentu jak kończę 26 lat, przedtem wyobrażałam sobie co będzie tylko jak będę miała do 25 lat a tu zaraz kończe 26 lat i nie widzę gruntu pod nogami help przecież ja jestem jeszcze mentalnie w gimbazie ;_;
Przypomniałem sobie jedną historię która skręca mnie z nerwów jak sobie o niej przypominam.
W 2 lub 3 klasie podstawówki (pod koniec lat 90) poszliśmy w zimie na dwór, a nauczycielka rozpisała zawody o to kto zbuduje najładniejszy zamek ze śniegu – chłopaki czy dziewczyny. My jak to chłopaki zabraliśmy się z werwą do działania i nawet jak na swój wiek potrafiliśmy ładnie współpracować. Zbudowaliśmy super zamek, z wieżami, bramami, mostami i nawet
#harrypotter
źródło: comment_1653076491CQRPN1biwApg7j0fwmtH9r.jpg
Pobierzedit: bylo to okolo 7 lat temu