Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. Chciałem zamówić #pc przez internet (nie gotowiec, tylko składany) ale jedyne opcje jakie znam to morele i xkom. Trochę się o nich naczytałem,że lecą w #!$%@? z komponentami i jest problem ze zwrotem pieniędzy/reklamacjami a znajomy który prowadzi sklep komputerowy zapytany o opinie co o tym sądzi stwierdził że jedyne co może powiedzieć to to że klienci co zamawiają z morele przychodzą do nich z prośba o pomoc xD Znacie może jakieś zaufane strony lub firmy w #poznan gdzie można zamówić u nich części i zapłacić za usługę złożenia pc?
https://www.morele.net/kategoria/dyski-ssd-518/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&configId=914817
Chciałem zamówić taki zestaw, dyski ssd i hdd mam swoje.Z góry dzięki za pomoc( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@Macrin: Kup części na allegro i złóż go sam teraz to naprawdę jest proste. Trzeba tylko sprawdzić na stronce bottleneck żeby prawidłowo dobrać komponenty. A na stronie bequiet wyliczysz jaki zasilacz dobrać do danego sprzętu.
@Macrin: właśnie chyba główny powód, że są problemy ze składakami to taki, że są składane i przychodzą w całości.
Wtedy sklep może włożyć części po zwrocie bo i tak tego nie zweryfikujesz no i w czasie transportu jak paczka lata to może się coś odłączyć, urwać albo inne takie historie bo nikt z tymi paczkami się nie bawi w sortowniach.
Zamów części i sam złóż, nie jest to trudne, poradnik na
@mfmodeler @turok2016 Mam nadzieje ze wszystko bedzie smigac, zamowilem jednak przez morele po namowach kolegów, wykupilem dodadtkowo za dyszke dodatkowe 30dni do reklamacji, co do kuriera to wiem jak to wyglada bo sam pracuje jako kurier xD oby tylko to nie była poczta albo dpd. Co do składania to umiem zrobić to samemu tylko raz ze jestem leniwy, czasami mam 2 lewe ręce no i boje się że cos #!$%@? podczas montazu