Panowie konsola Xbox leżała prawie dwa lata nieużywana i chciałem w coś pyknąć. Nie śledziłem rynku gierek ale szukam czegoś na dłużej. Ostatnie co przeszedłem z przyjemnością to cp2077, rdr2, Harrego, frostpunk, zelda. Widziałem gameplay kingdom deliv. Ale jakoś boję się tej walki na miecze. Polećcie jakiś fajny tytuł:) #xboxseriesx #konsole #gry #xbox #rdr2 #cyberpunk2077
@kotbezbuta Oblivion remaster polecam wszystkim dzieciom ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°) bawię się tak dobrze jak no prawie 20 lat temu( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
#chwalesie wymieniłam sobie sama linki hamulcowe w rowerze i łańcuch :D co roku po zimie za przegląd i wymianę takich głupot, i regulacje mnie kasowali 500 zł w serwisach rowerowych. a że teraz odkładam każdy grosz, to stwierdziłam, że spróbuję sama. kosztowało mnie to 50 zł za części i trochę czasu (jakieś 2,5h, jak na 1 raz to chyba spoko, następny raz będę już wiedzieć co i jak). W serwisach
Ziomki i ziomalki ile mogę krzyczeć za series x 1tb czarny z pudełkiem bez padow I juz po gwarancji ale śmiga elegancko? #xbox #microsoft #xboxseriesx #konsole #gamepass
No to trzeci papatonik na trzeciego maja, a co! (ʘ‿ʘ) Tym razem w wydaniu górskim, bo jestem w moim ukochanym Makowie Podhalańskim. Zaliczone 400m w górę, cudna pogoda i widoki wszystko zrekompensowały (。◕‿‿
Moja Mirabelka jedzie sobie pociągiem, zaraz obok siedzi jakiś hipis od którego śmierdzi czosnkiem i potem, dziadki siedzenie dalej dają kiełbasą. Chwilę później dziadek wyciąga telefon i gada na głośniku. Teraz emeryci wyciągneli kiełbe i sobie szamią. Czy ludzie nie wiedzą jak zachować się w pociągu, chociaż umyć się przed podróżą?
✨️ Obserwuj #mirkoanonim Dramat. Zgodnie z radami niektórych odpuściłem w święta wielkanocne trzymanie kcal, makro, białko i kreatynę. Efekt? Dzisiaj spadki na 3/3 ćwiczeń (!), w lustrze chyba też mniejszy jestem, waga też słabo. Chce mi się płakać, jak szybko odbudować formę? Ile potrwa powrót? #silownia #dieta #mikrokoksy #mirkokoksy
Kiedyś to się symulowalo chorobę i nie szło się do szkoły, można było się wyspać, pograć w gierki, nie męczyć się z tymi wszystkimi ludźmi. A teraz? Teraz to trzeba wstawać, iść robić na Pana Janusza Chrystusowego, zbawiciela mego, męczennika polskiego do biznesu dokładającego
Polećcie jakiś fajny tytuł:)
#xboxseriesx #konsole #gry #xbox #rdr2 #cyberpunk2077