Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Luccek

Luccek

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6689
  • Znaleziska 45
  • Mikroblog 6644
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 57
kotbezbuta
kotbezbuta
17.05.2025, 14:04:07
  • 1
Panowie konsola Xbox leżała prawie dwa lata nieużywana i chciałem w coś pyknąć. Nie śledziłem rynku gierek ale szukam czegoś na dłużej. Ostatnie co przeszedłem z przyjemnością to cp2077, rdr2, Harrego, frostpunk, zelda. Widziałem gameplay kingdom deliv. Ale jakoś boję się tej walki na miecze.
Polećcie jakiś fajny tytuł:)
#xboxseriesx #konsole #gry #xbox #rdr2 #cyberpunk2077
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luccek
Luccek 18.05.2025, 08:03:06 via Android
  • 1
@kotbezbuta Oblivion remaster polecam wszystkim dzieciom ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) bawię się tak dobrze jak no prawie 20 lat temu( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Godir17
Godir17
Godir17
17.05.2025, 07:31:00
  • 289
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luccek
Luccek 17.05.2025, 13:06:49 via Android
  • 0
@Godir17 Przecież po to się umawia z samotną matką ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
dawid-hopek
dawid-hopek
17.05.2025, 08:56:37
  • 62
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luccek
Luccek 17.05.2025, 10:38:41 via Android
  • 13
@dawid-hopek picky eater pewnie waży z 2 tony xD
  • Odpowiedz
MechanicznaPitaja
MechanicznaPitaja
11.05.2025, 12:27:34
  • 355
#chwalesie
wymieniłam sobie sama linki hamulcowe w rowerze i łańcuch :D
co roku po zimie za przegląd i wymianę takich głupot, i regulacje mnie kasowali 500 zł w serwisach rowerowych. a że teraz odkładam każdy grosz, to stwierdziłam, że spróbuję sama. kosztowało mnie to 50 zł za części i trochę czasu (jakieś 2,5h, jak na 1 raz to chyba spoko, następny raz będę już wiedzieć co i jak). W serwisach
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luccek
Luccek 11.05.2025, 14:29:00 via Android
  • 4
@MechanicznaPitaja nie no za rower 500 zł tyle to się płaci za wymianę oleju w aucie z olejem i filtrem xF
  • Odpowiedz
B.....k
B.....k
konto usunięte 11.05.2025, 07:36:17
  • 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luccek
Luccek 11.05.2025, 09:48:51 via Android
  • 2
@BobekRobek Takie jest życie każdy na dorywczej pracy chce dorobić ale z 300 zł a nie 100 zł.
  • Odpowiedz
mkarweta
mkarweta
11.05.2025, 04:42:09
  • 79
Śniadanie dla chłopa do oceny, a potem do roboty na budowę (。◕‿‿◕。)

#wygryw #sniadanie
mkarweta - Śniadanie dla chłopa do oceny, a potem do roboty na budowę (。◕‿‿◕。)

#wygr...

źródło: temp_file2731273145439967930

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luccek
Luccek 11.05.2025, 06:44:15 via Android
  • 2
@mkarweta To nie jest śniadanie budowlańca a gdzie zuberek i małpeczka.
  • Odpowiedz
SavagePug
SavagePug
SavagePug
06.05.2025, 13:08:17
  • 1
Ziomki i ziomalki ile mogę krzyczeć za series x 1tb czarny z pudełkiem bez padow I juz po gwarancji ale śmiga elegancko? #xbox #microsoft #xboxseriesx #konsole #gamepass
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luccek
Luccek 06.05.2025, 17:30:48 via Android
  • 0
@SavagePug a skąd jesteś bo szukam akurat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
03.05.2025, 08:22:48
  • 130
32 091,11 - 21,37 - 21,37 = 32 048,37

No to trzeci papatonik na trzeciego maja, a co! (ʘ‿ʘ) Tym razem w wydaniu górskim, bo jestem w moim ukochanym Makowie Podhalańskim. Zaliczone 400m w górę, cudna pogoda i widoki wszystko zrekompensowały (。◕‿‿
enron - 32 091,11 - 21,37 - 21,37 =  32 048,37

No to trzeci papatonik na trzeciego m...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luccek
Luccek 03.05.2025, 13:28:38 via Android
  • 1
@enron no i elegancko jaki wiek jak można wiedzieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
realityq
realityq
03.05.2025, 09:16:24
  • 452
Moja Mirabelka jedzie sobie pociągiem, zaraz obok siedzi jakiś hipis od którego śmierdzi czosnkiem i potem, dziadki siedzenie dalej dają kiełbasą. Chwilę później dziadek wyciąga telefon i gada na głośniku. Teraz emeryci wyciągneli kiełbe i sobie szamią. Czy ludzie nie wiedzą jak zachować się w pociągu, chociaż umyć się przed podróżą?

#zalesie #kultura
realityq - Moja Mirabelka jedzie sobie pociągiem, zaraz obok siedzi jakiś hipis od kt...

źródło: temp_file5246465738904575619

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luccek
Luccek 03.05.2025, 13:22:39 via Android
  • 0
@realityq Takie życie no i klasycznie nie maż się
  • Odpowiedz
Wiskoler_double
Wiskoler_double
01.05.2025, 04:06:58
  • 336
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luccek
Luccek 01.05.2025, 09:01:53 via Android
  • 0
@Wiskoler_double to trzeba było go streścić a nie się mażesz na wykopie wymoczku
  • Odpowiedz
kossok
kossok
30.04.2025, 09:04:01
  • 83
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luccek
Luccek 30.04.2025, 14:54:15 via Android
  • 0
@kossok haha no tak jest wszędzie inżynierowie jedyne co to kopa w dupę i na tratwę do siebie.
  • Odpowiedz
marian-pxzz
marian-pxzz
marian-pxzz
30.04.2025, 10:30:10
  • 128
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luccek
Luccek 30.04.2025, 14:51:14 via Android
  • 0
@marian-pxzz no tak będzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
22.04.2025, 06:20:02
  • 6
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dramat. Zgodnie z radami niektórych odpuściłem w święta wielkanocne trzymanie kcal, makro, białko i kreatynę. Efekt? Dzisiaj spadki na 3/3 ćwiczeń (!), w lustrze chyba też mniejszy jestem, waga też słabo. Chce mi się płakać, jak szybko odbudować formę? Ile potrwa powrót? #silownia #dieta #mikrokoksy #mirkokoksy

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luccek
Luccek 22.04.2025, 11:17:11 via Android
  • 0
@mirko_anonim tak kończą frajerzy
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
22.04.2025, 05:45:26
  • 177
Kiedyś to się symulowalo chorobę i nie szło się do szkoły, można było się wyspać, pograć w gierki, nie męczyć się z tymi wszystkimi ludźmi.
A teraz?
Teraz to trzeba wstawać, iść robić na Pana Janusza Chrystusowego, zbawiciela mego, męczennika polskiego do biznesu dokładającego
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luccek
Luccek 22.04.2025, 11:15:54 via Android
  • 0
@MLeko29 To się nazywa teraz zwolnienie lekarskie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
fledgeling
fledgeling
20.04.2025, 04:17:05
  • 14
Czy te dzwony muszą tak tłuc?

6 rano i tłuką już z 15 minut
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luccek
Luccek 20.04.2025, 06:16:07 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13
  • Strona 8 z 13
  • >

Lucjan

  • Pocalujta w dupę wójta

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking