#anonimowemirkowyznania Ja lvl 19 spotykałem się z 15stką ostatnimi czasy i mnie obrzydziła. Mianowicie siedzi mi na kolanach, całujemy się, łapie ją za pusie a tam tak bardzo miękko czyli na 99% podpaska... kurde, 2k20 lada moment, dziewczyna ładna, długie blond włosy do tyłka a tu takie coś... fuj. Myślałem, ze takie dziewczyny tampony uzywają.
@adadada90: xD przez szyjkę macicy się nie cofa xd Koleżanka się mnie pytała czy mi tam nie chlupie xDD - nie! XD jest takie samo uczucie jak przy tamponie czyli żadne :p
@MalaMi_20: można nawet w ogóle przed okresem, ja tak robię jak wiem że mam dostać.
@powiedz: nooo gdyby chcieć opróżniać w publicznej toalecie to lepiej mieć chusteczki a nawet małą butelkę wody ze sobą... ale cały myk polega na tym żeby tego nie robić tam. Kubeczek jest zwykle bardziej pojemny niż tampony i rzadko trzeba opróżniać.
@Mrs_Red: ja już mam trzeci ;P Z kubeczkiem się trzeba
@Lolewskii: właśnie! Nawet jeśli to gotowe danie z pudełka za parę zł xD @mchmjszk: @Rymcymcymw: dziękuję wam bardzo mi miło ᶘᵒᴥᵒᶅ @Dzieci_z_Choroszczy: makaron najlepszy @Lehu31: ja widzę na steamie że nie tylko ja siedzę przy kompie i gram xd
Tak się zastanawiam, czy jest więcej takich osób jak ja, które spędzają Wigilię samotnie (czytaj: nie obchodzą jej; przecież nie odwalam szajsu z szykowaniem sobie samemu kolacji) i są z tego zadowolone? Pamiętam, że u mnie w domu Wigilia to był dramat. Zawsze kłótnie jeszcze do jakiejś 16 (czyli jak codziennie XD), a później trzeba usiąść z tymi ludźmi do stołu i się uśmiechać. Matka oczywiście miła jak nigdy. Mdli mnie, jak
@ChelseaDagger: ja sobie odświezam klasyki Gothic 1 i b&w2, a poza tym lol i zwykle gram w ETS2 w święta i robię event świąteczny ale rejdżquitowałam parę dni temu i nie gram bo mi ciężarówka dachowała o krawężnik xD trochę w Minecrafta gram. I jeszcze bym w obliviona zagrała ;p moja ukochana gra ever, przechodzę dwa razy w roku xD
Sky tower we Wrocławiu to architektoniczne nieporozumienie.Niedość że przypomina kutasa to zupełnie nie pasuje do niskiej zabudowy miasta i widać to praktycznie z każdego miejsca.Fajnie by ten budynek wyglądał w Warszawie w sąsiedztwie innych wieżowców ale nie wrocku.I tak będzie stał osamotniony na długie lata bo wątpię by znalazł się inwestor chętny wyłożyć pieniądze na tego typu budowle poza inne miasta niż najbardziej reprezentatywną stolicę.
#gothic Narobiliście mi kurde ochoty na jedyneczkę, ale nie chce mi się włączyć. Wg steama grałam ostatnio w kwietniu 2016 i kojarzę, że mi działało, a teraz nie :| Macie linka do jakiegoś fixa żeby poszedł na siódemce? Tylko bez jakichś modów graficznych itd., pure experience mnie interesuje xd
Właśnie na tej p-------j wieży w #warszawa której nigdy nie pamiętam nazwy a się wyświetlają napisy xD był lenniacz i "rozum i godnośc człowieka" nk o co chodzi #kiciochpyta
@przeprowadzamslimakiprzezjezdnie: właśnie tak myslalam, że na wykopie już ktoś o tym pisał. Ten uczuć gdy idziesz po bułki a tu lenny face na Warsaw spire xD smiechlam na głos. I widziałam ziomeczka co też fotę robił xd
Mały eksperyment społeczny. Załóżmy że na torach leżą dziecko i szczeniak. Wiele ludzi twierdzi że psy są lepsze od ludzi ale chce wiedzieć czy znajdzie to zastosowanie w praktyce. Możecie uratować tylko jedno ponieważ pociąg jest już blisko. Głosowanie w kom. Zachęcam również do argumentowania i zachowania kultury. Jeśli będzie z tego ciekawy materiał zrobię o tym krótki artykuł/opracowanie. #glupiewykopowezabawy
Pograłbym w jakąś gierkę. Co polecacie na zimowe wieczory? Ostatnio zagrywałem się w WH40K Dawn of War, Civke 5, Heroes 3. I w podobne tytuły bym celował, coś co będę mógł sobie klikać myszką i będzie git :D #gry
Co #ghost o-----ł w Spodku to głowa mała. Dawno tak świetnie się nie bawiłam. Pozdrawiam wszystkich, którzy szaleli w tłumie - jesteśmy best fucking crowd in Europe (a nawet best nation xDD) I to nie jest coś, co kardynał mówi na każdym koncercie, żeby się przypodobać - wiem, bo z uporem maniaka oglądam wszystkie ich koncerty na YouTube. Z resztą spotkałam po koncercie jednego z ghouli i mówił, że cały
@MikiRdm: @strike_lucky: darłam ryja na trybunach, pozdrawiam. A przede mną siedziała taka laska co bez przerwy machała rękami i śpiewała, mimo że obok niej ludzie siedzieli jak na koncercie muzyki poważnej xD kocham jom
Ps. Oczywiście nie mówiła po polsku, wszystko jasne.
Ja lvl 19 spotykałem się z 15stką ostatnimi czasy i mnie obrzydziła. Mianowicie siedzi mi na kolanach, całujemy się, łapie ją za pusie a tam tak bardzo miękko czyli na 99% podpaska... kurde, 2k20 lada moment, dziewczyna ładna, długie blond włosy do tyłka a tu takie coś... fuj. Myślałem, ze takie dziewczyny tampony uzywają.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
@powiedz: nooo gdyby chcieć opróżniać w publicznej toalecie to lepiej mieć chusteczki a nawet małą butelkę wody ze sobą... ale cały myk polega na tym żeby tego nie robić tam. Kubeczek jest zwykle bardziej pojemny niż tampony i rzadko trzeba opróżniać.
@Mrs_Red: ja już mam trzeci ;P Z kubeczkiem się trzeba