Wpis z mikrobloga

Co #ghost #!$%@?ł w Spodku to głowa mała. Dawno tak świetnie się nie bawiłam. Pozdrawiam wszystkich, którzy szaleli w tłumie - jesteśmy best fucking crowd in Europe (a nawet best nation xDD) I to nie jest coś, co kardynał mówi na każdym koncercie, żeby się przypodobać - wiem, bo z uporem maniaka oglądam wszystkie ich koncerty na YouTube.
Z resztą spotkałam po koncercie jednego z ghouli i mówił, że cały zespół zgodnie stwierdził, że to był najlepszy show na tej trasie, a w całym busie aż huczy, wszyscy są tacy podekscytowani. Najbardziej w szoku były Ghouletki, bo jak grają jeszcze nie widziały takiego młyna na koncercie! ()

No i pozdrowienia dla ziomeczka który rzucił flagę z papajem, czuję że jest tu z nami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 33
@marylarodowicz: jak wyszliśmy że spodka to na lewo do góry na te ogrody i znów na lewo. Po prawej były ciężarówki i lądowali sprzęt po lewej była knajpa jakąś i ludzie. Doszliśmy do tych ciężarówek i nas ochrona zawróciła. Gdzie byl bus kapeli? Po drodze po lewej był jakiś na angielskich blachach ale miał przyczepę dla konia podpięta xD
@strike_lucky: prawidłowo! Ja też razem z dwójką znajomych jako jedni z nielicznych w sektorze cokolwiek robiliśmy. A określenie jakie mam na to, co się działo na trybunach jest takie - #!$%@? geriatria