Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko233
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kumbulus

Kumbulus

Dołączył 11 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 31575
  • Znaleziska 7259
  • Mikroblog 24316
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 97
Jefrey
Jefrey
15.09.2016, 14:22:40
  • 1549
A mój tata wyrzeźbił Wiedźmina :)

#chwalesie #wiedzmin #rzezba
Jefrey - A mój tata wyrzeźbił Wiedźmina :)

#chwalesie #wiedzmin #rzezba

źródło: comment_BDL5eE9tN6K7GXia1cCftpY3NIZP5kb1.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kumbulus
Kumbulus 15.09.2016, 15:00:32
  • 0
@Jefrey: O s-------n
  • Odpowiedz
Kumbulus
Kumbulus 14.09.2016, 20:34:59
  • 2
#mecz Ciekawe, czy Hasi znowu palnie, że to nie był zły mecz xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kumbulus
Kumbulus 14.09.2016, 20:30:47
  • 6
#mecz Dziękuję Pan Hasi (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

508

Google miało 15,7 mln zgłoszeń o piractwie w chomikuj.pl

Google miało 15,7 mln zgłoszeń o piractwie w chomikuj.pl

Chomikuj.pl znalazło się na 4 miejscu na świecie pod względem liczby zgłoszonych do usunięcia przez Google adresów z nielegalnie udostępnionymi plikami.

antyradio
z
antyradio.pl
dodany: 13.09.2016, 16:19:11
  • 167
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    internet
  • #
    google
  • #
    ciekawostki
  • #
    komputery
Kumbulus
Kumbulus 13.09.2016, 18:52:19
  • 260
@kaganiec_oswiaty: Nie wyobrażam sobie studiów bez chomika. To jest często pierwsza instancja kiedy szukam materiałów. Mnóstwo książek, opracowań, pytań z poprzednich lat.
L.....e
L.....e
konto usunięte 13.09.2016, 18:31:53
  • 190
Co jeden Stonoga to lepszy. Ten chyba technicznie najlepszy xD

#stonoga #heheszki
L.....e - Co jeden Stonoga to lepszy. Ten chyba technicznie najlepszy xD

#stonoga ...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kumbulus
Kumbulus 13.09.2016, 18:35:35
  • 1
@brylant_brylant: O gurwa, toż to majstersztyk xD
  • Odpowiedz
DywanTv
DywanTv
13.09.2016, 16:07:45
  • 2
Jaka muzyka do nauki? Ciężko mi się skupić na odzie do radości XDD i cieżko na Led Zeppelin.
#pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kumbulus
Kumbulus 13.09.2016, 16:11:08
  • 0
@konik_polanowy: Łap. Na początku ciężko się przyzwyczaić, ale po chwili wpadasz w flow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kumbulus - @konik_polanowy: Łap. Na początku ciężko się przyzwyczaić, ale po chwili w...
  • Odpowiedz
Kumbulus
Kumbulus 12.09.2016, 19:42:40
  • 1
Mirki, pralka mi szumi złowrogo przy wirowaniu jakby bęben toczył się po betonie :C Ktoś coś?

#pralka #mechanika #agd
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kumbulus
Kumbulus
Autor
12.09.2016, 20:59:33
  • 0
@goblin21: @pepkodziobak: @strawberian: @krasnij: Dzięki wielkie. Ogarnąłem już w internetach że wymiana tego to nie taka łatwa sprawa. Dlatego jaram się na próbę samodzielnej wymiany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak będę miał jakiś wolny weekend to się za to zabiorę. Pewnie będę relacjonował na mirko :D Chcecie być wołani?
  • Odpowiedz

350

Austria wejdzie do Grupy Wyszehradzkiej? "Grupa miałaby silniejszą pozycję w UE

Austria wejdzie do Grupy Wyszehradzkiej? "Grupa miałaby silniejszą pozycję w UE

Kandydat prawicowo-populistycznej Austriackiej Partii Wolności (FPOe) w powtórnych wyborach prezydenckich w Austrii Norbert Hofer powiedział w poniedziałek, że chce dołączyć swój kraj do Grupy Wyszehradzkiej złożonej obecnie z Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

konto usunięte
z
forsal.pl
dodany: 12.09.2016, 16:49:10
  • 101
  • #
    europa
  • #
    polityka
  • #
    austria
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    grupawyszehradzka
Kumbulus
Kumbulus 12.09.2016, 20:10:07
  • 95
@Budo: Bunt Zimbabwe, długo by tłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
cebula_online
cebula_online
12.09.2016, 18:28:00
  • 239
Mirki z #cebulaonline

Mamy dla was kod zniżkowy z #banggood

LINK - 15% na artukuły "Dom i ogród"

cebulaonline - Mirki z #cebulaonline

Mamy dla was kod zniżkowy z #banggood

LINK...

źródło: comment_eNisU3WgmYynB56G2eQlRDb5reejk5Tn.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kumbulus
Kumbulus 12.09.2016, 19:07:34
  • 15
@cebula_online: Łooo. Przenośny player CD! Tyle wspomnień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
z.....2
z.....2
konto usunięte 11.09.2016, 19:54:37
  • 8
ZAMILCZ BABO WSKAKUJ NA KOŃ

#heheszki #konie
z.....2 - ZAMILCZ BABO WSKAKUJ NA KOŃ

#heheszki #konie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kumbulus
Kumbulus 11.09.2016, 19:57:24
  • 1
@zapoznalem2: I ten szałowy wstęp do filmu xD ahh magia dawnego yt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kumbulus
Kumbulus 09.09.2016, 14:04:51
  • 1
"Polskość, to słowiańskie korzenie i chrześcijański pień"

#4konserwy #polska #historia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kumbulus
Kumbulus
Autor
09.09.2016, 14:33:12
  • 0
@LowcaAndroidow: Co do tego, że Polskość wtedy właśnie się ukształtowała, jak najbardziej się zgadzam. Jednakże współczesne narody to nie był twór stworzony z powietrza. W jego skład wchodzili ludzie. Ludzie Ci wnosili do nowo powstałych narodów historię i tradycję. I przede wszystkim. Ci ludzie byli wychowywani przez ich ojców, ojcowie przez dziadów itd. aż do czasów słowiańskich. Dlatego z pewnością słowiańszczyzna wywarła na Polsce stałe i wyraźne piętno.

@Terry_Tibbs
  • Odpowiedz
Kumbulus
Kumbulus
Autor
11.09.2016, 14:30:14
  • 0
Ależ oczywiście, niemieccy koloniści no i sam fakt, że należymy do zachodniego kręgu cywilizacyjnego spowodował, że germanie mieli wielki wpływ na kształtowanie naszej kultury. De facto takich "wstawek" jest dużo więcej, od cywilizacji rzymskiej zaczynając. Jednakże wszystkie te elementy były jak gdyby tylko dołączane do już ukształtowanego społeczeństwa.
Zwięźlej: uważam, że elementy słowiańskie nie są dominujące w naszej kulturze, jednak są tym, co wyróżnia nas na tle narodów Zachodu.
  • Odpowiedz
Kumbulus
Kumbulus 08.09.2016, 19:00:16
  • 22
Mirki, pewnie dobrze wiecie, że pojazdy komunikacji publicznej to dość osobliwe miejsca i znajduje się tam często ciekawe przedmioty po innych pasażerach.

Ale sztucznej szczęki jeszcze urwa nie grali xD

#heheszki #truestory #warszawa #ztm #komunikacjamiejska
Kumbulus - Mirki, pewnie dobrze wiecie, że pojazdy komunikacji publicznej to dość oso...

źródło: comment_60kswHkyhXuzJOO6ZNjLwtVgYRv0nPn3.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kumbulus
Kumbulus
Autor
08.09.2016, 19:03:48
  • 1
@k0ktajlmol: Że też nie pomyślałem xD No, ale może ktoś inny skorzystał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kumbulus
Kumbulus
Autor
08.09.2016, 19:13:31
  • 0
@tehSpirit: Dawaj :D
  • Odpowiedz
Kumbulus
Kumbulus
Autor
08.09.2016, 19:23:11
  • 0
@tehSpirit: Przy takich znaleziskach jestem zawsze bardzo ciekaw, co za nimi stoi xD Jak jakiś archeolog albo antropolog :D
  • Odpowiedz
Kumbulus
Kumbulus
Autor
08.09.2016, 19:27:41
  • 6
@tehSpirit: W sumie przypomniała mi się historyjka. Generalnie z kumplami w licbazie mieliśmy bardzo dziwne poczucie humoru. No i zbliżała się 18-stka kumpla, który miał w zwyczaju zgonować na każdej imprezie. Z tej okazji zrobiliśmy mu w prezencie trumnę ze sklejki skrojoną na jego wymiar xD
I teraz powód dla którego przytaczam tę historię: Przewoziliśmy ją na miejsce komunikacją publiczną i miny współpasażerów były bezcenne xD Każdy był pewnie ciekaw
  • Odpowiedz
Kumbulus
Kumbulus
Autor
08.09.2016, 19:29:04
  • 1
@tehSpirit: A i bym zapomniał. Kumpel oczywiście pod koniec imprezy był w niej transportowany spod stołu do łazienki po zaliczeniu zgonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kumbulus
Kumbulus
Autor
09.09.2016, 13:33:35
  • 0
@ajzaofficial: Tak to moje zdjęcie. Jeżeli faktycznie tak jest to coś z tym zrobić trzeba. Masz jakieś sugestie co do tego gdzie to udostępnić? Bo akurat wątpię, że właściciel/właścicielka tego... obturatora, będzie przeglądała "spotted ztm", czy inne tego typu strony, a tylko to mi chwilowo przychodzi na myśl.
  • Odpowiedz
MSKM
MSKM
09.09.2016, 00:37:02 via iOS
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kumbulus
Kumbulus 09.09.2016, 00:38:25
  • 1
@MSKM: Jest popyt jest podaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mikii77
mikii77
09.09.2016, 00:29:07
  • 4
Szeata Bydło
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kumbulus
Kumbulus 09.09.2016, 00:30:14
  • 0
@mikii77: Bichał Miałek
  • Odpowiedz
pietrek16
pietrek16
09.09.2016, 00:26:08 via Android
  • 2
@Del_sriero
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kumbulus
Kumbulus 09.09.2016, 00:27:06
  • 1
@pietrek16: @pietrek15
  • Odpowiedz
RaitoKun
RaitoKun
09.09.2016, 00:22:22 via Android
  • 1
Ile zostało tygodni do naprawienia tagów?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kumbulus
Kumbulus 09.09.2016, 00:24:07
  • 0
@RaitoKun: Wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 21
  • Strona 14 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.05.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.07.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking