JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 11
@Atreyu: gorky 17 top, pamietam jak gralem w to jak było dodane bodajze do Komputer Świat Gry
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@lukas850430 odblokuj pw
Odblokowałem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@FanSzczesliwegoZycia: ja na wszelki wypadek zawsze wstrząsam butlę przed wypiciem/nalaniem :D
Właśnie kupiłem hempshot amensia. Ile ml brać żeby fajnie porobił jeśli blueberry 20-25ml mi wystarcza?
#hempshot
#hempshot
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@pkf2k93f3450ig: ja mialem przyjemnie wczoraj po 20ml :)
#hempshot mangoza1
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Palexpres: mi obnizal kod cene o - 0,0 :D
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Mogłem zrobić screena, może akurat na jakiś błąd trafiłem albo coś, może następnym razem się uda :)
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Palexpres: kurde w takim razie nie udało mi sie oplacic zamowienia, mogę do tego wrocic czy już po ptakach
Chciałbym mieć taką wokalistkę
Bity też takie umiem
Jakby co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#spiewajzwykopem #madonna #produkcjamuzyki
Bity też takie umiem
Jakby co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#spiewajzwykopem #madonna #produkcjamuzyki

JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Damianowski: no tu bit i wokal są przekozak
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Tu też w spoko wersji:
https://youtu.be/Q7hA5eTThRE
https://youtu.be/Q7hA5eTThRE
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Damianowski: pamiętam jak leciał ten kawalek na vivie, ostatnio za sprawą ww. remiksu znowu oryginał wpadł mi w ucho. Kilka dni katowałem, btw. sam klip to też kozak
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Damianowski: damn it, serio? ja to słyszałem przy jakimś video z trikami na desce, tiktoka nie posiadam ¯\_(ツ)_/¯
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Damianowski: kuzwa, przez Ciebie będę teraz szukał jakiegoś making of :D
Szarpany świniak na piwie porter z karmelizowaną cebulą i miodem. Niedługo wlatuje do bułek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gotujzwykopem #jedzzwykopem
#gotujzwykopem #jedzzwykopem
źródło: comment_1654001228Zm72j8d6lI2YZTvjTagU8S.jpg
Pobierz
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Tryggvason: w jakiej temperaturze pieczesz?
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Mirkosoft: o kurde, dzieki! Muszę spróbować
- 1
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@J__J: nie chcę Cie martwić ale to wyglada na straszny ryż, poza tym casio w collabo z in4mation w takich kolorach wydało chyba tylko model glx 6900
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@J__J: dokładnie ten
źródło: comment_165350114634h978EH7deZeDtzRLoGCg.jpg
Pobierz
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Palexpres: zdefiniuj proszę 'chwilka' :D
Po czterech latach walki zmarła Monika, potrącona na przejściu dla pieszych

Monika była samotną matką. Wracała po pracy do domu, do 2,5-letniej córeczki. Cały Olsztyn wspierał jej powrót do zdrowia.
z- 144
- #
- #
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@lukaslm: a oni przypadkiem nie rozstali się jeszcze przed wypadkiem?
- 87
Cześć, prowadzę badania dotyczące rozpijania nieletnich i z tej okazji robię #rozdajo
Do wygrania 20 lub 30 polskich złotych w formie BLIKa lub przelewu na dobrowolną zbiórkę czy inny cel charytatywny. Zwycięzca wybiera. Kwota będzie zależna od tego, jak dużo odpowiedzi otrzymam.
Losowanie jak zwykle przez mirkorandom. Kiedy? Jutro wieczorem.
Link do badania:
https://forms.gle/oyKjAukp2yHzyxW4A
Życzę powodzonka.
Do wygrania 20 lub 30 polskich złotych w formie BLIKa lub przelewu na dobrowolną zbiórkę czy inny cel charytatywny. Zwycięzca wybiera. Kwota będzie zależna od tego, jak dużo odpowiedzi otrzymam.
Losowanie jak zwykle przez mirkorandom. Kiedy? Jutro wieczorem.
Link do badania:
https://forms.gle/oyKjAukp2yHzyxW4A
Życzę powodzonka.
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@fifrak: zrobione
źródło: comment_1652868492pwONFlMOIogm4sIpJa1lux.jpg
Pobierz
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 4
Nie kupiłem na premierę, ale postanowiłem nadrobić zaległości. Zamówiłem sobie buteleczkę Blueberry od @Palexpres w ramach testu i w celach rekreacyjnych. Jak widać po moich archiwalnych wpisach, testowałem różne shoty, od różnych producentów i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że aktualnie to chyba najmocniejszy shot na rynku. Dla mnie ilość 15-20ml działa bardzo fajnie, chillowo i rozluźniająco. Smakowo jagody nie sa jakoś mocno wyczuwalne, ale mi ogólnie te shoty smakują. Wkręca
źródło: comment_1652206912NyVPPAXV7r94ZTOHEp4rfu.jpg
Pobierz
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@revoolution: nie wiem które próbowałeś i w jakich ilościach, jeżeli nie szkoda Ci kasy to bardzo polecam te Blueberry, teraz już druga butelkę kończę, spróbuj połowę jak jesteś przekonany, dla mnie to chyba by było za dużo
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@lemonsilverhaze: w moim subiektywnym odczuciu blueberry tak z 1,5x mocniejszy, może nawet więcej
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@jasieeks: ujmę to w taki sposób: myślę, że mam całkiem dobrą tolerkę :) jeżeli będziesz sam testował to daj mi znać jak wrażenia
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@lukas850430: kupowałem na stronie Palexpres_Sklep, standardowo to chyba kosztuje 65ziko, ale czasami są kody promocyjne
- 1609
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 4
- 188
Dzisiejsze śniadanie: Galareta wieprzowa, marchew.
Do czarnolistowania: #lowfatderp
#lowfat #highprotein #gotujzwykopem #jedzzwykopem
Do czarnolistowania: #lowfatderp
#lowfat #highprotein #gotujzwykopem #jedzzwykopem
źródło: comment_1650613172YgINupJ7qyqdOGKZ1mEBAN.jpg
Pobierz
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@anonymous_derp: carne w piątek?
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@anonymous_derp: no to już masz odpowiedź :)
hej Murki,
dzięki wszystkim za wykopy "Nabitej Lufy"
część z Was pytała jak ta animacja została zrobiona,
TUTAJ wrzuciłem kilka zdjęć i postarałem się nawet wszystko w miarę opisać,
a nie jest to proste!
kolejne rzeczy za jakiś czas na moim tagu: #w8jek
dzięki wszystkim za wykopy "Nabitej Lufy"
część z Was pytała jak ta animacja została zrobiona,
TUTAJ wrzuciłem kilka zdjęć i postarałem się nawet wszystko w miarę opisać,
a nie jest to proste!
kolejne rzeczy za jakiś czas na moim tagu: #w8jek
źródło: comment_1650450262gFE4JudQ1APBcE2jZDPK4j.jpg
Pobierz
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@WUJEKprzezUzamkniete: oglądałem zwiastun już kilka razy, kapitalna jest w nim kreska, może jest szansa na jakiś komiks właśnie w klimacie lat 90? myslales kiedyś o tym?
Zrobię wam jutro jakieś fajne rozdajo. Póki co większość planów musi poczekać. Najlepszości i topów lepkości.
#420 #wykopjointclub
#420 #wykopjointclub
źródło: comment_1650401324iVwVnBakGrFSrqBP4Kmowp.jpg
Pobierz
JohnnyGavlacci via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Palexpres: zdrowiej Mireczku!
Osiągnięcia
Rocznica
od 18.07.2025Rocznica Gadżeciarz
od 17.07.2018Gadżeciarz Mikroblogger
od 01.01.2020Mikroblogger








#szpejoterapia #kapitanbomba #walaszek #tworczoscwlasna #hobby #heheszki #humorobrazkowy
źródło: comment_1654531536YOIizNwZp8jyBs21ad0bcT.jpg
Pobierz