Wpis z mikrobloga

@pamperap: @pkf2k93f3450ig: Beka bo typo pewnie dobrego jaranka nie miał nigdy, nawet najgorszy automat wyhodowany na polu lepiej porobi jak te shociki xd A jak juz sie chcecie bawic w te wynalazki to zapraszam do mnie po przepis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@daj_lyka: a #!$%@? jak potłuczeni XD
Jak dużo wypijesz to lepszy, jak mało wypijesz to gorszy
Staż mam długi i to nie z "najgorszymi automatami z pola" i to jest prosta matematyka z zawartością thc, nauczcie się w końcu #!$%@? liczyć bo już mnie to śmieszy jak czytam te wypociny.
Na jednych działa dobrze na innych nie, Ci co na nich działa to kupują, Ci na których nie działa najwyżej kupią
  • Odpowiedz
@Grzyb420: jakie procenty thc człowieku. To jak na ciebie dziala palenie to wypadkowa wielu skladnikow a nie tylko thc. Na to zwracają uwage tylko ćpuny co patrzą żeby bardziej klepneło.
  • Odpowiedz
@daj_lyka: Nie rozumiem jaki jest sens sie #!$%@?ć do ludzi bo lubią coś czego ty nie lubisz xd Palę okazjonalnie, ale z reguły zioło było dobrej jakości. Paliłem w takich krajach jak francja, hiszpania czy uk gdzie zielsko jest prawie legalne i ciężko trafić #!$%@? jakości. Paliłem również legalne z Holandii i wciąż uważam, że te olejki działają dużo mocniej od jakiegokolwiek palenia jakie do tej pory miałem. Być może taka
  • Odpowiedz
@pamperap: to się nazywa entourage effect i pisałem z tego pracę XD
I tak terpeny i stosunek kannabinoidow jest ważny, ale na pierwszym miejscu jest ilość głównej substancji czynnej i nie patrzą na nią ćpuny co chcą żeby klepało tylko każdy kto poważnie podchodzi do zagadnienia użycia konopii w życiu i w medycynie. A mi bliższe jest właśnie podejście medyczne bo to moja branża XD
Bawią mnie wasze spruty, szczególnie wymyślanie
  • Odpowiedz
@pkf2k93f3450ig: co ty #!$%@?, czy ja sie czymś chwale xD takiego shota mozna sobie zrobic z suszu samemu, wyglada i smakuje tak samo i kosztuje 90% mniej, po prostu testowałem i wyraziłem swoją opinie, że efekt mocniejszy jak po nich, a dodatkowo można zrobic z podwójnej porcji i wtedy #!$%@? na orbitę(ja raz jak przesadziłem to 2h gibalem sie nad umywalka i nie wiedzialem co sie dzieje), to wy poerdolicie że
  • Odpowiedz
@daj_lyka: To Ty uważasz, że każdy kto pije olejki nigdy nie miał dobrego jarania xd Oczywiście, że jak zrobisz samemu to wyjdzie taniej i będzie mocniejsze. Mi taki olejek za 60zł starcza na miesiąc, więc nie widzę sensu bawić się w jakieś gotowanie suszu. Jeśli będę miał ochotę na makumbę to zapytam jak ją zrobić, a nie ile wypić olejku, który już kupiłem. Niech każdy bierze w sposób jaki lubi <3
  • Odpowiedz
@Grzyb420: nikogo nie zwyzywałam
rozmowa była o spożyciu rekreacyjnym a nie o jakichś laboratoryjnych ekstracjach na leki czy coś, próbujesz wybrnąć, ale ja nie chce nikogo zapędzać w kozi róg, pisze tylko coś co chyba każdy wie
  • Odpowiedz