@artem17: osobiście nigdy nie doświadczyłem czegos takie, aby w biedrze/lidlu/kauflandzie nie bylo żadnej kasy otwartej. Zawsze przynajmniej jedna kasa z pracownikiem była dostępna. Za to wkutwia mnie jak idę na samoobsługowe z jedną rzeczą np. Energol i musze czekać aż pracownik z kasy znajdzie chwilę, zeby mi zatwierdzić wiek... i zamiast kupić to w minute to czekam 10 minut. Wielokrotnie zostawiałem zakupy w samoobsługowych, po 10 minutach, bo mnie to
Poleccie prosim jakiś płyn do mycia szyby w kabinie prysznicowej, co by może zostawiał jakąś powłokę niebrudzącą. Mam strasznie zakamienioną wodę i zostają ślady, trza często myć. #mieszkaniedeweloperskie #kiciochpyta
#mediolan2026 mirki zaczyna się! Olimpiada to święto dla każdego mężczyzny. Można oglądać sport na najwyższym poziomie, prawdziwą rywalizację najlepszych atletów, a na dodatek najładniejsze dziewczyny na całej planecie (⌐͡■͜ʖ͡■) Czego chcieć więcej?
zawsze mam beke z tego ze ludzie uwierzyli w tą tesle w kosmosie XD czemu jej wgl róznica cisnien nie zgniotła? Koła też całe. Przecież w kosmosie jest próznia i czesto widać w filmach że jak statek kosmiczny uległ uszkodzeniu to wszystkich wysysało na zewnatrze #tesla #nauka #kosmos
@NaczelnyWoody: ktos tu wlaczyl myślenie. Śmiało możesz pić wodę z kranu, ktora transportowane jest przez miejskie zardzewiałe rury lub jeżeli masz głębinówke/studnię to wal prosto z źródła mordo. Nikt ci nie broni oraz nikt ci nie będzie tutaj wyjaśniał czemu to glupi pomysl.
@virtroy: ja też pije wodę z kranu, bo to duża oszczędność. Ale nie robię z tego powodu gownotematu w celu wyśmianie kogoś kto pije wodę. Nic nie pisałem o tym, ze woda w butelkach jest lepsza lub gorsza. Napisałem, ze nikt nie będzie tłumaczył, bo każdy daje o to ebanie co kto je, pije, robi...
@CoJaToNieTY: no widzisz. Ja w moim wojewódzki po wprowadzeniu sie do jednoroczne deweloperski też niby miałem certyfikat z sanepidu z adnotacja, że woda z kranu zdatna do picia. Jednakże nauczony doświadczeniem z innego miejsca stwierdziłem, że sprawdzę osobiście. Woda smakowo nie różniła sie niczym od butelkowanej. Jak sie ostro zdziwiłem kiedy przyszły wyniki z laboratorium. Wysłałem te wyniki do innego sanepidu (do Wrocławia wlasnie) w celu otrzymania interpretacji. Otrzymałem informację,
źródło: temp_file7048023377115904179
Pobierz