Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JerryManson

JerryManson

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5099
  • Znaleziska 341
  • Mikroblog 4758
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 7
Trzesidzida
Trzesidzida
08.02.2026, 14:50:02
  • 616
#2137
Trzesidzida - #2137

źródło: temp_file7048023377115904179

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JerryManson
JerryManson 08.02.2026, 16:42:32 via Android
  • 8
@Trzesidzida: @onepnch @brazowooka_eM xDDDD
  • Odpowiedz
artem17
artem17
08.02.2026, 15:42:02
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JerryManson
JerryManson 08.02.2026, 16:15:57 via Android
  • 0
@artem17: osobiście nigdy nie doświadczyłem czegos takie, aby w biedrze/lidlu/kauflandzie nie bylo żadnej kasy otwartej. Zawsze przynajmniej jedna kasa z pracownikiem była dostępna. Za to wkutwia mnie jak idę na samoobsługowe z jedną rzeczą np. Energol i musze czekać aż pracownik z kasy znajdzie chwilę, zeby mi zatwierdzić wiek... i zamiast kupić to w minute to czekam 10 minut. Wielokrotnie zostawiałem zakupy w samoobsługowych, po 10 minutach, bo mnie to
  • Odpowiedz
JoeGlodomor
JoeGlodomor
08.02.2026, 15:54:13
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JerryManson
JerryManson 08.02.2026, 15:56:18 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
08.02.2026, 06:32:32
  • 128
#heheszki #humorobrazkowy #pdk #wakacje #tajlandia
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #pdk #wakacje #tajlandia

źródło: temp_file5912422180944028995

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JerryManson
JerryManson 08.02.2026, 08:13:54 via Android
  • 3
@Sonny86: chamsko.pl
  • Odpowiedz
mystery_26
mystery_26
mystery_26
07.02.2026, 19:16:48
  • 77
Syn wrócił #harrypotter
mystery_26 - Syn wrócił #harrypotter

źródło: 1000089031

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JerryManson
JerryManson 07.02.2026, 19:19:39 via Android
  • 6
@mystery_26: xD
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
07.02.2026, 09:08:10
  • 20
Poleccie prosim jakiś płyn do mycia szyby w kabinie prysznicowej, co by może zostawiał jakąś powłokę niebrudzącą. Mam strasznie zakamienioną wodę i zostają ślady, trza często myć.
#mieszkaniedeweloperskie #kiciochpyta
PodniebnyMurzyn - Poleccie prosim jakiś płyn do mycia szyby w kabinie prysznicowej, c...

źródło: image

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JerryManson
JerryManson 07.02.2026, 10:35:25 via Android
  • 0
@PodniebnyMurzyn: w5 kamień i rdza. W lidlu dostępny jest. Powo
  • Odpowiedz
Selina_
Selina_
06.02.2026, 23:02:25
  • 4
Czemu pepików jest prawie dwa razy więcej od nas? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mediolan2026 #igrzyskaolimpijskie #polska
Selina_ - Czemu pepików jest prawie dwa razy więcej od nas? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mediolan2026...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JerryManson
JerryManson 07.02.2026, 08:31:32 via Android
  • 0
@Selina_: i ta Nigeria xD ciekawe w jakiej dyscyplinie jest ziomek
  • Odpowiedz
JerryManson
JerryManson 07.02.2026, 07:31:55
  • 2
#heheszki #polityka #simcity
JerryManson - #heheszki #polityka #simcity

źródło: 1000018108

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RadekRonin
RadekRonin
07.02.2026, 05:02:06
  • 0
#mediolan2026 mirki zaczyna się! Olimpiada to święto dla każdego mężczyzny. Można oglądać sport na najwyższym poziomie, prawdziwą rywalizację najlepszych atletów, a na dodatek najładniejsze dziewczyny na całej planecie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Czego chcieć więcej?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JerryManson
JerryManson 07.02.2026, 05:17:25 via Android
  • 2
@RadekRonin: będziesz oglądać łyżwiarstwo figurowe? Co ty, gej?
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
05.02.2026, 17:43:47
  • 1
zawsze mam beke z tego ze ludzie uwierzyli w tą tesle w kosmosie XD czemu jej wgl róznica cisnien nie zgniotła? Koła też całe. Przecież w kosmosie jest próznia i czesto widać w filmach że jak statek kosmiczny uległ uszkodzeniu to wszystkich wysysało na zewnatrze #tesla #nauka #kosmos
Holetoanother_universe - zawsze mam beke z tego ze ludzie uwierzyli w tą tesle w kosm...

źródło: obraz

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JerryManson
JerryManson 05.02.2026, 19:55:37 via Android
  • 0
@assninja: xD
  • Odpowiedz
spere
spere
05.02.2026, 10:27:46
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JerryManson
JerryManson 05.02.2026, 12:45:31 via Android
  • 0
@spere: ale lśni ta biała zbroja xD
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
04.02.2026, 12:58:02
  • 1146
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JerryManson
JerryManson 04.02.2026, 14:49:12 via Android
  • 0
@szmichal: szczerze? Nic sie kutwa i tak nie stanie xD
  • Odpowiedz
JerryManson
JerryManson 04.02.2026, 05:26:05
  • 0
Ale se zjem bułkę z paprykarzem 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
03.02.2026, 05:47:37
  • 176
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JerryManson
JerryManson 03.02.2026, 05:53:55 via Android
  • 315
@NaczelnyWoody: ktos tu wlaczyl myślenie. Śmiało możesz pić wodę z kranu, ktora transportowane jest przez miejskie zardzewiałe rury lub jeżeli masz głębinówke/studnię to wal prosto z źródła mordo. Nikt ci nie broni oraz nikt ci nie będzie tutaj wyjaśniał czemu to glupi pomysl.
  • Odpowiedz
JerryManson
JerryManson 03.02.2026, 06:11:39 via Android
  • 32
@NaczelnyWoody: czyli wierzysz w magiczny efekt filtrów tak? Ale juz w magiczne minerały nie?
  • Odpowiedz
JerryManson
JerryManson 03.02.2026, 07:30:27 via Android
  • 1
@virtroy: ja też pije wodę z kranu, bo to duża oszczędność. Ale nie robię z tego powodu gownotematu w celu wyśmianie kogoś kto pije wodę. Nic nie pisałem o tym, ze woda w butelkach jest lepsza lub gorsza. Napisałem, ze nikt nie będzie tłumaczył, bo każdy daje o to ebanie co kto je, pije, robi...
  • Odpowiedz
JerryManson
JerryManson 03.02.2026, 08:03:11 via Android
  • 5
@CoJaToNieTY: no widzisz. Ja w moim wojewódzki po wprowadzeniu sie do jednoroczne deweloperski też niby miałem certyfikat z sanepidu z adnotacja, że woda z kranu zdatna do picia. Jednakże nauczony doświadczeniem z innego miejsca stwierdziłem, że sprawdzę osobiście. Woda smakowo nie różniła sie niczym od butelkowanej. Jak sie ostro zdziwiłem kiedy przyszły wyniki z laboratorium. Wysłałem te wyniki do innego sanepidu (do Wrocławia wlasnie) w celu otrzymania interpretacji. Otrzymałem informację,
  • Odpowiedz
JerryManson
JerryManson 03.02.2026, 04:38:59
  • 0
Jeszcze tylko 1,5h i zostanie 8h pracy... znowu trzeba jechać do firmy i doglądać wszystkiego... i jeszcze ten ksef. Oby dzisiaj to działało
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JerryManson
JerryManson 03.02.2026, 04:34:48
  • 0
Łukasz! Uja ręką nie oszukasz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ibleedforyou
ibleedforyou
03.02.2026, 05:00:10 via iOS
  • 0
@JerryManson: Łukasz się nie poci
  • Odpowiedz
JerryManson
JerryManson 03.02.2026, 04:34:24
  • 0
Mateusz wajchę przełóż
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 26
  • Strona 7 z 26
  • >
  • Dalej niź wam się wydaje.
  • https://www.wykop.pl/adminpanel.php

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.12.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.04.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia